5 років без газу)) Опалення це комплексне рішення.

Тема у розділі 'Отопление и горячее водоснабжение - общие вопросы', створена користувачем lenyforyou, 5 лют 2020.

  1. lenyforyou

    lenyforyou Майстер

    Повідомлення:
    53
    Симпатії:
    42
    Адреса:
    Михайлівка, Запорізька область.
    Поки, на сьогодні, у основі опалення власного будинку бачу лише вогонь( напевно так саме як і люди що відправляють ракети у космос, вони поки спираються на вогонь). Є лише питання що буде горіти, мені більш за все подобається відход соняшника, бо це основа доброї агропеллети. Тепер дуже сильно змінилося відношення до того відходу, десять років тому не знали куди його подіти та кучі горіли до весни, зараз це додатковий прибуток, ціна якого на сьогодні сягає 2000 грн/тонна. Але поки є приємні моменти, у сезон прибирання соняшнику, ціна не висока на відходи, в середньому це 350-600 грн тонна. Тож придбавши 6 тонн відходу, я зможу протопити сезон. Тепер є питання зберігання, бо вологий отход перетворює горелку в генератор диму....мля... 6 тонн пеллети займає майже 9м3, для відходу цю цифру треба помножити на 2,5. Тож отримаємо приблизно 22м3... Знову сум та цифри....здебільшу витрати... Але не для всіх.... Бо в нещодавно спілкувався з агрономом одного з господарств, що почав опалювати домівку пеллетами та відходом. Йому можуть привезти два" газони" (це десь 12м3) відходу восени безкоштовно(бо він агроном), і йому буде достатньо цього до весни)) і у нього є пустий сінник де вистачить місця на 4 "газони".
     
    Останнє редагування: 30 кві 2021
    barnych подобається це.
  2. Владмир

    Владмир Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.573
    Симпатії:
    7.923
    Адреса:
    Харьков
    Пальник.
    Горелка у кацапов.
     
    lenyforyou та Владимир В подобається це.
  3. lenyforyou

    lenyforyou Майстер

    Повідомлення:
    53
    Симпатії:
    42
    Адреса:
    Михайлівка, Запорізька область.
    Всім доброго часу доби. Вже треба змінбвати топ теми, бо вже шостий рік від початку позаду, івже стоїть завдання на сьомий рік.
    Поки головне завдання, це закупівля на сезон.... Наразі ціна агропеллету в нашому регіоні складає 2500 грн... Ніби прийнятно, але по 2000 грн. / тона краще, але не факт що буде. Знання багатої кількості людей у яких таке саме завдання не робе легше. Є велике виробництво, що може дати добру ціну, але там насипом і мінімум 40 тонн.... Тому кооператив гарна річь, але там все складно, чим більше людей тим більше змінних.
    Тож на сьогодні питання нового сезону ще відкрите..... і не тільки у мене....
     
    Останнє редагування: 15 вер 2021
    anatoliy22s подобається це.
  4. Владмир

    Владмир Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.573
    Симпатії:
    7.923
    Адреса:
    Харьков
    По 2500 знаете пусть куда себе засунут?
     
  5. lenyforyou

    lenyforyou Майстер

    Повідомлення:
    53
    Симпатії:
    42
    Адреса:
    Михайлівка, Запорізька область.
    Сперечатися не стану....
     
    Владмир подобається це.
  6. Владмир

    Владмир Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.573
    Симпатії:
    7.923
    Адреса:
    Харьков
    Элементарный расчет.
    С кг пелет получим 4 квт.
    Кпд 60%
    2,4 кВт за 2.5 гр.
    Дешевле газом
    8 кВт за 7.8 гр.
     
