2020 рік - плата за розподіл газу

Тема у розділі 'Юридические вопросы, нормативные документы', створена користувачем РЕПЕЙ, 25 січ 2020.

1. РЕПЕЙ

РЕПЕЙ Бригадир

Повідомлення:
    274
    Симпатії:
    119
    Адреса:
    Полтавщина
    Скажіть мені, а кому правільно порахували плату за постачання газу? У всіх людей з ким спілкуюся, розрахунок проведений не правильно! І головне не докажеш!!!
    Що нам робити з цими неправильними розрахунками. Може уже хто добився перерахунок, розкажіть.
    Потрібно іти в газову службу, там мають перерахувати якщо у Вас неправильно, але тільки якщо у Вас є оплачене технічне обслуговування.
    :) Оце такий "діалог" вівся в одній з груп на ФБ. Мене дуже зацікавило це - але тільки якщо у Вас є оплачене технічне обслуговування ! Це що - навмисно рахують неправильно, щоб ходили-кланялись і підписували договір на ТО газового обладнання ?:facepalm:Особисто у мене такого "договору" немає. І нараховано у платіжці неправильно. У сусіда була платіжка в серпні 2019 за ТО 242грн - він і оплатив. Правда - не знаю чи йому правильно порахували за розподіл. Ось якось так. Що робити??? Чекати результату і надалі??hello

Vitalik Xm подобається це.
  2. ADS-Bot

ADS-Bot Реклама на сайті

Повідомлення:
    0
    Симпатії:
    0

3. Артеміса

Артеміса Майстер

Повідомлення:
    171
    Симпатії:
    47
    Адреса:
    Учусь тратить деньги!
    У нас одни рассказывал что цена газ должна быть теперь 5гривень за куб. Так как прежняя цена 7гривень за куб имела в себе транспортную составляющуюся. И если от общей цены за газ 7гривень за куб отнять транспонировку газа тогда цена газа должна быть другой, меньшей.

4. РЕПЕЙ

РЕПЕЙ Бригадир

Повідомлення:
    274
    Симпатії:
    119
    Адреса:
    Полтавщина
    Дак Вы разберитесь со своей Газконторой. У нас вчера было на сайте цена за январь 2020 6,91грн\куб, а сегодня уже стоит 5,87грн\куб. Не спят - работают люди! :prapor:

5. 988888

988888 Інженер

Повідомлення:
    769
    Симпатії:
    1.404
    Адреса:
    г.Борисполь, Киевская область
    А який (на сьогодні) тариф на доставку на полтавщині?

6. ADS-Bot

ADS-Bot Реклама на сайті

Повідомлення:
    0
    Симпатії:
    0

7. Артеміса

Артеміса Майстер

Повідомлення:
    171
    Симпатії:
    47
    Адреса:
    Учусь тратить деньги!
    Завтра заполню графу показатели газа за январь и посмотрю в понедельник сколько сняли денег счета.
    Так определю стоимость газа. Смысла бегать к газовикам нет, там всегда много народу передают друг другу инфекционные болезни.

8. WalterCV

WalterCV Заслужений майстер

Повідомлення:
    3.558
    Симпатії:
    3.798
    Адреса:
    CV UA
    Останнє редагування: 31 січ 2020
  9. РЕПЕЙ

РЕПЕЙ Бригадир

Повідомлення:
    274
    Симпатії:
    119
    Адреса:
    Полтавщина
    Ну там же різні Газконтори. У мене - Лубнигаз - 1,26 - такий тариф-коефіцієнт до липня 2020р.
    --- добавлено: 31 січ 2020 у 16:38 ---
    Дак а зачем к ним бегать? У Вас же интернет есть - найдите свою Газконтору и там свой личный кабинет. Вся инфа будет у Вас на мониторе. Да и платить можно ж здесь с карточки через Приват24. :Hi:

Останнє редагування модератором: 8 лют 2020
  10. ADS-Bot

ADS-Bot Реклама на сайті

Повідомлення:
    0
    Симпатії:
    0

11. 988888

988888 Інженер

Повідомлення:
    769
    Симпатії:
    1.404
    Адреса:
    А за сам газ ціна у Вас така-ж як і в мене - 5,87 грн/м3 ?

WalterCV подобається це.
  12. WalterCV

WalterCV Заслужений майстер

Повідомлення:
    3.558
    Симпатії:
    3.798
    Адреса:
    CV UA
    https://cvgaszbut.104.ua/ua/Info-for-consumers

вартість газу як товару становитиме 5,868 грн/куб м.

13. 988888

988888 Інженер

Повідомлення:
    769
    Симпатії:
    1.404
    Адреса:
    :-D Та то я трішки округлив - 5,87 :-D.
    Та то мене щось "торкнуло" в голову: місяць назад і я (київщина) і РЕПЕЙ (полтавщина) платили однакову ціну за м3. А тут опа... і йолкіпалкі. Ціна газу в обох однакова = 5,87, а доставка в мене 0,94 а в нього 1,26. В результаті газ (що подешевшав :-D) мені коштує 6.81 а сусіду (РЕПЕЙ) 7.13.
    Із-за цього поліз в "кабінет" на 104.юа. Захотів подивитись скільки коштував мені отой "дорогий" газ в минулому місяці. Виявилось, що згідно записів газконтори він (газ, разом з доставкою) коштував мені 6,13 грн/м3.
    1.png

Тоді я поліз в свої плдатежі і виявилося, що за 39 м3, спожитих мною в грудні я заплатив 247,17 грн

2.png

Розділивши 247,17 на 39 м3 отримав 6,34 грн/м3. Це фактична ціна газу з доставкою в грудні 2019. Тож, у січні газ "подешевшав" на 47 коп/м3. Для мене. Для РЕПЕЙ (напевне) ще більше.

Вкладення:

• 2.png
      2.png
      Розмір файлу:
      4,4 КБ
      Переглядів:
      1
    WalterCV подобається це.

Поділитися цією сторінкою