2020 рік - плата за розподіл газу

Тема у розділі 'Юридические вопросы, нормативные документы', створена користувачем РЕПЕЙ, 25 січ 2020.

  1. Вогнистый Владимир

    Вогнистый Владимир Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.054
    Симпатії:
    1.170
    Адреса:
    Украина, Мариуполь
  2. 988888

    988888 Інженер

    Повідомлення:
    818
    Симпатії:
    1.442
    Адреса:
    г.Борисполь, Киевская область
    :) А шо там?
     
  3. 988888

    988888 Інженер

    Повідомлення:
    818
    Симпатії:
    1.442
    Адреса:
    г.Борисполь, Киевская область
    Ясно. А в любому супермаркеті (де не фасована крупа) не так?
     
  4. 988888

    988888 Інженер

    Повідомлення:
    818
    Симпатії:
    1.442
    Адреса:
    г.Борисполь, Киевская область
    rofl:vo:
    :-D С газом так-же :-D Тільки раз в місяць. Ноупроблем:-D.
     
  5. 988888

    988888 Інженер

    Повідомлення:
    818
    Симпатії:
    1.442
    Адреса:
    г.Борисполь, Киевская область
    Яка максимальна потужність вашої "комфорки"?
    Як давно газовики її "обслуговували"?
    Який діаметр вашої "кастрюльки"?
    З якого матеріалу зроблена ваша "кастрюлька"?
    Яка температура "закіпанія"?
    Яка "жорсткість" вашої води?
    Яка "солоність" вашої води?
    ....
    Далі пішли-б питання по вашому годиннику.... Як бачите, яка-б ваша відповідь не була - я (та інші) не зможу в точності повторити ваші умови. Отже результат буде інший.
    У моєї тещі газ. У мене все на "батарейках" (електрика) :-D.
     
    WalterCV подобається це.
  6. WalterCV

    WalterCV Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.757
    Симпатії:
    4.038
    Адреса:
    CV UA
    Відключення будинків від газу: поліція відкрила справу щодо дій "Чернівцігазу"

    Внаслідок відключення газопостачання постраждали мешканці чернівецьких багатоквартирних будинків. Наразі поліція проводить ретельну перевірку.

    До Чернівецького відділу поліції звернувся місцевий житель та повідомив про те, що упродовж 9 місяців газове підприємство примушує своїх клієнтів у Чернівцях виконувати цивільно-правові зобов’язання без права вибору.

    Заявник зазначив, що вказана компанія під приводом аварійної ситуації без попередження відключила від газової мережі мешканців багатоповерхівок. Однак, замість негайної ліквідації аварії та відновлення газопостачання, підприємство вимагає від своїх клієнтів заключити колективні договори та сплатити кошти за повторне підключення газу. Зі слів заявника, внаслідок таких дій постраждали мешканці понад 100 багатоквартирних будинків.

    За зверненням заявника слідчі Чернівецького відділу поліції розпочали кримінальне провадження за частиною 2 статті 355 (Примушування до виконання чи невиконання цивільно-правових зобов'язань) Кримінального кодексу України. Триває досудове розслідування.

    https://cv.npu.gov.ua/news/novini/p...mozhlivi-protipravni-diji-gazovoji-kompaniji/


     
    LOGR, sanykrimea та 988888 подобається це.
  7. sanykrimea

    sanykrimea Firewall Команда форуму

    Повідомлення:
    25.885
    Симпатії:
    82.186
    Прецедент

    Дякую за інформацію
     
    WalterCV подобається це.
  8. WalterCV

    WalterCV Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.757
    Симпатії:
    4.038
    Адреса:
    CV UA
    В мене особисто з монетизованого рахунку в Ощадбанку Чернівіцігаззбут самовільно стягнув 570 грн "боргу" за той період, коли ще не було лічильника і за який була скасована постанова КМУ про зменшення норм споживання.
    Але є два але: 1. Минули всі терміни позовної давності. 2. Стягнули з мого рахунку, а договір з газовиками на моїй мамі. І в той період, за який донарахований "борг", я там не був навіть прописаний.

    От спробувати їм (газовикам) це спочатку пояснити письмово, чи накатати "тєлєгу" слідчому в ГУНП? :-D
     
  9. 988888

    988888 Інженер

    Повідомлення:
    818
    Симпатії:
    1.442
    Адреса:
    г.Борисполь, Киевская область
    Я за "тєлєгу". Що толку з письмових пояснень, коли вони Вас письмово про свої наміри/дії не повідомляли. Просто мовчки взяли гроші у найближчого родича ніби так і треба. Я за "войну" :-D kon.
     
    WalterCV подобається це.
  10. bikss

    bikss Майстер

    Повідомлення:
    88
    Симпатії:
    31
    По цім відео якась куйня получається наїбаловка народа ??
     

Поділитися цією сторінкою