  7. lenyforyou

    lenyforyou Майстер

    Повідомлення:
    53
    Симпатії:
    42
    Адреса:
    Михайлівка, Запорізька область.
    Якщо ваш котел металобрухт, то звісно ваш ККД 60%, і вам краще топити газом. Тепер питання про 8 кВт, де вони є? Чим міряли? Дуже якось пафосно
    --- добавлено: 16 вер 2021 у 22:51 ---
    До того ж треба додати до 7.8 ще 1.1 за транспортування, тож це вже 8.9грн/куб...
    Людині, що я добре знаю, при опалені газом потрібно 3000 м3 на опалювальний сезон, або 6 тонн агропеллети на той самий сезон.... тепер калькулятор.... І виходить газом 26700 грн, чи пеллетою 15000 грн...
    Тож пане Володимир " какая разница" ....
     
    Останнє редагування модератором: 24 вер 2021
    Ant0ny2a подобається це.
  8. lenyforyou

    lenyforyou Майстер

    Повідомлення:
    53
    Симпатії:
    42
    Адреса:
    Михайлівка, Запорізька область.
    Трохи про особисті враження за останній час. Любий ринок енергоресурсів деякі люди хочуть монополізувати, дуже схоже, що це зараз роблять з пеллетами, створюючи дефіцит і завишуючи вартість... Тож є дві новини, добра і погана. Добра: люди все далі від викопних ресурсів. Погана: пеллети вже не дешева альтернатива газу. Хоча поки є багато варіантів розвитку і як все піде покаже лише час.
     
    Останнє редагування: 30 жов 2021
    Ant0ny2a, WalterCV, Владмир та ще 1-му подобається це.
  9. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    647
    Адреса:
    городок львівської обл.
    мушу поділитись враженнями з Плзні.я особисто змін в оплаті житла не відчув.але.опалення електрокотлом.краще рішення є тепловий насос. але то віносно одиниці людей.
    в звязку з газовою кризою по дорозі на роботу зауважив несезонне зацікавлення утеплення фасадів. то дві багатоповерхівки.весняні планові утеплення в основному вже завершені ще в вересні.в основному тому що одна багатоповерхівка по тій же дорозі до роботи ще не завершена від квітня.але то якась дебела державна будівля не призначена до житла.
    мушу признати що з утепленням є повна катастрофа.якщо панельні то 90% то цегляні 1%
    з заміною вікон теж тема не краща.ми робимо слопакети безперебійно.то звичайні.
    про heat mirror мова і не йде. то є майже виняток в установці, (знаю з тих часів коли працював на будівництві).правда останні виробляє наш конкурент аж на Мораві і як у них з роботою я не знаю.хоча якщо б я мав приватне житло тут, то собі б ставив власне мірори з U=0.3.наша продукція є в межах від 0.5 до 1.1
    /.причому якщо брати один і той самий типорозмір -міжскельний 16 (зовні24) то є 1.1 для мірорів то буде 0.6.що є відчутньою різницею особливо при ремонті вікон.відбувається лиш переустановка склопакета і жодних будівельних робіт.проблема в індивідуальному замовленні - розміри по периметру повинні співпадати.в чехах то означає замовити у виробника і вам то пришлють кур*єрською доставкою.такі послуги робить і наше підприємство./
    судячи з великої розмаїтості розмірів і достатньої кількількості заокруглених пакетів і декоративних вставок то йде в основному на старі будівлі.3/4 замовлень німеччина і австрія.
     
    Останнє редагування: 30 жов 2021
    Ant0ny2a та lenyforyou подобається це.
  10. WalterCV

    WalterCV Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.757
    Симпатії:
    4.038
    Адреса:
    CV UA
    Це не монополізація.... Це тупа жадібність наших співвітчизників.
    Їм мало і мало...
    --- добавлено: Oct 31, 2021 5:54 AM ---
    Вже неактуально...
    https://molbuk.ua/news/239880-u-ssha-ziavytsia-kvartal-budynkiv-iaki-nadrukuut-na-3d-prynteri.html
     
    Останнє редагування модератором: 8 лис 2021

Поділитися цією сторінкою