Токарі відізвіться

Тема у розділі 'Станки', створена користувачем Юний токар, 4 лис 2018.

  1. Юний токар

    Юний токар Стажер

    Повідомлення:
    2
    Симпатії:
    1
    Всім вітання, мене звуть Ростислав, мені 17 років,живу в м.Чернівці, після закінчення 11 класу вирішив навчатися на верстатника широкого профілю.

    Вчуся лише два місяці, принцип роботи, будову станка, техніку безпеки знаю. Покищо точив лише сопла, штіфти й завіси, станок 16к20. Скоро буду мати власний станок для паралельного навчання вдома.

    Шукаю досвідчених токарів які могли б поділитися досвідом, буду дуже вдячний якщо хтось відізветься.

    Почнемо із простого, який станок взяти? Покищо фаворит ТВ4, можливо підскажете інший варіант, чекаю на на ваші поради.
     
    Останнє редагування: 4 лис 2018
    pic16f887 подобається це.
  2. AMGG

    AMGG Підмайстер

    Повідомлення:
    24
    Симпатії:
    58
    Адреса:
    Кременчуг
  3. NEMAN

    NEMAN Інженер

    Повідомлення:
    864
    Симпатії:
    1.027
    Адреса:
    Б Ц
    http://chipmaker.com.ua/ І сюди..А толк з тебе мабуть буде - пишеш без помилок...
     
  4. NEMAN

    NEMAN Інженер

    Повідомлення:
    864
    Симпатії:
    1.027
    Адреса:
    Б Ц
    А то ж як напишуть...То хоч стій,хоч падай..Це так,між іншим..Просто побачив об'яву..
     

    Вкладення:

    Олександер_1, serhio70 та bogdansv подобається це.
  5. Юний токар

    Юний токар Стажер

    Повідомлення:
    2
    Симпатії:
    1
    Ахаха, треба вчитися просто, в житті все пригодиться
     
  6. 4post

    4post Стажер

    Повідомлення:
    17
    Симпатії:
    6
    Похвальне бажання.
    Верстат необхідно брати виходячи з того, які вироби Ви збираєтесь робити, яку кількість (тобто, хобі чи заробіток), а також можливостей щодо його придбання та встановлення. Хоча, слід зауважити, що на навчальному верстаті (ТВ-4) заробити не вдасться.
    Для повноцінного заробітку потрібен промисловий верстат, ну хоча б ремонтний.
    Для невеликих виробів це сімейство ИЖ, 16Б04, 16Б05, Венгр EMU, чех TOS. Місця займають небагато чи не дуже багато, від 600 кг до 1,8 тон, потужність головного двигуна не дуже велика, 1,5-5 кВт.
    Для середніх чи середньовеликих деталей підуть 1К62, 16К20, сімейство 16Б16-20. З ними невеличкий казус: велика вага 2,5-3,2 тони, велика потужність двигунів, від 7 до 11 кВт. Робочі монстри.
    Є проміжна категорія - ремонтні верстати. До них відносяться ИТ-1М та ЛТ-10. Верстати з великими діаметрами обробки, але дещо "обрізані": мала вага, 1,2 тони, них мала потужність двигуна, 3-4 кВт, сирі станини, невелика жорсткість і вужчий діапазон швидкостей шпінделю. Вони потребують регулярного догляду, регулювання, та ремонту, бо виготовлялись для оборонки абияк. Можу сміливо сказати, що ИТ-1М досить пристойна залізяка. На ютубі є моє відео з відрізання, то для демонстрації, що верстат щось може. На верстаті, що більш-менш відрегульований та підігнаний, різав нержавійку 12Х18Н10Т діаметром 90 мм.
     
    Tolyadjan подобається це.

Поділитися цією сторінкою