Нужен совет

Тема у розділі 'Мебель и бытовая техника', створена користувачем Атлантида077, 4 лис 2020.

  1. Hamstell

    Hamstell Прораб

    Повідомлення:
    172
    Симпатії:
    253
    Адреса:
    Чернігів
    Свого часу дивився на того Томаса. Добре, що консультант відрадив :)
    У матері стоїть років вже 8, користувалася пару разів. Сестра раз чи два на рік чистить килими.
    Майже непотрібна річ у будинку чи квартирі, до того ж за немаленькі гроші
     
  2. Атлантида077

    Атлантида077 Підмайстер

    Повідомлення:
    46
    Симпатії:
    0
    Та вроде бы не такой он и старый года два ему, а фирму не помню, не обращала внимания. А есть которыми вы не пользуетесь?
    --- добавлено: Nov 5, 2020 8:11 AM ---
    А чего так редко пользуетесь? Плохо работает?
     
    Останнє редагування модератором: 13 лис 2020
  3. Darishka

    Darishka Новачок

    Повідомлення:
    27
    Симпатії:
    1
    Дивно. я не знаю, як там раніше було. в мене простий , але з нових
    --- добавлено: 5 лис 2020 у 10:15 ---
    Насадками деакими рідко користуюсь. Типу щіточка( тільки як комп пилосошу) і щільова( дуже вузенька) А сам пилосос добре працює ні пилу, ні бруду. Як з драйбоксом так і з аквабоксом
     
    Останнє редагування модератором: 13 лис 2020
  4. Атлантида077

    Атлантида077 Підмайстер

    Повідомлення:
    46
    Симпатії:
    0
    Насадками деакими рідко користуюсь. Типу щіточка( тільки як комп пилосошу) і щільова( дуже вузенька) А сам пилосос добре працює ні пилу, ні бруду. Як з драйбоксом так і з аквабоксом[/QUOTE]

    Может дело в мешке для мусора. Ну это хорошо что нет выхлопа с пылесоса. А им ковры тоже можно чистить? Или только полы мыть?
     
  5. Darishka

    Darishka Новачок

    Повідомлення:
    27
    Симпатії:
    1
    Может дело в мешке для мусора. Ну это хорошо что нет выхлопа с пылесоса. А им ковры тоже можно чистить? Или только полы мыть?[/QUOTE]
    Може бути, або філтр, що ззовні пилососу стоїть, вже брудний. Килими можна попрати навіть і меблі також.
     
  6. Атлантида077

    Атлантида077 Підмайстер

    Повідомлення:
    46
    Симпатії:
    0
    Може бути, або філтр, що ззовні пилососу стоїть, вже брудний. Килими можна попрати навіть і меблі також.[/QUOTE]
    А они во всех пылесосах есть? Я вообще туда не заглядывала. И что в ним делать нужно? В ремонт?
     
  7. Darishka

    Darishka Новачок

    Повідомлення:
    27
    Симпатії:
    1
    А они во всех пылесосах есть? Я вообще туда не заглядывала. И что в ним делать нужно? В ремонт?[/QUOTE]
    Думаю, що так. Якщо честно, то без поняття. В свому пилосоі я просто фільтри мию.
     
  8. Атлантида077

    Атлантида077 Підмайстер

    Повідомлення:
    46
    Симпатії:
    0
    Думаю, що так. Якщо честно, то без поняття. В свому пилосоі я просто фільтри мию.[/QUOTE]
    Спасибо) А то я даже не знала что они там есть, а то что бы мыть их то и подавно) А как часто вы их моете?
     
  9. Darishka

    Darishka Новачок

    Повідомлення:
    27
    Симпатії:
    1
    Спасибо) А то я даже не знала что они там есть, а то что бы мыть их то и подавно) А как часто вы их моете?[/QUOTE]
    Зовнішній раз на місяць точно, а от внутрішні дивлюся на скільки брудні.
     
  10. Атлантида077

    Атлантида077 Підмайстер

    Повідомлення:
    46
    Симпатії:
    0
    Зовнішній раз на місяць точно, а от внутрішні дивлюся на скільки брудні.[/QUOTE]
    Я так понимаю это можно самому сделать и в ремонт носить не нужно?
     

Поділитися цією сторінкою