Полноприводный трактор

Тема у розділі 'Тракторы, мотоблоки и другая техника', створена користувачем mik67, 13 вер 2018.

  1. mik67

    mik67 Бригадир

    Повідомлення:
    164
    Симпатії:
    229
    Адреса:
    Запорізька обл.
    Вітаю Славко! Авжеж центрував, але коли обрізав первинний вал таточів під підшипник,вийшло на якіхось півтори сотки тугіше, і тому складно було попадати . Про диск счеплення порадили так зробити, мовляв Зіловський слабіший набагато.
    --- добавлено: 9 бер 2019 у 20:55 ---
    ......Далі я став тулити КОМ на коробку, і виявилося що рама завузька ( якби всі деталі були в наявності зразу, то раму зробив би на 5 см ширше) Але що маємо, то маємо . Попробував підрізати раму, але все це не то IMG_20190306_155323.jpg IMG_20190306_155323.jpg IMG_20190306_155348.jpg IMG_20190306_155258.jpg
     
    Останнє редагування модератором: 17 бер 2019
    Лютий_Бандерівець подобається це.
  2. slavko.malynovsky

    slavko.malynovsky Інженер

    Повідомлення:
    685
    Симпатії:
    634
    Адреса:
    Львівщина
    Наскільки я пам"ятаю у вас рама варена з швелера 16, попробуйте їх звузити по ширині.
     
    Лютий_Бандерівець подобається це.
  3. mik67

    mik67 Бригадир

    Повідомлення:
    164
    Симпатії:
    229
    Адреса:
    Запорізька обл.
    Не зрозумів, бо і так вузько, Ком не влазить, але я вирішив робити потипу як в МТЗ, ЮМЗ, так щоб була можливість розкочувати трактор при ремонті. IMG_20190306_204732.jpg Те що відмітив мабудь зайве?
     
    Лютий_Бандерівець подобається це.
  4. slavko.malynovsky

    slavko.malynovsky Інженер

    Повідомлення:
    685
    Симпатії:
    634
    Адреса:
    Львівщина
    Для чого вам розбірна рама, у цих тракторів двигун корообка задній міст одне ціле, там поіншому не можна, у вас же же будуть кардани і до любого вузла ви будете мати доступ.
    щоб було зрозуміліше, виріжте з середини в рамі, а зовні накладіть
     
    mik67 подобається це.
  5. mik67

    mik67 Бригадир

    Повідомлення:
    164
    Симпатії:
    229
    Адреса:
    Запорізька обл.
    Я вже й сам не знаю для чого. З одного боку зручність в ремонті, адже навіть с такою компоновкою не до всих узлів долізеш, кабіна заважатиме. Для цього й прошу порад.
    На малюнку я майже теж саме пропонував для обговорювання, якщо виключити те що обведене червоним, то залишається тільки одне з"єднання , яке не вплине на мою думку на міцність рами. Може я не правий, то поправте.
     
    Лютий_Бандерівець та slavko.malynovsky подобається це.
  6. slavko.malynovsky

    slavko.malynovsky Інженер

    Повідомлення:
    685
    Симпатії:
    634
    Адреса:
    Львівщина
    На мою думку то лишня заморока, яка в ремонті мало що дасть, зато добре памятаю як обриває ті вуха в ЮМЗа,(самому приходилось варити) будете робити кабіну то зробите полік з"ємний.
     
    Лютий_Бандерівець та mik67 подобається це.
  7. mik67

    mik67 Бригадир

    Повідомлення:
    164
    Симпатії:
    229
    Адреса:
    Запорізька обл.
    дякую за поради, але всеж буду ще думати, бо вважаю що так варити-що так, а якщо ці вуха підсилити...
     
    Лютий_Бандерівець та slavko.malynovsky подобається це.
  8. mik67

    mik67 Бригадир

    Повідомлення:
    164
    Симпатії:
    229
    Адреса:
    Запорізька обл.
    Дякую Славко за поради ще раз ! Раму різати не буду ! Сьогодні вночі прийшла ідея . В Зіловському КОМі мені заважав відлив маслозаливний, він упирався в нижню частину рами , тому вирішив його зрізати, і якщо вдасця то заварити , а якщо ні, то зробити кришку та нарізати різьбу щоб закрити ту дірку. Завтра куплю електроди по чугуну.
     
    Лютий_Бандерівець та slavko.malynovsky подобається це.
  9. slavko.malynovsky

    slavko.malynovsky Інженер

    Повідомлення:
    685
    Симпатії:
    634
    Адреса:
    Львівщина
    Нема за що, ну тоді і добре.
    Якщо маєте півавтомат то попробуйте ним заварити, якщо діра буде велика то зробіть металеву вставку, півавтомат метал з чавуном дуже добре варить( переконався сам і нераз):Hi:
     
    Лютий_Бандерівець та mik67 подобається це.
  10. mik67

    mik67 Бригадир

    Повідомлення:
    164
    Симпатії:
    229
    Адреса:
    Запорізька обл.
    Перед тим як купувати матеріал на кабіну, вирішив зробити макет із дерева, і от що вийшло IMG_20190314_135954.jpg IMG_20190314_140013.jpg IMG_20190314_140040.jpg IMG_20190314_141049.jpg Прошу не критикувати , бо робилося на раз-два з чого було, прошу також висловити свою думку , може щось треба переробити , бо метал дорогий , різати просто так не дуже хочеться.
     
    Лютий_Бандерівець подобається це.

Поділитися цією сторінкою