Полноприводный трактор

Тема у розділі 'Тракторы, мотоблоки и другая техника', створена користувачем mik67, 13 вер 2018.

  1. mik67

    mik67 Бригадир

    Повідомлення:
    164
    Симпатії:
    229
    Адреса:
    Запорізька обл.
    Вітаю! З чого краще робити раму? Попадається рама з Газона, якщо її укоротити ? Чи краще для міцності шукати швелер або квадрат-трубу?
     
    Лютий_Бандерівець подобається це.
  2. анрі13

    анрі13 Інженер

    Повідомлення:
    600
    Симпатії:
    937
    Адреса:
    Рівне.
    Не зовсім розібрався у Вашому задумі, але у мене газонівський 51-го вкорочений зі сторони ступиці аби не мати мороки з шліцами. А фланець ступиці проточений і тупо приварений до напівосі.. 1 раз обрізало, бо брат дружини по п"яні буксирував Зіл-130 і не помітив, що той був навантажений щебнем.
     
    Лютий_Бандерівець подобається це.
  3. mik67

    mik67 Бригадир

    Повідомлення:
    164
    Симпатії:
    229
    Адреса:
    Запорізька обл.
    Що тут незрозумілого ? Багато самодєлкіних кажуть що по сваркі рве піввісь. Аби не було таких проблем я вирішив зробити шліци, цим забеспечу міцність
     
    Лютий_Бандерівець подобається це.
  4. анрі13

    анрі13 Інженер

    Повідомлення:
    600
    Симпатії:
    937
    Адреса:
    Рівне.
    Та я і не сперечаюсь- Ваш варіант чудовий. Я користуюсь своїм варіантом. Він мене цілком влаштовує. Для більшої уяви- МТ брата дружини з двиглом Форд 1,6, дизель, кпп Газ-51, міст теж. Вага в межах тонни.
     
    mik67 та Лютий_Бандерівець подобається це.
  5. mik67

    mik67 Бригадир

    Повідомлення:
    164
    Симпатії:
    229
    Адреса:
    Запорізька обл.
    Мій трактор буде трохи більше)) Двигун Д-240, мости, колеса Газ-66, тільки в мостах та колесах майже тона
    --- добавлено: 21 вер 2018 у 21:54 ---
    @Лютий_Бандерівець, чекаю відповіді , якщо забули, то я питав про раму газона
     
    Останнє редагування модератором: 29 вер 2018
    Лютий_Бандерівець подобається це.
  6. mik67

    mik67 Бригадир

    Повідомлення:
    164
    Симпатії:
    229
    Адреса:
    Запорізька обл.
    .........Купив сьогодні двигун Д-240 , привіз в майстерню , планую повністю перебрати . Це я так, похвалився мабудь стіні , бо здається розмовляю сам з собою.....
     
    Лютий_Бандерівець подобається це.
  7. Лютий_Бандерівець

    Лютий_Бандерівець Інженер

    Повідомлення:
    331
    Симпатії:
    645
    Адреса:
    ДЕСЬ БІЛЯ КИЄВА
    :-D Не хвилюйся. Ми наблюдаєм...))))
    А якшо серйозно, то я таки продумував над твоїм тракторцем.
    ГАЗоновська рама в мене вже колись стояла в тракторі. Порізав і викинув.Оскільки в мене на передній навісці підйомник десь на півтони, то рама гуляла. вихилялась мов собачий хвіст.
    Зараз стоїть рама з профільної труби 100+100 з стінкою в 10мм, ше й підсиленапластинами в 10мм, і все одо скоро мінятиму.
    Тож думайте самі...Я би не розраховував би на ГАЗоновську раму.
     
    mik67 та анрі13 подобається це.
  8. анрі13

    анрі13 Інженер

    Повідомлення:
    600
    Симпатії:
    937
    Адреса:
    Рівне.
    ...фіга сє! Зазвичай по форумах "труть" про одно-дво-циліндрові ослики, а тут 80 коняк! Не зовсім уявляю, як можна використати на всі 100% таку саморобну машинєрію, бо саморобка передбачає втручання у вузли передачі крутного моменту домашніх конструкторів, а відтак і ненадійність цих вузлів при таких навантаженнях.
    Тенденція така, що чим далі , тим менше бажаючих вовтузитись з саморобками через "зубожіння":-D Всі купляють готові, заводські помічники.
     
    mik67 та Лютий_Бандерівець подобається це.
  9. mik67

    mik67 Бригадир

    Повідомлення:
    164
    Симпатії:
    229
    Адреса:
    Запорізька обл.
    Дякую за відповідь ! Сам десь глибоко в душі сподівався, що Газонівська рама підійде, але й сумнів був . Ви розвіяли всі сумніви , буду робити з профільної труби. Але де її взять такої товщіни стінка щоб була ? Хоча це вже питання часу, знайдеться, як знайшовся несподівано двигун за розумну ціну.
    --- добавлено: 23 вер 2018 у 19:22 ---
    Ну ставлять на саморобки двигуни від Т-40, от я і замахнувся на Д-240, я вже казав що маю 8 гектар землі, так що техніка повинна відповідати . Намагаюсь всі вузли робити міцними до нагрузок, та і якщо сказав Гоп, то треба стрибати))) Отаке. А люди перестали робити саморобки не через "зубожіння" , а тому що все складніше знайти потрібні вузли , бо все поздавали в металолом, а купити ой як дорого, тоді й думають а навіщо робити якщо можна купити. На мої гектари купити трактора за 8000 зелених дорого, тому вирішив зробити не гіршого , а може й кращого ( в якомусь сенсі) ніж заводський.
    Нас поки що в цій темі троє, дасть Бог люди підтянуться))
     
    Останнє редагування модератором: 1 жов 2018
    slavko.malynovsky та Лютий_Бандерівець подобається це.
  10. анрі13

    анрі13 Інженер

    Повідомлення:
    600
    Симпатії:
    937
    Адреса:
    Рівне.
    З двигом та мостами зрозуміло. А щопередбачається для організації повного приводу? Традиційні вазо-уазо-запоро роздатки тут нервово курять...
     
    Лютий_Бандерівець подобається це.

Поділитися цією сторінкою