Чёрный список инструмента

Тема у розділі 'Оборудование и инструмент', створена користувачем Vladlen, 4 лют 2010.

  1. андрей-55

    андрей-55 Майстер

    Повідомлення:
    115
    Симпатії:
    20
    А Вы знаете что такое сломанная клавиатура и ком глючит извините за неуважение .писать сложно но больше не буду
     
    1 людині також подобається це.
  2. Денисенко

    Денисенко Новачок

    Повідомлення:
    140
    Симпатії:
    16
    Адреса:
    Киев
    Вы откровенно надеятесь что 230 алмазный круг за 36 гривен может быть нормальным............
    У меня китайский но за 430 грн..... я доволен..... режу даже асфальт.....
     
    1 людині також подобається це.
  3. Yelik

    Yelik Майстер

    Повідомлення:
    220
    Симпатії:
    62
    Адреса:
    Львів
    Відповідь: Чёрный список инструмента

    Інструмент який закінчується на -tech або -tek до одного місця.. full tech, eurotek і т.д. Взагалі різний інстумент в деяких задачах кращий або гірший. Наприклад в нас на столярному в-цтві користуємось дрелями і фрезарками Фіолент(Симферополь) і ними більш ніж задоволені, але от купили їхні шуруповерти так там акумулятори поздихали за місяць роботи причому у всіх. Вияснилось, що акумулятори попалась якась бракована партія, шуруповерт нормальний, але користуватись неможливо.

    Також купили кругові шліфмашинки Skill(входить в групу Bosch, товари для домашнього вжитку), вони також не витримали навантажень. Прийшлось купувати Makita.

    Відносно рівнів, ми купуємо наш вітчизняний "Рівень", він далеко не 20грн. коштує, але і не так як Stanley наприклад, але по точності виміру не поступається.
     
  4. Slava_ua

    Slava_ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.277
    Симпатії:
    598
    Адреса:
    Кировоград
    Re: Відповідь: Чёрный список инструмента

    А что поламалось?
     
  5. b_andriy

    b_andriy Майстер

    Повідомлення:
    115
    Симпатії:
    18
    Адреса:
    Львівська обл.
    +1 ціни заманчиві, а інструмент гавно, купив ел.лобзік за 200 грн, різати треба не по мітках а дивитись куда пиляє пилка і керівати, лазер світить десь взагалі в сторону, кожна 2 пилка вилітає.
    Минулої зими тесть купив дрельку експерт, поробила 2 тижні, я встиг вцепити пристінну направляючу 10м! після чого розбився патрон, через тиждень згоріла:down:
     
  6. Vladlen

    Vladlen Шабашник

    Повідомлення:
    3.613
    Симпатії:
    695
    Адреса:
    Сумы
    за такие деньги дистар можно было взять
     
  7. Yelik

    Yelik Майстер

    Повідомлення:
    220
    Симпатії:
    62
    Адреса:
    Львів
    Відповідь: Re: Відповідь: Чёрный список инструмента

    Диск почало бити, вияснилось, що порозбивались місця посадки підшипників.
     
  8. Влад_@

    Влад_@ Наймолодший мастер

    Повідомлення:
    3.755
    Симпатії:
    1.712
    Адреса:
    Луцький р-н
    В мене один знакомий 5 разів підряд купляв болгарку одної й тої самої марки, бо ламалися і він думав що партія така попала ну потім купив іншу зараз задоволений. Марку не скажу бо забув потім спитаюся коли зустрінуся.
     
  9. Денисенко

    Денисенко Новачок

    Повідомлення:
    140
    Симпатії:
    16
    Адреса:
    Киев
    Мой диск с глубокими боковыми пропилами на которых есть дополнительное напыления.............(ну сказали типа немецкий:-D)
    узнавал за такой Дистар около 700-750 грн.........
     
  10. Мичурин

    Мичурин Новачок

    Повідомлення:
    44
    Симпатії:
    5
    Адреса:
    Борисполь
    Подумал как-то :пора деревья возле хаты посрезать ,через два дня проезжает машина по гаражам предлагают бензопилы по1200 ,а я в них дуб дубом.Говорю давай за 1000 -они забирай.Открывают багажник ,а их там штук 10 с инструкциями,всяким регулировочным инструментом.Короче купил.Порезал все деревья большие и маленькие,пни там всякие,остался доволен,запускается классно и при -10.А теперь внимание ,сядьте кто стоит
    НАЗВАНИЕ- HUSGVBRNA.Сам не знаю как мог так вляпаться,обычно прежде чем что-то купить перешерстишь все отзывы в интернете.
     
    1 людині також подобається це.

Поділитися цією сторінкою