Повесить телевизор

Тема у розділі 'Ремонт квартир, отделка помещений', створена користувачем kilav, 2 тра 2020.

  1. kilav

    kilav Новачок

    Повідомлення:
    7
    Симпатії:
    0
    @Бригадир, спасибо. Где-то так я себе и планировал, только без вырезания, с рамочными анкерами.
     
  2. Jmenka

    Jmenka Стажер

    Повідомлення:
    12
    Симпатії:
    3
    Адреса:
    Львів / Київ
    Я також мріяла про підвіску, але телевізор занадто громіздкий. Майстри запевнювали, що можуть зробити надійну підвіску, але я собі уявляю, що виглядати це буде просто убого... Десь півроку тому вже майже наважилась на цей варіант, як дивом пропав пульт... Зараз пошукала - пульт Saturn вартує від 100 до 200 грн - https://pulti.ua/saturn Але тепер думаю, чи воно мені потрібно, бо придбати плаский ТВ на ОЛХ можна за 2500 приблизно. А мій ТВ без пульта гривень за 800 щоб продався, та й то, маю великі сумніви...

    [​IMG]
     
  3. sanykrimea

    sanykrimea Firewall Команда форуму

    Повідомлення:
    25.885
    Симпатії:
    82.186
    Телевизор вішають за приговором

    Спочатку має буть оголошеня для простолюдинів

    Потім вони збираються на площі, й дивляться як кат вішає телевізора
     
    Ant0ny2a, Romarrio та Vitalik Xm подобається це.
  4. Neighbor

    Neighbor Прораб

    Повідомлення:
    201
    Симпатії:
    287
    Адреса:
    Чернівці
    Я сам робив підвісне кріплення для малого ТВ на кухню. Висить вже кілька років
     
    акула941, Владимир В та Артеміса подобається це.
  5. Владимир В

    Владимир В Інженер

    Повідомлення:
    985
    Симпатії:
    1.726
    Адреса:
    Ирпень
    Купив разом з ТВ і вже 10 років "висить" "як треба" :)! ГК, саме кріплення тримається на двух шпильках м 8 і "затягнуто" гайками з двох сторін!
    "Попередник" пропрацював 9 років і ... ще працює, але через годину з"являється "накладка" на екрані, тому вже новий, а разом з ним подарували кріплення (фото 4,5), ... можу подарувати, а з прямокутної труби зробите "вставку" і буде вам щастя ...:) :Hi:!
     

    Вкладення:

Поділитися цією сторінкою