Прорахунок матеріалів та розмірів для опалення від ТТ котла з ТА

Тема у розділі 'Отопление и горячее водоснабжение - общие вопросы', створена користувачем BOGUSH2201, 21 тра 2020 у 12:24.

1. BOGUSH2201

BOGUSH2201 Стажер

Повідомлення:
    4
    Симпатії:
    1
    план будинк.jpg Доброго дня усім учасникам. Прохання допомогти у розрахунку параметрів ( що саме та якого розміру купити) для проведення опалення. Маю котел Thermo Alliance Ferrum FSF +20, маю бак з нержавійки на 800л для ТА . Будинок у селі Львівська область куди ми приїзжаємо на вихідні, субота, неділя. На цей час опалення буде через батареї та у ванній кімнаті є укладена тепла підлога. Пізніше хочу провести теплу підлогу у ще трьох кімнатах. Опалювальна площа приблизно 80кв.м. Мої питання: Дякую за відповідь та поради. Звичайно що якби була касса безмежна то я би сам не заморочувався, а так шукаю можливі варіанти.
    Котельня добудовується збоку будинку розмір 5,00*2,50 біля приміщення яке має розміри 3,50*2,61

1. Якщо з котла до ТА труба 1,5дюйма то вихід та вхід з ТА на опалення на має бути такий самий чи можна менший, наприклад 1дюйм.
    2. На якій висоті вварювати патрубки для виходу з ТА. На одному рівні вхід з котла та вихід на опалення чи вихід на опалення трохи нижче.
    3. Що можна заляти у котел та ТА щоб уникнути замерзання зимою, зрозуміло що можна антифриз, можливо є речі дешевше. Так як загальний обєм буде приблизно до тонни.
    4. Крім котла хочу використати пічку з регістром, газу у селі нема, електрика досить дорого, а пічку все рівно палимо для приготування їжі та і для обігріву кухні фактично цілий день. Як її підлючати , просо трубами чи мають бути якісь зворотні клапани, чи можна до загальної групи безпеки чи на котел окремо, на пічку окремо, також чи потрібно групу безпеки на ТА.
    5. Маю електробойлер на 100л. і хочу через ТА провести змієвик, або у нього вставити мешу бочку та включитиу бойлер щоб мати підігріту воду. Сім'я велика 10 чоловік, розхід теплої води буде не малий.
    6. Опалення буде двотрубне, Батарей буде 6шт. який розмір труби купляти та чим комплектувати кожну батарею.
    7. Що краще відкрита система чи закрита.
    8. Мотори якої потужності купляти та яку кількість шт. У яких місцях їх ставити обратка до котла, обратка з батарей до ТА, ще окремо на теплу підлогу.
    9. Чи ставити трьохходовий кран щоб котел спочатку сам прогрівався а потім на СО та ТА. Якщо так то прошу підсказати схему.

Останнє редагування: 21 тра 2020 у 12:30
  2. ADS-Bot

ADS-Bot Реклама на сайті

Повідомлення:
    0
    Симпатії:
    0

3. ADS-Bot

ADS-Bot Реклама на сайті

Повідомлення:
    0
    Симпатії: