2020 рік - плата за розподіл газу

Тема у розділі 'Юридические вопросы, нормативные документы', створена користувачем РЕПЕЙ, 25 січ 2020.

  1. 988888

    988888 Інженер

    Повідомлення:
    818
    Симпатії:
    1.442
    Адреса:
    г.Борисполь, Киевская область
    А за сам газ ціна у Вас така-ж як і в мене - 5,87 грн/м3 ?
     
    WalterCV подобається це.
  2. WalterCV

    WalterCV Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.757
    Симпатії:
    4.038
    Адреса:
    CV UA
    https://cvgaszbut.104.ua/ua/Info-for-consumers

    вартість газу як товару становитиме 5,868 грн/куб м.
     
  3. 988888

    988888 Інженер

    Повідомлення:
    818
    Симпатії:
    1.442
    Адреса:
    г.Борисполь, Киевская область
    :-D Та то я трішки округлив - 5,87 :-D.
    Та то мене щось "торкнуло" в голову: місяць назад і я (київщина) і РЕПЕЙ (полтавщина) платили однакову ціну за м3. А тут опа... і йолкіпалкі. Ціна газу в обох однакова = 5,87, а доставка в мене 0,94 а в нього 1,26. В результаті газ (що подешевшав :-D) мені коштує 6.81 а сусіду (РЕПЕЙ) 7.13.
    Із-за цього поліз в "кабінет" на 104.юа. Захотів подивитись скільки коштував мені отой "дорогий" газ в минулому місяці. Виявилось, що згідно записів газконтори він (газ, разом з доставкою) коштував мені 6,13 грн/м3.
    1.png

    Тоді я поліз в свої плдатежі і виявилося, що за 39 м3, спожитих мною в грудні я заплатив 247,17 грн

    2.png

    Розділивши 247,17 на 39 м3 отримав 6,34 грн/м3. Це фактична ціна газу з доставкою в грудні 2019. Тож, у січні газ "подешевшав" на 47 коп/м3. Для мене. Для РЕПЕЙ (напевне) ще більше.
     

    Вкладення:

    • 2.png
      2.png
      Розмір файлу:
      4,4 КБ
      Переглядів:
      1
    WalterCV подобається це.
  4. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    647
    Адреса:
    городок львівської обл.
    Зменшення споживання газу можна досягнути двояко- або коли він дорогий за куб.або коли ціна транспортування спонукає до відмови його споживати.другий варіант ефективніший, але не стимулює зменшення енергоспоживання.
    коли ж подавач монопольний то єдине обмеження є платоспроможність споживача.
    В європі спочатку виконади перший варіант,а коли підтягнули еіфективність споживання,зарусьили другий.в сумі то стимулює розвиток виробницьва електрики альтернаьиагими способами, але не дає можливості закривати теци.чеі впринципі є співрозиірним джередом забруднення з авіакомпаніями.
     
    Останнє редагування: 31 січ 2020
  5. WalterCV

    WalterCV Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.757
    Симпатії:
    4.038
    Адреса:
    CV UA
    Це діє тоді, коли транспортування оплачується строго пропорційно спожитому обєму газу за місяць.
    Про спожитому 0,0 куб, вартість транспортування має бути 0,0. І Фірташ в той місяць має сосати чупа-чупс...
     
    bikss подобається це.
  6. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    647
    Адреса:
    городок львівської обл.
    Мета плати за транспортуваня є утримання газотранспортної системи.Газ є товар.то як з автомобілем- коли у вас поломане авто вам нідочого бензин.але тоді у вас мусить бути можливість їхати хочаб на ровері.коли ж вибору нема тоді пішки постоїте.
    Отже ніж утримувати транспортну систему при дуже нерівномірному споживанні протягом року вираховуєте менш затратну альтернативу і робите вибір.
    Але ж в Україні алтернативи нема.Ну не будемо ж нївно думати що сес на даху то є альтернатива.
     
    Останнє редагування: 31 січ 2020
  7. 988888

    988888 Інженер

    Повідомлення:
    818
    Симпатії:
    1.442
    Адреса:
    г.Борисполь, Киевская область
    Та я про чесність писав як таку. Адже продавець вчора стверджував, що "куб щастя" коштував 10 гривень. Ти купив три куби, тому з тебе 32 гривні (пиндець якийсь). Сьогодні продавець урочисто наполягає, що "куб щастя" подешевшав. В тому числі і за рахунок розділення вартості того "кубу щастя". Ти знову купуєш три куби і продавець (посміхаючись) говорить тобі, що він провів гіганську роботу аби тобі продати задешево. Тому з тебе "всього" 36 гривень (новий пиндець). І це тобі повезло. Бо сусіду, біля якого оті куби добувають (полтавщина), "щастя" ще дорожче обійшлося.....

    ПС
    Якийсь дибілізм.
     
    Останнє редагування: 31 січ 2020
    акула941 та WalterCV подобається це.
  8. WalterCV

    WalterCV Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.757
    Симпатії:
    4.038
    Адреса:
    CV UA
    ГТС най утримує той, хто її загріб їх собі. За рахунок тих, хто споживає газ, пропорційно спожитому газу.
    Не подобається - най віддасть облгази взад державі а сам пи@дує в Австрію або в на свої помідорчики...
    Повернуть Облгази до держави, будемо разом думати, як їх утримувати.
    --- добавлено: 31 січ 2020 у 19:52 ---
    За право купівлі якого ще товару Ви протягом цілого року платите магазину абонплату просто так???
     
    Останнє редагування модератором: 8 лют 2020
    LOGR подобається це.
  9. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    647
    Адреса:
    городок львівської обл.
    Процент абонплати в газі обраховується так щоб покрити вартість гтс.ціна газу встановлюється ринком.коли є ринок. Але виявляється що купляти газ не завжди доцільно.
    То як з пропан-бутаном.краще в мерсі на пропан бутані ніж в жигулі на бензині.Але до чого оті балачки коли нема ринку?у вас нема можливості заїхати на ту заправку де пропан дешевший ніж бензин.монополіст завжди буде обраховувати як вас обдерти так щоб ви залишились живі, інакше будете неплатниками.
     
    Останнє редагування модератором: 8 лют 2020
    акула941 подобається це.
  10. bikss

    bikss Майстер

    Повідомлення:
    88
    Симпатії:
    31
    А як визначити в кого яка труба ?? ( довша .. коротша ?? ) Звідки я знаю чий газ я палю ( російський , європейський чи наш Український ??) Може в мене газ яким я палю качають в сусідньому районі ( області )
    Ще маю таке питання раз є 2 платіжки то значить є 2 різних субєкти господарювання тобто різні фірми ?? Одні беруть плату за газ а другі за обслуговування ?? Так виходить?? До кого відноситься аварійна служба ?
     
    акула941, barnych та 988888 подобається це.

Поділитися цією сторінкою