якою краскою зараз краще покрасити дах.

Тема у розділі 'Лаки и краски', створена користувачем Komelektron, 31 лип 2018.

  1. andryyrist

    andryyrist Майстер

    Повідомлення:
    116
    Симпатії:
    20
    Адреса:
    Тульчин
    Ви не зрозуміли, що читали, "сєрєбрянка" чи на маслі чи алкіді - фарба не для оцинкованого даху, для труби, забору-так.
    Я фарбую водними фарбами які 6-ть років себе нормально почувають на даху

    Якщо варіант аби перефарбувати на пару років і дешево, то болгаркою з диском для різання металу (не чашою) чистите корозію, ще поляки
    грунтуєте почищене цим http://farbex.ua/catalog/gruntovka_po_rzhavchine_pf_010m_tm_delfi/ і фарбуєте ось цим http://farbex.ua/catalog/emal_alkidnaya_pf_115p_tm_farbex/
     

    Вкладення:

    • IMG_0758.jpg
      IMG_0758.jpg
      Розмір файлу:
      118 КБ
      Переглядів:
      3
    • IMG_0779.jpg
      IMG_0779.jpg
      Розмір файлу:
      142,8 КБ
      Переглядів:
      3
    • IMG_0773.jpg
      IMG_0773.jpg
      Розмір файлу:
      51,4 КБ
      Переглядів:
      3
    • IMG_0761.jpg
      IMG_0761.jpg
      Розмір файлу:
      116,3 КБ
      Переглядів:
      3
    • IMG_0772.jpg
      IMG_0772.jpg
      Розмір файлу:
      152,1 КБ
      Переглядів:
      2
  2. Komelektron

    Komelektron Підмайстер

    Повідомлення:
    47
    Симпатії:
    0
    Краще я все таки почищу іржу болгаркою, закрашу місця де була іржа однією із тих акрілових красок що Ви мені раніше радили Композит, АК ОЦМ-125, або ще, якщо не помиляю.ся, хороша краска Панцир Хімрезерв, вони всі акрилові 3 в 1, а потім цією ж краскою весь дах, тільки срібного кольору, так буде нормально? То получається що той лак про який я писав алкідний?
     
  3. andryyrist

    andryyrist Майстер

    Повідомлення:
    116
    Симпатії:
    20
    Адреса:
    Тульчин
    "сєрєбрянка" по технології робиться на бітумному лаці БТ 177, ті фарби що Ви назвали акрилові але на розчиннику типу уайтспирит чи Р-4, не водні, "панцира" сріблястого кольору не має, дахи ним фарбовані стоять максимум 3 роки-фото не має під рукою,
    "Композит, АК ОЦМ-125" - це грунт-емалі у два шари і нормально, але ОЦМ-125 в малій тарі до 20 кг. важко знайти
    мої конкуренти, для дешево мішають грунт ГФ-21 темно-сірий з фарбою ПФ-15 світло-сірою і добавляють ще трохи синю і катають так в один шар оцинковку, "сєрєбрянкою" чомусь не працюють взагалі. Стоїть цей "суп" до першої жари слідуючого року, після зими блиску взагалі немає..... зато дешево
    --- добавлено: 3 сер 2018 у 19:52 ---
    Для ознайомлення https://polychemgroup.com.ua/p430946-emal-177-kraska.html
    [​IMG]
     
    Останнє редагування модератором: 11 сер 2018
  4. Komelektron

    Komelektron Підмайстер

    Повідомлення:
    47
    Симпатії:
    0
    А що акрилова краска на водному розчиннику буде краще для оцинкованого і вже багато раз покрашеного серебрянкою даху?, десь читав що краски на водяному розчиннику викликають корозію иеталу.
     
