Електродвигун постійного струму

Тема у розділі 'Своими руками - общие вопросы', створена користувачем rymut, 27 лют 2020.

  1. rymut

    rymut Новачок

    Повідомлення:
    4
    Симпатії:
    0
    [​IMG] Друзі,потрібна порада.Є електродвигун постійного струму,але живлення у нього 170 вольт..
    Може хтось підкаже як його запустити від мережі 220 вольт...дякую.
     
    Останнє редагування: 28 лют 2020
  2. rymut

    rymut Новачок

    Повідомлення:
    4
    Симпатії:
    0
  3. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    В мережі змінний струм.
     
  4. NEMAN

    NEMAN Інженер

    Повідомлення:
    864
    Симпатії:
    1.027
    Адреса:
    Б Ц
    Мені знайомий електрик паяв якусь схемку.Двигун теж був не на 220в,щось типу 170 в.Правда в тій схемі був ще закладений реверс.Схемка не велика.Що і до чого,я в це не вникав.Потім все це я віддав разом з двигуном.Я думаю в інтернеті можна щось знайти.Често ДПТ мені не сподобався- вага,габарити,щітки,потужність...
     
  5. rymut

    rymut Новачок

    Повідомлення:
    4
    Симпатії:
    0
    [​IMG]
     
  6. NEMAN

    NEMAN Інженер

    Повідомлення:
    864
    Симпатії:
    1.027
    Адреса:
    Б Ц
    Арматорулє, вентіляторулє...Дінамо сакраменто...:)У мене був новий,совіцький..Я так зрозумів ,вам трішки підвалив спадок,у вигляді моторо електро,і вам треба десь його пристроїти.А що інтернет мовить по цьому поводу?По моєму вам потрібно на конкретний електроФорум :Hi:
     
  7. rymut

    rymut Новачок

    Повідомлення:
    4
    Симпатії:
    0
    Так,італійський моторчик,хочу на гриндер поставити...в інтернеті єдине що знайшов це сайт продавця цих двигунів з параметрами,аналогічними на шильдіку мотора. Власне потрібно якось перетворити змінний струм мережі напругою 220 V у постійний струм напругою 170 та 190 V....шукаю рішення.
     
  8. NEMAN

    NEMAN Інженер

    Повідомлення:
    864
    Симпатії:
    1.027
    Адреса:
    Б Ц
    Мені зробили маленьку схемку,без трансформаторів...Працювала прекрасно..Шукайте по Форумах..
     
  9. artvol

    artvol Майстер

    Повідомлення:
    88
    Симпатії:
    83
    На форумі є тема ми там обговорювали дане питання, тільки підкючення 127 вольтового двигуна на 2020 вольт. В зробив підключення за допомогою конденсаторів.!
     

Поділитися цією сторінкою