Полноприводный трактор

Тема у розділі 'Тракторы, мотоблоки и другая техника', створена користувачем mik67, 13 вер 2018.

  1. mik67

    mik67 Бригадир

    Повідомлення:
    164
    Симпатії:
    229
    Адреса:
    Запорізька обл.
    Приветствую самодельщиков! В общем задумал я авантюру - сделать полноприводный трактор . Куплены мосты передний и задний от Газ-66, колеса от него же, две раздатки. Начало положено. Теперь задача укоротить мосты на колею 1400. С Передним мостом вроде бы проблемм нет, укорачиваем под размер короткой полуоси длинную часть и получаем нужную колею. С задним тоже проблемм вроде нет, имея приспособу укоротить можно, но с полуосями напряг. Тоесть их укоротить можно, но вопрос будут ли они ходить под нагрузкой, еще тот аопрос . Способов укорачивания много : можно отрезать, расточить во фланце отверстие и сварить, но говорят что сварные полуоси лопаются, есть еще вариант нарезать шлицы и поставить фланцы с передней полуоси, тогда возможно будет крепче сварных . У кого какие мнения на этот счет? В принципе прошу совета. Фотки почему-то не вставляются, так бы подкрепил свои мысли . Далее вопрос по узлу качения переднего ведущего моста, как его сделать в моем случае? Не знаю, вроде бы пока написал все, что пока интересует, а .... да, мотор будет Д-240, коробка Зил-130(пока нет)
    фотки вставились))
     

    Вкладення:

    Лютий_Бандерівець подобається це.
  2. Лютий_Бандерівець

    Лютий_Бандерівець Інженер

    Повідомлення:
    331
    Симпатії:
    645
    Адреса:
    ДЕСЬ БІЛЯ КИЄВА
    Доброго вечора.
    Ну чому авантюра? Цілком адекватне і потрібне рішення.
    Я тож шукаю передні мости з шишиги, і тільки передні, шоби обидвома мостами можна було керувати.
    Тільки для такого двигуна я би втулив замість коробки ГСТ 90, і на роздатку.
    До речі. скільки віддали за передній міст?
     
    slavko.malynovsky подобається це.
  3. mik67

    mik67 Бригадир

    Повідомлення:
    164
    Симпатії:
    229
    Адреса:
    Запорізька обл.
    Доброго вечора. ГСТ то для мене вже занадто, дорого, краще механіка як на мою думку. Але в перспективі хто його зна. Зараз працюю над укороченням піввісі задньої , вирішив нарізати шліци. За мости з колесами віддав 15000 гр.
     
    Лютий_Бандерівець та slavko.malynovsky подобається це.
  4. Лютий_Бандерівець

    Лютий_Бандерівець Інженер

    Повідомлення:
    331
    Симпатії:
    645
    Адреса:
    ДЕСЬ БІЛЯ КИЄВА
    Доброго вам дня.
    Якшо можна, то фотографуйте всю роботу, і покажете нам.
     
    mik67 подобається це.
  5. mik67

    mik67 Бригадир

    Повідомлення:
    164
    Симпатії:
    229
    Адреса:
    Запорізька обл.
    Якщо є інтерес, то будь ласка, фото будуть, але в мене теж прохання про допомогу. Будьте активні в темі, підказуйте , діліться досвідом, та дасть Бог разом щось вийде. На разі є питання про передній міст, як зробити качалку, як нарізати шліци на півосі. Почав нарізати на одній. Робив так: Спочатку прошліфував в центрах потрібний діаметр під шліци, потім виміряв довжину та обрізав, закріпив в токарному за шліци що вже є, підпер задньою бабкою, в різцедержку закріпив болгарку, виставив круг по центру, ну а далі діло техніки, нарізав подаючи по 0,5 мм лімбом болгарку, позіцінував по старим шліцам. Але це тільки пів роботи, бо я дав тільки напрямок і приблизний профіль шліців. Далі берем сателіт і прошиваемо потроху та підчищаємо болгаркою. Довго, але результативно. Хто які думки має на цей рахунок? Може хто інакше робив? Буду вдячний за поради.
     
    Лютий_Бандерівець подобається це.
  6. Лютий_Бандерівець

    Лютий_Бандерівець Інженер

    Повідомлення:
    331
    Симпатії:
    645
    Адреса:
    ДЕСЬ БІЛЯ КИЄВА
    Доброго вечора.
    Ну так, щодо так званої качалки. В інеті повно відео як хто робить. Я вже говорив шо хочу свого тракторця на ГСТ зробить, і коли знайду міс 66-го, то ставитиму його тільки на пружини. Я багато цікавився Фастраком JCB Fastrac 8330, то на мою думку самий шикарний прототип для наслідування.
    А от щодо шліців, не скажу, бо ніколи не різав....
    Та й по правді сказать я би не грався болгаркою на власному станку...ну ота пилюка абразивна недобре для токарного. В мене 1К625, і дістався недешево, тож ціную станки.
     

    Вкладення:

    mik67 подобається це.
  7. mik67

    mik67 Бригадир

    Повідомлення:
    164
    Симпатії:
    229
    Адреса:
    Запорізька обл.
    Не зрозумів про пружини, якщо можна докладніше
    --- добавлено: 17 вер 2018 у 20:39 ---
    Вкоротив піввісь
     

    Вкладення:

    Останнє редагування модератором: 25 вер 2018
    мерс, Artyr reibert та Лютий_Бандерівець подобається це.
  8. Лютий_Бандерівець

    Лютий_Бандерівець Інженер

    Повідомлення:
    331
    Симпатії:
    645
    Адреса:
    ДЕСЬ БІЛЯ КИЄВА
    Привіт.
    Ось відео - передній міст хочу поставить на пружини від бусика Т 4.
    --- добавлено: 17 вер 2018 у 22:12 ---
    От сюди хочу підсунуть переднього ведучого з 66 газона на пружини з Т-4ика....
     

    Вкладення:

    Останнє редагування модератором: 25 вер 2018
    mik67 подобається це.
  9. mik67

    mik67 Бригадир

    Повідомлення:
    164
    Симпатії:
    229
    Адреса:
    Запорізька обл.
    @Лютий_Бандерівець, Доброго вечора! Є пропозиція подумати разом над конструкцією рами в моєму випадку, бо вже голова паморочиться від купи інформації. прошу допомоги.
     
    Лютий_Бандерівець подобається це.
  10. Лютий_Бандерівець

    Лютий_Бандерівець Інженер

    Повідомлення:
    331
    Симпатії:
    645
    Адреса:
    ДЕСЬ БІЛЯ КИЄВА
    Та без проблем!
     
    mik67 подобається це.

Поділитися цією сторінкою