2020 рік - плата за розподіл газу

Тема у розділі 'Юридические вопросы, нормативные документы', створена користувачем РЕПЕЙ, 25 січ 2020.

  1. 988888

    988888 Інженер

    Повідомлення:
    818
    Симпатії:
    1.442
    Адреса:
    г.Борисполь, Киевская область
    :-D Ну да, ну да.... Воно майже так і було... Сусід даже вкаже точне місце де той балон стоїть :-D...
    Але в мене були всі документи.
    2015-рік. Новий баллон з магазину - з документами. Нова плита з магазину - з документами.... Встановлював систему особисто згідно розумної доцільності: плита в хаті а баллон на вулиці, в містині де майже ніколи не буває світла та дітворИ....
    Оскільки ті документи були "свіжі" то і питань у газовиків не визвали. Але припис (зауваження) всеж-таки був складений - для баллону, що на вулиці, обов*язково потрібно металевий ящик з віповідними позначками що там газ :-D. Даже у Вашій власній оселі.
    От тоді, спілкуючись з газовиками, відкрив собі багато цікавого...
    Та да. Бажання - то наше все. А є ще і реальність - сестра того бажання :-D.
    Я писав про відсутність обслуговування (встановлення, ремонт...) з боку газовиків обладнання на пропані а не на метані. Метанове вони "обслуговують" аж бігом.
    То це добре, чи погано hello:-D?
    Даже не знаю, як це прокоментувати hello.
    --- добавлено: 1 лют 2020 у 16:06 ---
    Так. Є такі і плити, і колонки... навіть котли газові на пропані є. Так що, відрізаємось від газової гілки (бо там тариф за транзит ввели) та перероблюємо існуючу систему з метану на пропан? Бо я про це писав.
    Якщо ми говоримо про Україну, то тут взагалі заборонено перевозити будь-які паливні суміші в будь-якій тарі/сумці в будь-якому громадському транспорті. Те, що в сумку "від людський очей" можна заховати не означає, що так потрібно робити. Хочеться робити правильно (мені особисто) а не тому-що "всі так роблять".
    --- добавлено: 1 лют 2020 у 16:20 ---
    Я і не писав, що це не можливо. Я писав "якщо ввідний автомат на 25А". Якщо таке є - то електроплита на 2 прибора не проблема.
    Тобто... зараз розглядаємо пропан як "аварійне" джерело тепла.... Але-ж ми починали з того, що говорили про пропан як аналог метану, бо там ввели "абонплату".
    Резюмуючи:
    Використовувати пропан (в законний спосіб) як заміну вже підключеному метану - збитково.
     
    Останнє редагування модератором: 9 лют 2020
  2. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    648
    Адреса:
    городок львівської обл.
    В чехах коли облаштовують нелегальне житло для заробітчан пропан най рентабельніше рішення.
    Заробітчани з України звикли до газової кухні і електрикою користувптись не вміють.
     
    Останнє редагування модератором: 9 лют 2020
  3. 988888

    988888 Інженер

    Повідомлення:
    818
    Симпатії:
    1.442
    Адреса:
    г.Борисполь, Киевская область
    Розумієте, якщо ми думаємо лише "про себе" і лише про "зараз" - тоді так. А вмене ще є діти. І я не знаю, що буде "завтра"... чи через чотири роки.
     
  4. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    648
    Адреса:
    городок львівської обл.
    Люди деякий час пам'ятаютб що було.живуть сьогоденням і ніколи не знають що буде завтра.
    Моя дружина вміє варити на газовій кухі ну хай і варить.
    Я в чехах на елнктриці ну і прапор мені в руки.тут світло правильне ніхто його не вимикає і напругою не розхитує.то пощо мені з балонами ся бавити?
    Газ в річному прорахунку світлу програє.діє проста арихметика. я не зобов'язаний утримувати ґазовий бізнес.
     
    WalterCV та 988888 подобається це.
  5. 988888

    988888 Інженер

    Повідомлення:
    818
    Симпатії:
    1.442
    Адреса:
    г.Борисполь, Киевская область
    :-D... Тьфу, збоченці.... :-D
     
  6. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    648
    Адреса:
    городок львівської обл.
    Головне щоб діти хотіли своїх батьків бачити, але то вже зовсім інша історія.
     
    акула941 та WalterCV подобається це.
  7. WalterCV

    WalterCV Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.757
    Симпатії:
    4.038
    Адреса:
    CV UA
    От нафіга Ви їх впустили на приватну територію? O=-

    Тимчасово. З липня плата за трубу ще дорожчає. І далі буде дорожчати. Апетити помідорника не мають меж.

    Раніше він наживався на скаженому споживанні газу населенням для опалення і відсутністю всюди лічильників. + різницею в ціні газу для населення і промисловості.
    Тепер, коли споживання газу різко скоротилося, шарових цін нема, кількість лічильників збільшується, воно буде вигадувати все нові способи наіпаловки...

    Так шо скоро балонний пропан буде здаватися шарою порівняно з трубою...
    --- добавлено: 1 лют 2020 у 19:19 ---
    IMG-4ca4629b13861ebcb4e406dbc5d7e710-V.jpg
    --- добавлено: 1 лют 2020 у 19:20 ---
    IMG-0a540666359d8c6c15df8f8b031b2cba-V.jpg
    --- добавлено: 1 лют 2020 у 19:20 ---
    IMG-947987548f453e392079f31814484ecc-V.jpg
    --- добавлено: 1 лют 2020 у 19:21 ---
    IMG-63a40f4e1629dce1c7ddf4edee88d820-V.jpg
     
    Останнє редагування модератором: 9 лют 2020
    РЕПЕЙ, barnych, 988888 та 2 іншим подобається це.
  8. 988888

    988888 Інженер

    Повідомлення:
    818
    Симпатії:
    1.442
    Адреса:
    г.Борисполь, Киевская область
    Бо вважав, що живу чесно. А оскільки в мене метанового газу не має (електропалення) то і газовиків не чекав. Злодії по вулиці не щастають тож собаку не тримав, хвіртку вдень не закривав...
     
  9. WalterCV

    WalterCV Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.757
    Симпатії:
    4.038
    Адреса:
    CV UA
  10. WalterCV

    WalterCV Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.757
    Симпатії:
    4.038
    Адреса:
    CV UA
     
    РЕПЕЙ подобається це.

Поділитися цією сторінкою