Якісний гвинтик для ручки дверей своїми руками

Тема у розділі 'Своими руками - отчеты', створена користувачем artvol, 11 вер 2018.

  1. artvol

    artvol Майстер

    Повідомлення:
    88
    Симпатії:
    83
    Якось до водилось замінювати механізм між кімнатних дверей і при зняті ручки був зірваний гвинт фіксації, він виявився неякісний хоч ручка була із якісної латуні (Туреччина). Тож до водилося самому щось вигадувати щоб відремонтувати.
    Для цього знадобиться пилка по металу, тиски, будь-який змінний резистор (потенціометр), плоскогубці, викрутка та плажка номер не пам'ятаю мабуть м8. Резистор можна взяти з будь-якої старої радянської радіотехніки такого типу як на фото. І до справи!

    Ось що з цього вийшло:
    --- добавлено: Sep 11, 2018 5:45 AM ---
    результат
     

    Вкладення:

    Останнє редагування модератором: 19 вер 2018
    pic16f887 подобається це.
  2. ЧД_

    ЧД_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.133
    Симпатії:
    5.166
    Адреса:
    Lwow UA
    Я перепрошую, но тих гвинтів в продажі дохолери. DIN553, єслі склероз мені не зраджує. :)
     
  3. artvol

    artvol Майстер

    Повідомлення:
    88
    Симпатії:
    83
    Вибачте я мабуть сплутав, не на той сайт розмістив свій "лайв-хак" (Країна майстрів)!((

    Дорого буде і за таку дрібницю скільки мороки, я краще сам виготовлю витрачу 5 хвилин, тим паче як є матеріал і руки. До речі якщо хтось буде робити майте на увазі виріб буде Якісний з Латуні не викручуватемиться як Китай до тогож при виготовлені різьба нарізається без перекосів.
     
    Останнє редагування: 11 вер 2018
  4. ЧД_

    ЧД_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.133
    Симпатії:
    5.166
    Адреса:
    Lwow UA
    Вибачте пане, ні в якому разі не хтів Вас образити. Не всі мают час, та натхнення. :)
     
    artvol подобається це.
  5. artvol

    artvol Майстер

    Повідомлення:
    88
    Симпатії:
    83
    Все добре, це так))
     

Поділитися цією сторінкою