Перепланування будинку

Тема у розділі 'Проекты домов и коттеджей', створена користувачем SergiySt, 26 бер 2020.

  1. SergiySt

    SergiySt Новачок

    Повідомлення:
    5
    Симпатії:
    0
    Доброго дня!
    Сподіваюсь на колективний розум шановної спільноти.
    В мене 2-поверховий будинок, який вже тривалий час хочу перепланувати на 1-му поверсі (див. план). Погано те, що санвузол (спільний) знаходиться посередині будинку. Хотів би пересунути його у якесь інше приміщення (наприклад, №4 на плані), а кухню (№ 2 на плані) - перенести у приміщення №5. Саме № 2 переробити під дві кімнати, а там, де зараз санвузол - сумістити з вхідним коридором.
    Але постає багато проблем:
    1. Дім перекритий панлями, майже всі стіни капітальні, тому зміщувати стіни практично ніде не вийде.
    2. Приміщення №№ 3-5 - по суті, як прибудови. Вони мають тонші стіни, неутеплений дах, головне, не отоплюються. Тому проблема ще й зі зміною системи отоплення (червоним кольором на плані)
    3. З газом проблем менше, але доведеться переєстровувати план, що недешево.
    4. Певні проблеми можуть бути з підключенням до каналізації - "колектор" (якщо модна так сказати) під бетоном у приміщенні санвузла.

    Які у кого будуть поради? Може якісь варіанти "мінімальної крові"? Буду вдячний за поради
     

    Вкладення:

    • MyHouse_f1.jpg
      MyHouse_f1.jpg
      Розмір файлу:
      80,6 КБ
      Переглядів:
      14
    • MyHouse_f2.jpg
      MyHouse_f2.jpg
      Розмір файлу:
      52,8 КБ
      Переглядів:
      13
  2. bogdansv

    bogdansv Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.847
    Симпатії:
    1.985
    Адреса:
    Черкассы
    У мене було невелике перепланування кухні і санвузла. В голові крутив варіанти, але якось не дуже воно лягало . Є програмка pro100 , вона для проектування меблів і візуалізації приміщень - мені дуже допомогла . Зробив в ній приміщення, натикав туди техніку і меблі які треба, і совав/повертав іт.д. Тобто якщо Ви "не бачите" як його зробити то ця програма допоможе добре
     
    SergiySt подобається це.
  3. SergiySt

    SergiySt Новачок

    Повідомлення:
    5
    Симпатії:
    0
    Як варіант - спробую. Дякую!
     
  4. timurzelesta

    timurzelesta Новачок

    Повідомлення:
    1
    Симпатії:
    1
    Все выполнимо, только из комнаты 2 получится две маленьких комнаты и одна из них проходная. Лчше сделать одну комнату с гардеробом. Утеплить комнату 4 снаружи в комнате 3, и всю стену со стороны улицы. Утеплить чердак минватой -200мм мин. Побегать в горгаз с переносом котла. Воду перенести. Канализация получится у наружной стены. Если хорошо утеплить и облицевать, можно вывести над землей и в отмостку опустить или за отмосткой. Провести другую трассу. Вентиляцию вывести через наружную стену и поднять вверх с грибком. Утеплить трубу. Все реально, но к деньгам!
     
    SergiySt подобається це.
  5. SergiySt

    SergiySt Новачок

    Повідомлення:
    5
    Симпатії:
    0
    Я так і планував, але зміна системи опалення + нова каналізація потягне добрі гроші. Вода - не проблема. Утеплення - більш-менш можна справитись самому.
    В будь-якому разі, дякую!
     

Поділитися цією сторінкою