Полноприводный трактор

Тема у розділі 'Тракторы, мотоблоки и другая техника', створена користувачем mik67, 13 вер 2018.

  1. mik67

    mik67 Бригадир

    Повідомлення:
    164
    Симпатії:
    229
    Адреса:
    Запорізька обл.
    Славко, дякую! Ти як могікан , єдиний в темі хто цікавиться :) Таке враженння що саморобки нікого не цікавлять . Сумно. По темі : скло ставлю на резину , пізно прочитав про клеяне скло, а вже почав робити під резину , тому так .
     
    анрі13 подобається це.
  2. анрі13

    анрі13 Інженер

    Повідомлення:
    600
    Симпатії:
    937
    Адреса:
    Рівне.
    Помиляєтесь;-) Слідкуємо... Дійсно, схоже ера саморобок відходить:( Китай рулить
     
  3. slavko.malynovsky

    slavko.malynovsky Інженер

    Повідомлення:
    685
    Симпатії:
    634
    Адреса:
    Львівщина
    То біда цілого форуму , не тільки тракторів.
    Слідкувати мало треба брати участь
    --- добавлено: 26 лип 2020 у 13:38 ---
    просто люди стали більше заробляти, а запаси дармових запчастин вичерпуються, а якщо все купляти то вийде ненабагато дешевше
     
    Останнє редагування модератором: 3 сер 2020
    mik67 подобається це.
  4. анрі13

    анрі13 Інженер

    Повідомлення:
    600
    Симпатії:
    937
    Адреса:
    Рівне.
    А що писати кожен раз, якщо до саморобки руки доходять лише зимою і то не завжди вдається щось вагоме втілити, варте уваги. Уже 4-тий рік "довгобуд" тягнеться, бо є чим замінити сам "довгобуд". Аби прийшлось вручну город колупати, то проблеми довгобуду не було б. На жаль за весь час присутності на цьому форумі я так і не навчився фото вставляти( це не "головний" мій форум)
    Ситуація така, що з куплених запчастин та агрегатів буде набагато дорожче, тому краще купити цілісний механізм , хоч і з браком, але заводської компоновки
     
    slavko.malynovsky подобається це.
  5. mik67

    mik67 Бригадир

    Повідомлення:
    164
    Симпатії:
    229
    Адреса:
    Запорізька обл.
    Алеж на "головному " форумі виходить фото вставляти? До речі, що за форум? Якщо хочете, то можна Вас навчити фото вставляти , клацаєте на "завантажити файл" , вибрали в себе що завантажити , і все.
    Я не буду Вас відмовляти купувати вже готовий агрегат з браком , хочаб і заводського виконання. мої знайомі дивлячись на мене теж пропонували за " такі гроші що пішли на саморобку " купити тисяч за 30 Юмзика чи то Мтзюка , трохи підшаманити та й кататися собі, і не було б тих двох років творчіх мук. Я якщо чесно, перестав рахувати скільки вкладено після 50 000 , і не жалкую , бо виходить те що хотів і обіцяв батьку . 20200509_105700.jpg
     
    Останнє редагування: 26 лип 2020
    meroro, igber та slavko.malynovsky подобається це.
  6. анрі13

    анрі13 Інженер

    Повідомлення:
    600
    Симпатії:
    937
    Адреса:
    Рівне.
    Вибачте мою нерозторопність, але тут мені "підказали" через URL зображення вставляти, а я того не розумію, тому і плюнув на ту "науку". Зараз пробую за Вашою порадою- це саме так, як на моєму "головному" форумі (АПК форум) Фото-0008.jpg
    :-DЯ принципово, всю техніку (МБ -Планета-3, МБ - Заз-планета, бензопилокультиватор, МТ Форд 1,6 дизель та інш.) маю тільки саморобну. Зараз "довгобуд", що на фото. МТЗ чи ЮМЗ з їх перевагами та недоліками мені ні до чого. Маю 70 соток орної і в плані зменшення об"ємів
    --- добавлено: 26 лип 2020 у 20:29 ---
    Щодо Вашого "творіння"- чудовий , гарний апарат. Мені подобається Ваш фундаментальний підхід. Одне лише зауваження- я би не витрачав зайві кошти на всі ті блискучі "цацки"- сувора сільська дійсність з часом зробить то все не актуальним. Але то справа смаку. Успіхів Вам!
     
    Останнє редагування модератором: 3 сер 2020
    slavko.malynovsky подобається це.
  7. mik67

    mik67 Бригадир

    Повідомлення:
    164
    Симпатії:
    229
    Адреса:
    Запорізька обл.
    От і добре що вийшло фотку вставить :) Вибачте, а що ви розумієте під словом "цацки" ?
     
  8. slavko.malynovsky

    slavko.malynovsky Інженер

    Повідомлення:
    685
    Симпатії:
    634
    Адреса:
    Львівщина
    згоджуся на всі 100 в мене така ж ситуація свого вже третій рік переробляю хочеться зробити добре тому і довго виходить , зимою не можу робити бо гараж металевий а влітку часу на все не вистачає
    і я про теж саме, але в мене вже трактор є і прослужив вже більше 20 ти років тому ще якийсь час приберу поки тепло, і думаю ще послужить.
    --- добавлено: 26 лип 2020 у 23:00 ---
    Ого ФАЙНО:vo:
     
    Останнє редагування модератором: 3 сер 2020
  9. анрі13

    анрі13 Інженер

    Повідомлення:
    600
    Симпатії:
    937
    Адреса:
    Рівне.
    Дизайн, свілове обладнання. Це все потребує купу часу та фінансових втрат. На потужність та продуктивність то не впливає. Тепер зрозумів для чого ті "цацки";-)
     
  10. mik67

    mik67 Бригадир

    Повідомлення:
    164
    Симпатії:
    229
    Адреса:
    Запорізька обл.
    Я нікого не хочу переконувати, для кожного своє бачення саморобки, для когось стілець на колесах аби гриз землю, для когось - зручність в роботі, дизайн, надійність. Друге потребує вкладення коштів. Я прекрасно розумію, що виїхати в поле на недоробці , то так воно і залишиться недоробкою, тому мій трактор (майже готовий) ще не покинув стін майстерні. По-друге, я обіцяв батькові що зроблю трактора не гірше ніж у брата ( у нього МТЗ нового зразку). Тому задрав для себе високо планку і не жалкую за цим. Батько не дожив до виїзду з майстерні , але він все ж таки спостерігає за мною і допомогає. А всі , хто говорив що нічого не вийде , вже шикуються в чергу на можливість купити цей трактор. Тепер Ви мене розумієте на предмет цяцьок?
     
    slavko.malynovsky подобається це.

Поділитися цією сторінкою