Утеплення стелі веранди.

Тема у розділі 'Звукоизоляция и теплоизоляция', створена користувачем Михайло Маломитницький, 29 лип 2019.

  1. Михайло Маломитницький

    Михайло Маломитницький Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.173
    Симпатії:
    5.354
    Адреса:
    м. Миронівка Київська обл.
    Хочу утеплити стелю веранди, де має стояти газовий котел. Для цього планую використати горизонтальні балки стропильної системи-закласти мінвату між них. Нижче цього має бути стеля із ГКЛ. Підкажіть якої щільності мінвату (базальтову) використовувати і чого боятись, щоб не наробити дурниць?
    вввввв.jpg
     
  2. GRANT

    GRANT Майстер

    Повідомлення:
    118
    Симпатії:
    32
    бачив на ютубі у багатьох вата мокріє якщо нема продування вітерцем , головне щоб був доступ для перевірки та контролю що там відбувається з ватою між балками.
     
  3. Михайло Маломитницький

    Михайло Маломитницький Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.173
    Симпатії:
    5.354
    Адреса:
    м. Миронівка Київська обл.
    З цим однозначно буде проблема, з доступом...
     
  4. buddybuild

    buddybuild Заслужений майстер

    Повідомлення:
    5.307
    Симпатії:
    6.176
    Адреса:
    Черкассы
    нема значення
    відсутності вентиляції приміщення з газовим котлом
    все інше вплине на довговічність та опір теплопередачі
     
  5. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    Щоб вата не мокріла, потрібно обов`язково ізолювати вату від приміщення паробар`єром. По простому кажучи, від приміщення- поліетиленова плівка-вата. З сторони стриху- вата повинна мати вільний вихід , тобто не закривається нічим. Щоб волога мала вільний вихід в атмосферу.
     
    GRANT подобається це.
  6. Михайло Маломитницький

    Михайло Маломитницький Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.173
    Симпатії:
    5.354
    Адреса:
    м. Миронівка Київська обл.
    без пояснення не всі розуміють:-D я в цьому числі...
    тут вже "газконтора" пильнує:bratan:...
    краще все ж людською мовоюhello
    --- добавлено: 29 лип 2019 у 21:00 ---
    Класика вимагає знизу паробар'єр (але виконаний досконало), а зверху гідробарьєр. А Ви заперечуєте останнє. Знову прошу пояснити...
     
    Останнє редагування модератором: 6 сер 2019
  7. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    Я не заперечую гідробар`єр. І гідробар`єр з стоорони стриху- не є класика. Я лиш стверджую, що з сторони приміщення, де є підвищенна волога потрібно зменшити доступ до утеплювача цієї вологи, а з строни стриху потрібно забезпечити вихід вологи, яка попала в утеплювач будь-яким шляхом. Оце і є класика.
    Простіше кажучи- з сторони приміщення паробар`єр(поліетиленова плівка), а з сторони стриху- в ідеалі- нічого.
     
    Михайло Маломитницький подобається це.
  8. Михайло Маломитницький

    Михайло Маломитницький Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.173
    Симпатії:
    5.354
    Адреса:
    м. Миронівка Київська обл.
    @andrij64, порадьте який вид утеплювача використати. Відстань між балками орієнтовно 0,7 м, тому напрошується варіант рулоного матеріалу, а от якого виробника і якої щільності. Товщину планую 100 мм.
    І ось ще один момент, котрий турбує: простір між балками я заповнюю мінватою товщиною 100 мм (це приблизно товщина балків), але є ймовірність проникнення холоду вниз через недостатню щільність стику між утеплювачем і деревиною. Може є сенс покласти ще один шар утеплювача поперек нижнього, накриваючи таким чином і балки перекриття і вирішуючи проблему, про яку згадав вище?
     
  9. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    Є.
    Якщо зверху приміщення нежитлове- дуже мало. На стрих потрібно десь біля 40-50см.
    Якщо імпорт- то Роквул. Наші- не скажу, не знаю. Але думаю, любий виробник...Тут важлива товщина...
     
    lisnyk та Михайло Маломитницький подобається це.
  10. GRANT

    GRANT Майстер

    Повідомлення:
    118
    Симпатії:
    32
    клейонку поліетиленову прибити на стелю , а потім прикріпити водостійкий гіпсокартон . так?
     

Поділитися цією сторінкою