маска хамелеон Дніпро М.

Тема у розділі 'Своими руками - общие вопросы', створена користувачем Дмитро Крандаш, 1 бер 2020.

  1. Дмитро Крандаш

    Дмитро Крандаш Новачок

    Повідомлення:
    3
    Симпатії:
    0
    добро часу форумчани. маю маску хамелеон виробник Дінпро М. користуюсь давно , більше 5 років, до цього не було ніяких проблем, крім заміни батарейок. зараз маска стала дуже сильно затемнювати , наскільки сильно що не видно дугу сварки. регулюванню не пддіється. відкрив світлофільтр, все на місці. нічого не відпало. пошуки в інтернеті відповіді не дали. можливо хтось стикався з таким і знає як це виправити . підкажіть. дякую.
     
  2. AMOROSO

    AMOROSO Бригадир

    Повідомлення:
    141
    Симпатії:
    132
    Напевно варто звернутись в сервісний центр.
    Маю "їх" маску відносно недавно, поки все добре..
     
  3. Дмитро Крандаш

    Дмитро Крандаш Новачок

    Повідомлення:
    3
    Симпатії:
    0
    просто я маю ще одну китайську і з нею та сама історія. справа не в фірмі виробникові. на скільки я зрозумів з пошуків в інтернеті багато хто з таким стикається після того як маска зимує в холодному гаражі. вона боїться морозів.
     
  4. AMOROSO

    AMOROSO Бригадир

    Повідомлення:
    141
    Симпатії:
    132
    Не знав такого, якщо дійсно так, треба буде на зиму з гаража забирати в тепле місце.
    А на світло (сонце, прожектор напр.) теж так затемняється сильно як на дугу? Може спробувати якийсь резистор послідовно сонячній баратейці підібрати.. Але якщо скло "промерзло" то хз чи допоможе..
     
  5. Дмитро Крандаш

    Дмитро Крандаш Новачок

    Повідомлення:
    3
    Симпатії:
    0
    ну я думаю, що це сталося саме за морозу. На все стала так сильно затемнюватися. Не знаю можливо спробувати резистор, але який ? і як правильно його під паяти?
     
  6. artvol

    artvol Майстер

    Повідомлення:
    88
    Симпатії:
    83
    Мультиметер в руки, заміряти опір старого та спробувати підібрати новий і побачите що буде. Пограєтесь та вивчете схему приладу.))
     
  7. LOGR

    LOGR Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.049
    Симпатії:
    3.980
    схема маски ХАМЕЛЕОН 2.jpg схема маски ХАМЕЛЕОН.gif
     

Поділитися цією сторінкою