Шацькі озера

Тема у розділі 'Туризм и путешествия', створена користувачем NEMAN, 9 лют 2020.

  1. NEMAN

    NEMAN Інженер

    Повідомлення:
    864
    Симпатії:
    1.027
    Адреса:
    Б Ц
    Шановні,що можете підказати про відпочинок на Шацьких Озерах?Зайшла в голову така собі думка,і не хоче звідти вийти...Десь на літні місяці...Що порадите?
    Житло,рибалка,...ну і взагалі цікаві місця...
     
    Odissey подобається це.
  2. Odissey

    Odissey Інженер

    Повідомлення:
    734
    Симпатії:
    864
    Мені також цікаво - давно зріє бажання там побувати
     
  3. NEMAN

    NEMAN Інженер

    Повідомлення:
    864
    Симпатії:
    1.027
    Адреса:
    Б Ц
    Був в 2018р в селі Мельники, це 6 км від Шацька. Там озеро Піщане. Вода як гліцеринова. Риби там не бачив, а от купатися - супер. Мілко до 50м. від берега. Не шумно, як на Світязі. Якщо з малими дітьми, саме то. Погоду вгадати неможливо. Але після грози через 2 години можна іти на пляж. На краю села ціни дешевші, але до пляжу 2 км.

    На Світязі місце відпочинку називається Гряда. Там є базар і ще багато чого.
    Свіже м'ясо можна купити на базарі в Шацьку. Також є супермаркети.

    Їхав машиною, через Фастів - Бишів - на Варшавку - Коростень - Ковель - Любомль - Шацьк. Вийшло 615 км.

    Якщо паравозом, то до Ковеля, а далі автобусом.

    Житло http://www.ozera.com.ua/, https://shatsk.com/

    Сезон короткий. До вересня вже нікого немає.

    В 2019 році було мало опадів і озера сильно обміліли. Чи буде сезон 2020 - під питанням. ##### ###
    --- добавлено: 11 лют 2020 у 17:46 ---
    Риби в тих краях просто завалісь. Я на оз. Піщане був, то не бачив. На інших озерах, думаю, є. На замовлення місцеві привезуть яку хочеш: і свіжу, і гор.копчення, і хол. копчення, і вялену. На базарі в Шацьку теж величезний асортимент.

    Крім риби - різні ягоди, гриби, особливо Білий гриб (свіжий, сушений). Все це носять по пляжу. ########(Це два відгуки з іншого Форуму.З телефона якось не можу виділить окремі цитати...)
     
    Останнє редагування модератором: 19 лют 2020
    Odissey подобається це.
  4. Odissey

    Odissey Інженер

    Повідомлення:
    734
    Симпатії:
    864
    @NEMAN, сусід в минулому році їздив з малими дітьми - дуже в захваті від відпочинку. Особливо сподобалась чиста вода і глибина - безпечно для малечі. Але з іншого боку дорослому далеко йти, щоб скупатися)))
     
  5. Odissey

    Odissey Інженер

    Повідомлення:
    734
    Симпатії:
    864

Поділитися цією сторінкою