Фарбування оцинкованого даху

Тема у розділі 'Предлагаем услуги: строительство, ремонт', створена користувачем pront, 7 січ 2019.

  1. pront

    pront Новачок

    Повідомлення:
    6
    Симпатії:
    0
    Я думаю що такий метод хороший варіант для людей які мають багато зайвого часу і сил для фарбування даху кожних чотири роки. Якщо пофарбувати дах не по технології то і насправді немає різниці якою фарбою фарбувати , тому , що вона всерівно не буде добре триматися. А якщо зробити все правильно і дорогими і якісними фарбами ти ви зможете забути про дах мінімум на 15 років. Я думаю що таку відповідальну роботу повинні виконувати професіонали в яких є досвід і необхідне спорядження та інструменти. Які дають гарантію на свою роботу. Краще заплатити раз , ніж кожних чотири роки купувати сріблянку і лізти на той дах. Я не говорю про небезпеку впасти з даху! ось посилання на сайт , vysotnik.lviv.ua ,майстрів які пофарбують Ваш дах і ви зможите забути про нього на довго.
     
    Останнє редагування: 7 січ 2019
  2. pront

    pront Новачок

    Повідомлення:
    6
    Симпатії:
    0
    Кожна фарба має свою специфіку і технологію . І важливо ії дотриматись. Я професійно варбую дахи вже 5 років в основному фарбуємо тікуріллою але промисловою а не побутовою і грунт двокомпонентний (темадур). якщо почистити ржавчину , помити миючим засобом, погрунтувати ржавчину , погрунтувати весь дах, пофарбувати в два слоя- даєм гарантію 10 років. Якщо фарбуємо дах який вже був фарбований гарантії не даємо. Тому краще зразу звернутись до професіоналів , vysotnik.lviv.ua
    --- добавлено: 7 січ 2019 у 12:34 ---
    Ви праві , не ризикуйте , довіряйте професіоналам , отримуйте гарантію vysotnik.lviv.ua/farbuvannia.htm
     
    Останнє редагування модератором: 15 січ 2019
  3. WalterCV

    WalterCV Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.757
    Симпатії:
    4.038
    Адреса:
    CV UA
    @pront,
    Даффай ще реклями, ми посміємося...
     

Поділитися цією сторінкою