5 років без газу)) Опалення це комплексне рішення.

Тема у розділі 'Отопление и горячее водоснабжение - общие вопросы', створена користувачем lenyforyou, 5 лют 2020.

  1. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    647
    Адреса:
    городок львівської обл.
    що не актуально? європа на 90% наповнена будинками в віці понад 100 років.а ще хлам від панельного будівництва.ну панельні в основному вже доутепленні. а старі цегляні будівлі вже явно до сучасних норм по енергоспоживанню не дотягують.висотки з шкляними стінами теж є споживачем технологіі hean mirror де вже реально робити панелі з U=0,1 (R=10). для вікон достатньо U= 0,3 = R=3,3 що по нашому дбену є нижньою теплопровідністю для стін.в Штатах роблять панелі з тепловим опором 20.раз ви вже згадали про Штати.ВИ СПРОБУЙТЕ ПРИВЕСТИ БУДІВЛІ В УКРАІНІ ХОЧА Б ДО НА ОЧАХ ЗАСТАРІВАЮЧИХ ЄВРОСТАНДАРТІВ.
     
    Останнє редагування модератором: 8 лис 2021
    Ant0ny2a та WalterCV подобається це.
  2. WalterCV

    WalterCV Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.757
    Симпатії:
    4.038
    Адреса:
    CV UA
    Я тільки за. Але без чехів.
     
  3. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    647
    Адреса:
    городок львівської обл.
    ну чехи вам то не робитимуть.їм і в себе вистачає роботи.бракує рук настільки що змушені залучати в тому числі і українців.
     
  4. lenyforyou

    lenyforyou Майстер

    Повідомлення:
    53
    Симпатії:
    42
    Адреса:
    Михайлівка, Запорізька область.
    Всім добра.
    Дивлячись на останні 5 місяців, наповнених різними подіями, в багатьох сферах нашого життя. Тиск на більшу частину населення нашої країни лише збільшується, як ззовні так і з середини.
    Тож не сумно..... знову...
    Газ полетів туди, де бувають ракети Ілона Маска, а пеллти десь, де був Річард Бренсон...
    Треба щось робити...
    Нові завдання, бо виходить що останні 5 років все було надто рівно та нудно...
    Є варіанти з вугіллям, але я не хочу брати їх до уваги, бо ми вже багато добра зробили нашій планеті вугіллям... Для мене лише біосировина, основна частина, це агровідходи - будь-які.
    Завдання просте, система подачі для будь-чого, та відповідні умови для горіння будь-чого.
    --- добавлено: Jan 31, 2022 6:00 PM ---
    Робота над системою подачі вже йде, фотозвіт спробую зробити зрозумілим. Або відеозвіт з посиланням на ютуб.
    З системою подачі, як на мене, легше ніж з зоною горіння. Побутові умови не потребують великої потужності, а умови горіння стають добрими коли температури перевищують 1100-1200 градусів цельсію.
    Як поєднати малі потреби та високі температури.... Якщо це можливо.
     
    Останнє редагування модератором: 8 лют 2022
    anatoliy22s та Vitalik Xm подобається це.
  5. Владмир

    Владмир Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.574
    Симпатії:
    7.923
    Адреса:
    Харьков
    См горизонтальная горелка. Там еще с 15 года все объединено.
     
    Останнє редагування модератором: 8 лют 2022
  6. Богуслав

    Богуслав Майстер

    Повідомлення:
    177
    Симпатії:
    62
    Я думаю що для населення газ дадуть недорого з нормою по кубах. А для підприємців по ринкових цінах як газ так інші види палива. Так що біосировина може коштувати на рівні газу зважаючи що підприємці купуватимуть у великих обсягах для обігріву своїх потреб.
     
  7. Владмир

    Владмир Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.574
    Симпатії:
    7.923
    Адреса:
    Харьков
    На эти грабли уже наступали, когда в 13 газ для населения был по гривне, а остальным по 11. Напомнить к чему привело?
     
    Владимир В, Ant0ny2a та Vitalik Xm подобається це.
  8. Богуслав

    Богуслав Майстер

    Повідомлення:
    177
    Симпатії:
    62
    В 14р. була субсидія. Тепер нема , опалюю газом . Коло дров треба добре наробитися . Професія кочегар котла мене не приваблює.
     
  9. Владмир

    Владмир Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.574
    Симпатії:
    7.923
    Адреса:
    Харьков
    В 14 соседи открывали окна и выпаливали газ до лимита, шары больше не будет, идите зарабатявацте. За дешевый газ Украина расплатилась Крымои, частью Донбасса, двумя милионами беженцев и 15000 убитых. Нах тот дешевый газ.
     
    Ant0ny2a, anatoliy22s, Vitalik Xm та 2 іншим подобається це.
  10. Богуслав

    Богуслав Майстер

    Повідомлення:
    177
    Симпатії:
    62
    Побачимо на рахунок газу. Кількість населення в містах і селищах міського типу велика. Всі на твердопаливні котли не перейдуть. Таке колись було в Лондоні коли опалювали вуглем. Весь Лондон став чорним. А на рахунок втрат територій це в першу чергу вина наших недалекоглядних політиканів сраколюбів.
     

Поділитися цією сторінкою