Схема подачі води в приватний будинок при глибині колодязя 17 м.

Тема у розділі 'Скважины и колодцы', створена користувачем Михайло Маломитницький, 16 сер 2018.

  1. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Ваш досвід не надійний. Ті матраси заводські шиються, і тисячами використовуються в колодязях теплоенергами з водоканалами. Ніхто з пінопластом не бавиться
    Грунти скрізь різні. Приямки з цегли чавить і складає. ЗБК завжди було дешевше, ніж з мішалки лити.
     
  2. Михайло Маломитницький

    Михайло Маломитницький Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.173
    Симпатії:
    5.354
    Адреса:
    м. Миронівка Київська обл.
    Якби ж то вони ще й прямокутні були.:-D
    Я намалював схему (надіюсь- останній варіант), де використаний гнучкий шланг для підключення ГА, котрий встановлюється напроти довгого лежака з кранами. Завтра у мене закінчується вахта і поїду готовити приямок...d:)
    20181010_210540 (2).jpg
    Маестро, я здав?
     
  3. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    https://ibud.ua/ru/c950-teplovye-kamery
    --- добавлено: 10 жов 2018 у 21:28 ---
    То ще на місці по фітінгам будете дивитись, щоб все влізло.
     
    Останнє редагування модератором: 19 жов 2018
    Михайло Маломитницький подобається це.
  4. vwvova1

    vwvova1 Новачок

    Повідомлення:
    2
    Симпатії:
    0
    Всім доброго дня. Дякую за корисні питання-ввдповіді, цікаво, перечитав все. Дуже актуально.
    В мене є таке питання: як до цієї схеми колодязьного водопідведення підвести інше джерело, а саме воду з центральної системи водопостачання. Хотілось би автоматично користуватися водою з ЦСВ, коли вода закінчується в криниці, чи тимчасово не працює насос. Або можливо вручну переходити на ЦСВ. Хочеться універсальності і інженерної думки.
     
  5. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Якщо обидва джерела під'єднати ч-з зворотні клапана, що взагалі то обов'язково, то вода йтиме звідки більший тиск.
     
    Vladimir1966 подобається це.

Поділитися цією сторінкою