Автохамство

Тема у розділі 'Автоклуб', створена користувачем Bumbarash, 19 гру 2019.

  1. Bumbarash

    Bumbarash Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.669
    Симпатії:
    2.210
    Адреса:
    Запорожье
    Совок пока не искореним.
    Чуток позже поведаю, как мы боролись с совком у контролеров в троллейбусе. Такой махровый попался совок...
     
    WalterCV подобається це.
  2. акула941

    акула941 Прораб

    Повідомлення:
    117
    Симпатії:
    213
    Я був свідком, як "баран" водій перетворюється в "барана" пішохода, і я думаю що причина в тому, що цими "баранами" керує його ОСОБИСТЕ ВІДНОШЕННЯ ДО ЖИТТЯ:"Я ГОЛОВНИЙ, А ВСІ ХАЙ ПОЧЕКАЮТЬ". Я так думаю.
     
    988888, Karmadon та WalterCV подобається це.
  3. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    І вам пох... І ви постійно піднімаєте вой з приводу показувати документи чи не показувати. Але ваш вой- дитяча забавка, а мій вой - ціна людського життя.
    --- добавлено: 19 гру 2019 у 21:34 ---
    І я не був, але не стверджую що винен однозначно пішохід. Стараюсь закликати до розсудливості- всі ``водітєлі`` однозначно звинувачують пішохода в будь-якому випадку. Звідки ви можете знати як там було, треба розбиратись.
    --- добавлено: 19 гру 2019 у 21:37 ---
    ІНу, і ще...хамство наше всьо...так і на дорозі- ``куда прьош, нє відіш я єду``. На разі, я не хамив нікому, ні Вам ні Вальтеру.
    --- добавлено: 19 гру 2019 у 21:59 ---
    @WalterCV, а що таке? Так швидко виправили про зебілів- сумління замучило чи адміни вплинули?:facepalm::facepalm::facepalm::-D
     
    Останнє редагування модератором: 27 гру 2019
  4. WalterCV

    WalterCV Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.757
    Симпатії:
    4.038
    Адреса:
    CV UA
    Я нічого не видаляв, то модератори на Ваші волання зреагували мабуть. hello
    І ми не стверджуємо. Ми вказуємо на косяки з боку пішохода і недотримання ним вимог ПДР.
    Зате ви стверджуєте що винен водій автобуса.
    --- добавлено: 19 гру 2019 у 22:10 ---
    Чому в вас апріорі винен тільки водій??? :stena:
     
    Останнє редагування модератором: 27 гру 2019
  5. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    Я модераторів не про це просив. Гальооооооо.....модератори....@WalterCV, з вас насміхається....:facepalm::facepalm::facepalm:
    --- добавлено: 19 гру 2019 у 22:18 ---
    А чому у вас апріорі винен пішохід?Crazy:stena:
     
    Останнє редагування модератором: 27 гру 2019
  6. WalterCV

    WalterCV Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.757
    Симпатії:
    4.038
    Адреса:
    CV UA
    Тут такого ніхто не писав. Розписано було тільки недотримання пішоходом ПДР.
     
  7. Bumbarash

    Bumbarash Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.669
    Симпатії:
    2.210
    Адреса:
    Запорожье
    Круто Вы выдернули цитату! :vo:
    А давайте вместе проучаствуем в борьбе за "а мій вой - ціна людського життя"

    1.
    Голові Трускавацькій міській ради
    Козир Руслану Ярославовичу
    Львівська обл., м. Трускавець, вул. Бориславська, б. 2

    Заявник - andrij64

    ЗАЯВА

    В звязку підвищеною з небезпекою на пішохідному переході вулиці Мазепи

    Прошу
    1. Встановити пристрій примусового зниження швидкості на пішохідному переході вулиці Мазепи згідно п.5 ДСТУ4123:2006 "ПРИСТРІЙ ПРИМУСОВОГО ЗНИЖЕННЯ ШВИДКОСТІ ДОРОЖНЬО-ТРАНСПОРТНОЇ ТЕХНІКИ НА ВУЛИЦЯХ І ДОРОГАХ"
    2. У місцях, що передують ділянкам доріг, де застосовують елементи примусового зниження швидкості, встановити дорожні знаки 3.29 «Обмеження максимальної швидкості» відповідно до 10.2.3 та 10.5.25 ДСТУ 4100-2014 "ЗНАКИ ДОРОЖНІ. Загальні технічні умови. Правила застосування".
    3. Повідомити Заявника у строк встановлений ЗУ "Про звернення громадян"

    "***" грудня 2019 року ____________ (П.І.Б.)

    Додатки:
    ДСТУ4123:2006 "ПРИСТРІЙ ПРИМУСОВОГО ЗНИЖЕННЯ ШВИДКОСТІ ДОРОЖНЬО-ТРАНСПОРТНОЇ ТЕХНІКИ НА ВУЛИЦЯХ І ДОРОГАХ"

    http://ep3.nuwm.edu.ua/2912/1/nd158 zah.pdf
    ДСТУ 4100-2014 "ЗНАКИ ДОРОЖНІ. Загальні технічні умови. Правила застосування".
    http://www.znakiua.ua/Media/znakiua/ГОСТ/gost-dstu-4100-2014-znaki-dorognie.PDF

    Я для Вас написал заяву. Вы - отправьте и поведайте нам что Вам ответили

    Все остальное - детские забавы
     
    Voyutichi та WalterCV подобається це.
  8. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    Гггг...це не для мене...це для голови м.Трускавця. І ще раз Гггг... голова м.Трускавця вже давно не Козир.
    --- добавлено: 21 гру 2019 у 00:05 ---
    Мною було розписано тільки недотримання водієм ПВР.
    І заклик до водіїв поважати пішоходів будь-де і будь-коли.Так як це роблять в інших цивілізованих країнах. Не залежно від того, на пішому переході чи поза пішим переходом, вдень чи вночі, в населеному пункті чи поза ним. Поважати тільки тому, що на кону стоїть людське життя. І це життя може бути когось із ваших близьких. І тому, що водій може мати на совісті це людське життя, яке не повернеш. Не залежно від того хто винен- водій чи пішохід. Незалежно від того, знає правила той пішохід чи ні. Заклик до того, щоб відноситись до пішохода сильний до слабшого, як мудрий до недолугого.
    І тоді і водії збережуть свої нерви гроші і час і здоров`я і життя людей. І це найголовніше- життя людини. Вам, водії, за це подякують тисячі дітей, чоловіків і дружин життя і здоров`я яких ви зберегли. Бо тих кілька секунд які водій зекономить, натиснувши на газ не варті того людського життя і здоров`я.
    Думайте і не спішіть на дорозі.
    --- добавлено: 21 гру 2019 у 00:09 ---
    А давайте...напишу цю заяву голові міста. Але це проблема не тільки Трускавця, це в кожному місті така проблема. Пишемо заяви- ви в Запоріжжі, Вальтер в Чернівцях ....
    --- добавлено: 21 гру 2019 у 00:12 ---
    Це вони зреагували на ваше хамство.
     
    Останнє редагування модератором: 28 гру 2019
  9. WalterCV

    WalterCV Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.757
    Симпатії:
    4.038
    Адреса:
    CV UA
    Останнє редагування: 21 гру 2019
    Т.М. подобається це.
  10. Bumbarash

    Bumbarash Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.669
    Симпатії:
    2.210
    Адреса:
    Запорожье
    На этом интерес к вашей жизненной позиции можно считать исчерпанным - :poet:
     
    rondlyk та WalterCV подобається це.

Поділитися цією сторінкою