Кто как борется со смолой в топке котла?

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем igord, 13 лис 2018.

  1. Forius

    Forius Майстер

    Повідомлення:
    77
    Симпатії:
    36
    У мене така схема, але після теплозмішувача стоїть ще один насос. По правді кажучи жалкую, що залишив врізку ТА на наступний рік...
     
    onyx_75 подобається це.
  2. Rostuk

    Rostuk Стажер

    Повідомлення:
    14
    Симпатії:
    1
    І як працює дана система ? Котел не кипить? Яку температуру на котлі тримаєте?яка йде на батареї?

    На жаль на ТА вже не вистачає грошей)
     
  3. Forius

    Forius Майстер

    Повідомлення:
    77
    Симпатії:
    36
    За відсутності ТА, автоматика налаштована на 63 градуси, + завершення від розгону доводять температуру до 68 +/-. На будинок відправляеться близько 57-58 градусів. Термозмішувач налаштований на свій максимум 60 градусів.
     
  4. Rostuk

    Rostuk Стажер

    Повідомлення:
    14
    Симпатії:
    1
    Як на рахунок смоли при таких температурах в котлі?

    В мене на 65 градусів і досить сильно заростає. Не знаю в чому причина може бути. Дрова сухі. Тяга ніби то є ( котел аж гудить)... Можливо знаєте чи допоможе мені автоматика у проблемі зі смолою (краще горіння буде чи ще що)?
     
  5. Forius

    Forius Майстер

    Повідомлення:
    77
    Симпатії:
    36
    Дьоготь є, але я на стадії налаштувань. Дещо горіння дивне, то золотисто-блакитке, то червоне, до того ж в нас з вами різні котли...
    Автоматика це вже не до мене )) Не візьмусь радити... На початку я планував механіку РТ, гідрострілку і баста. Згодом перегралось особливостями підключення, і вже моїм власним бажанням встановити турбіну. Автоматика більш точніша, механіка більш надійна. Але все відносно...
     
  6. Rostuk

    Rostuk Стажер

    Повідомлення:
    14
    Симпатії:
    1
    В мене таке саме горіння.... думаю може то димохід більшої висоти зробити
     
  7. gjkzr

    gjkzr Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.677
    Симпатії:
    1.698
    Адреса:
    Украина
    Пропадет довольно быстро ( у некоторых за один год ). Нужна хотя бы 304
    --- добавлено: 25 лис 2018 у 23:02 ---
    Первопричина как правило - ТЯГА . Или , если точнее ,разряжение в камере горения .
    При недостаточной тяге получается слишком большой слой горения и при зажатом котле эти газы откладываются везде где только можно . Даже при 65
    --- добавлено: 25 лис 2018 у 23:07 ---
    Гудит на максимуме . Когда воздух зажат тяги может не хватать для горения за окном ( нет разряжения ) и тление лезет вверх создавая слишком большой слой и слишком много газов которые не сгорают .
     
    Останнє редагування модератором: 3 гру 2018
    rjvbcfh111 та полюс подобається це.
  8. Rostuk

    Rostuk Стажер

    Повідомлення:
    14
    Симпатії:
    1
    Что посоветуете в данном случае ? Удлинить дымоход ? Может мне помочь вентилятор на поддувало?
    --- добавлено: 25 лис 2018 у 23:12 ---
    Еще сегодня заметил какой то свист... то ли в дымоходе, то ли в котле ... не смог определить. Погода у нас сырая.
     
    Останнє редагування модератором: 3 гру 2018
  9. gjkzr

    gjkzr Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.677
    Симпатії:
    1.698
    Адреса:
    Украина
    Сендвич 6 м диаметром 150 обычно хорошо работает .
    Поможет при правильном пользовании
     
  10. Rostuk

    Rostuk Стажер

    Повідомлення:
    14
    Симпатії:
    1
    Подскажите пожалуйста как правильно это будет сделать ?

    Сендвич у меня 160мм. А может быть дело в том что дымоход в веранде, а крыша дома очень высокая и к тому длина дымохода не достаточна?
     

Поділитися цією сторінкою