5 років без газу)) Оналення це комплексне рішення.

Тема у розділі 'Отопление и горячее водоснабжение - общие вопросы', створена користувачем lenyforyou, 5 лют 2020.

1. РЕПЕЙ

РЕПЕЙ Бригадир

Повідомлення:
    271
    Симпатії:
    116
    Адреса:
    Полтавщина
    Основне - що Ви оптиміст і бережете свої нерви і своє здоров"я.
    Відповідаю словами Кравчука - МАЄМО ТЕ ЩО МАЄМО.

lenyforyou подобається це.
  2. ADS-Bot

ADS-Bot Реклама на сайті

Повідомлення:
    0
    Симпатії:
    0

3. Гаманчук

Гаманчук Заслужений майстер

Повідомлення:
    1.651
    Симпатії:
    7.074
    Зрозуміло що кожний виходить з місцевих умов.Я опалюю комплексно.Газ і ТК на дровах і торфобрикеті.За січень спалив 110 кубів газу.За сезон йде 1.5 тони торфобрикету (одна тонна-2100гр) та добра підвода дров (1500гр).Якщо підрахувати то на мою хату в 100м.кв.,добре утеплену,приблизно в
    итрачаю за 6 місяців 8850 гривень.

lenyforyou подобається це.
  4. РЕПЕЙ

РЕПЕЙ Бригадир

Повідомлення:
    271
    Симпатії:
    116
    Адреса:
    Полтавщина
    Ну це ж не рахуючи затрат власного часу та здоров"я на опалення ТП котла ! А газ (або електрика) заощаджує це. Так що - ЗДОРОВ"Я ТА УСПІХІВ ВАМ !!!

lenyforyou, Гаманчук та Артеміса подобається це.
  5. lenyforyou

lenyforyou Стажер

Повідомлення:
    10
    Симпатії:
    7
    Адреса:
    Михайлівка, Запорізька область.
    Мене, як і більшість навколо, тих хто живе у власних будинках, турбує питання змін на ринку опалення. Мої головні тезіси: зручне, економне, екологічне. Пелети,як пальне, дуже зручні та екологічні, але на жаль не завжди економні.
    Мені завжди подобається змаструвати щось просте, надійне та потрібне. Тому я свого часу почав робити пальник(горелку) для шелухи або відходу. Вибачте, що відео не коротке і зміст не всім зрозумілий, ще й я не майстер слова))

--- добавлено: 21 лют 2020 у 22:23 ---
    Цей агрегат назвав просто, кастрюля. "Трохи" витратив часу, щоб отримати впевнено працюючий варіант, але результат є. Я сам його не використовую, тому що моя котельня не дозволяє, просто немає місця.
    Я продав цю горелку, вона працює з початку 2019 сезону. Я завжди на зв"язку з Ігорем, що придбав у мене цей агрегат. Експеремент вдалий.... За майже пів року жодних запитань до мене...
    Єдине в цьому проекті, це вартість.... Вона зовсім не мала,

Останнє редагування: 21 лют 2020 у 22:30
  6. ADS-Bot

ADS-Bot Реклама на сайті

Повідомлення:
    0
    Симпатії:
    0
  7. ADS-Bot

ADS-Bot Реклама на сайті

Повідомлення:
    0