Котел типу "свіча" верхнього горіння та брикети Пінікей.

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем chiko, 15 гру 2018.

  1. chiko

    chiko Новачок

    Повідомлення:
    3
    Симпатії:
    0
    Доброго дня! Чи є в когось досвід паління у такому котлі брикетів. Скільки ви закидаєте брикету, час горіння та методи запалювання. У мене котел Егурра, 30 Кв. Закидую 30кг брикету з дуба, зверху чуть сухі дрова та тріски для розпалу. Це десь 25% місткості котла. Горить вдесь 12 год, але за рахунок того, що добре утеплений дім,ще 12 год тримає тепло. Дім 230 м.кв. Температура котла при горінні десь 50 градусів, на батареї приблизно 40град. Закидати більше брикету страшновато. Створив тему бо не знайшов на форумі іменно про брикети і такаий котел. Поділіться досвідом! Дякую наперід!
     
  2. okean6506

    okean6506 Майстер

    Повідомлення:
    228
    Симпатії:
    58
    Адреса:
    Харьков
    А свіча це як стропува?
     
  3. chiko

    chiko Новачок

    Повідомлення:
    3
    Симпатії:
    0
    так, це майже такий самий котел
     
  4. Вячеслав з Чернівців

    Вячеслав з Чернівців Стажер

    Повідомлення:
    2
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    місто Чернівці
    Я представник заводу SWaG в Чернівецькій області багато моїх клієнтів палять брикетами Багато хто задоволений, але деякі не дуже. Тут все залежить від якості брикетів. Якщо сипиться в руках - то діла не буде.
     
  5. chiko

    chiko Новачок

    Повідомлення:
    3
    Симпатії:
    0
    Дякую за відповідь. Можливо, Ви, як представник заводу, можете проконсультувати, чи можна, наприклад , запакувати в котел багато брикетів і як на це буде реагувати котел? я пакую 30-40 кг,то десь 25% місткості, бо кажуть не можна більше. Що буде, як запакувати половину місткості котла або всю? Наскільки довше буде горіти? Брикети нормальні, не розсипаються, з дуба.
     
  6. штірліц

    штірліц Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.419
    Симпатії:
    391
    Хімічне поліно .
     
    bikss подобається це.

Поділитися цією сторінкою