Насколько хорошо будет работать система?

Тема у розділі 'Отопление и горячее водоснабжение - общие вопросы', створена користувачем DSPG, 27 лис 2019.

  1. Алекс Иваныч

    Алекс Иваныч Прораб

    Повідомлення:
    538
    Симпатії:
    426
    @andrij64, я розумiю, що опалення повинно компенсувати тепловтрати будинку. Однаковi за площею, але рiзнi за утепленням будинки будуть вiдрiзнятись за тепловтратами в рази. Тому й запитував, без образ. А про калькулятори я знаю.
    --- добавлено: 28 лис 2019 у 09:43 ---
    @DSPG, а дивився на вашi схеми, i чи то я не догледiв, чи у вас там помилка. Однi йтi самi дiлянки труб позначенi рiзними дiаметрами на рiзних схемах.
     
    Останнє редагування модератором: 6 гру 2019
  2. DSPG

    DSPG Новачок

    Повідомлення:
    6
    Симпатії:
    0
    @DSPG, а дивився на вашi схеми, i чи то я не догледiв, чи у вас там помилка. Однi йтi самi дiлянки труб позначенi рiзними дiаметрами на рiзних схемах.[/QUOTE]
    Так моя помилка на схемі "Отопление 1" переробив
     

    Вкладення:

  3. Алекс Иваныч

    Алекс Иваныч Прораб

    Повідомлення:
    538
    Симпатії:
    426
    Так моя помилка на схемі "Отопление 1" переробив[/QUOTE]
    Я б тягнув 20 трубу до першоi батареi 0,9 квт на другому поверсi, i до першоi 1,0 квт на першому. Тоб-то 16 труба на пiдключення тiльки однiеi батареi , а не двох. Це вже щоб напевно. Хоча зустрiчав, що в людей працюе по декiлька батарей на 16 трубi.
     
  4. DSPG

    DSPG Новачок

    Повідомлення:
    6
    Симпатії:
    0
    Я б тягнув 20 трубу до першоi батареi 0,9 квт на другому поверсi, i до першоi 1,0 квт на першому. Тоб-то 16 труба на пiдключення тiльки однiеi батареi , а не двох. Це вже щоб напевно. Хоча зустрiчав, що в людей працюе по декiлька батарей на 16 трубi.[/QUOTE]

    Ось це мене і турбувало. Я теж сумнівався як краще
     
  5. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    Такий варіант можливий, але в такому випадку потрібно збалансувати ті батареї. В противному випадку можливі ситуації коли якісь батареї будуть слабше або і зовсім не гріти.
     
  6. DSPG

    DSPG Новачок

    Повідомлення:
    6
    Симпатії:
    0
    Балансувати доведеться в будь-якому випадку
     
  7. Алекс Иваныч

    Алекс Иваныч Прораб

    Повідомлення:
    538
    Симпатії:
    426
    Ставте на батареi крани з термоголовками, i буде вам щастя!
     
    DSPG та rondlyk подобається це.
  8. kysopatriu

    kysopatriu Майстер

    Повідомлення:
    233
    Симпатії:
    35
    Адреса:
    Черкаська обл. Драбів
    Ось це мене і турбувало. Я теж сумнівався як краще[/QUOTE]
    У мене все опалення 120 кв будинок 10 радіаторів спаяне 20 екопл, а підводи 16 і все працює. При наявності ЦН така різниця діаметрів труб просто нівелюється
     

Поділитися цією сторінкою