  5. andryyrist

    andryyrist Майстер

    Повідомлення:
    116
    Симпатії:
    20
    Адреса:
    Тульчин
    перечитайте пост 4, що я писав
    --- добавлено: Aug 4, 2018 6:38 AM ---
    продовжую, антикорозійна грунтовка, з якої я починав працювати, але ціна зараз...

    upload_2018-8-4_9-37-14.png
     
    Останнє редагування модератором: 12 сер 2018
  6. andryyrist

    andryyrist Майстер

    Повідомлення:
    116
    Симпатії:
    20
    Адреса:
    Тульчин
    антикорозійна грунт-фарба з якою я працюю зараз, лейба з бочки

    upload_2018-8-4_9-53-39.png
     
  7. Komelektron

    Komelektron Підмайстер

    Повідомлення:
    47
    Симпатії:
    0
    Адгезія це прилипання краски до поверхні? Ви мені запропонували краску не на водній основі тому що та краска якою Ви красите продається тільки у великих ємностях?, але на водній основі буде якіснішою я все правильно зрозумів? Я зустрічав резинову краску на водній основі. В мене оцинкована жесть на даху багато раз красилася серебрянкою на оліфі, чи будуть ці акрилові, запропоновані Вами краски нормально прилипати до серебрянки? В мене дах крайній раз красився років 15 тому назад, а може і більше і іржа тільки де не де проглядає, це тому що раніше були якісні льняні, натуральні оліфи? Якщо я покрашу акриловою краскою, то коли треба буде перекрашувати, років через 5-6 мені не доведеться тяжко здирати її залишки, якщо вона полущиться?, з серебрянкою такої проблеми немає.
     
  8. Komelektron

    Komelektron Підмайстер

    Повідомлення:
    47
    Симпатії:
    0
    Дайте будьласка відповідь на крайній мій пост і вже буду купляти краску.
     
  9. andryyrist

    andryyrist Майстер

    Повідомлення:
    116
    Симпатії:
    20
    Адреса:
    Тульчин
    я запропонував Вам варіанти: дешево і сердито, дорога 3в1 або спеціальні дахові фарби, вказав ціни і де це продається, крім останніх, інформації не було скільки готові витратити на це коштів крім наявності енного..... пакетику алюмінієвої пудри.......
    за останніх 15-ть років багато що змінились, основні два фактори - добове коливання температур +35 вадень і +5-8 уночі, другий - кількість автотранспорту, які роблять вихлопи, ми ж не знаємо що там....
    перевірка адгезії фарби до поверхні робиться ось так як варіант

    я роблю так, це на куску металу покритого "пуралом" і пофарбоване водною антикорозійною грун-емалю
    --- добавлено: 4 сер 2018 у 19:12 ---
    перевірте так якість фарби на даху, бажано взагалі фото даху і те що залишиться на скотчеві
     

    Вкладення:

    • IMG_1498.jpg
      IMG_1498.jpg
      Розмір файлу:
      104,6 КБ
      Переглядів:
      5
    • IMG_1499.jpg
      IMG_1499.jpg
      Розмір файлу:
      90,1 КБ
      Переглядів:
      5
    • IMG_1500.jpg
      IMG_1500.jpg
      Розмір файлу:
      102,6 КБ
      Переглядів:
      5
    • IMG_1501.jpg
      IMG_1501.jpg
      Розмір файлу:
      97,6 КБ
      Переглядів:
      5
    • IMG_1502.jpg
      IMG_1502.jpg
      Розмір файлу:
      84,5 КБ
      Переглядів:
      5
    Останнє редагування модератором: 12 сер 2018
  10. Komelektron

    Komelektron Підмайстер

    Повідомлення:
    47
    Симпатії:
    0
    Буду купляти сріблясті акрилові 3 в 1 або Композит, або АК ОЦМ-125, але Ви пишете що її тяжко знайти в малій тарі, а цих емалів потім тяжко буде здирати залишки через скілька років коли буду перекрашувати, чи в них такої проблеми немає?
     

Поділитися цією сторінкою