якою краскою зараз краще покрасити дах.

Тема у розділі 'Лаки и краски', створена користувачем Komelektron, 31 лип 2018.

  1. Komelektron

    Komelektron Підмайстер

    Повідомлення:
    47
    Симпатії:
    0
    добрий день, треба покрасити залізний дах, жесть оцинкована і раніше покрашена серебрянкою розведеною оліфою, є пудра серебрянки її потрібно тільки розвести лаком, чи оліфою, цей варіант буде найдешевшим, можна купити готову краску серебрянку вже розведену, можна купити гумову краску для дахів, який варіант буде найякісніший для даху, жесть має де не де іржу, думаю зняти її механічно, чи треба місця де була іржа грунтувати перед покраскою.
     
  2. andryyrist

    andryyrist Майстер

    Повідомлення:
    116
    Симпатії:
    20
    Адреса:
    Тульчин
    фарбую антикорозійними, на водній основі фарбами. Ціна матеріалу на метр кв. 40-50 грн. - 0.25-0.3 кг. фарби у два шари. Якщо корозії багато то першим грунтовочним шаром заливаю весь дах а якщо точкове то зафарбовую їх у два-три проходи і наношу фініш. Все залежить скільки часу і грошей готові витратити на дах...
     
  3. Komelektron

    Komelektron Підмайстер

    Повідомлення:
    47
    Симпатії:
    0
    Зустрічав краски 3 в 1, краска антикор і грунтовка, вже грунтувати не треба, але на алкідній основі, а читав що для залізного даха краще на акріловій основі, порадьте конкретну краску, Українського виробника, бо імпортна буде дуже дорогою, яка для моїх умов буде найкраща, напевно 3 в 1 буде найкращим варіантом?
    --- добавлено: 2 сер 2018 у 17:50 ---
    Зустрічав краски 3 в 1, краска антикор і грунтовка, вже грунтувати не треба, але на алкідній основі, а читав що для залізного даха краще на акріловій основі, порадьте конкретну краску, Українського виробника, бо імпортна буде дуже дорогою, яка для моїх умов буде найкраща, напевно 3 в 1 буде найкращим варіантом?
    --- добавлено: 2 сер 2018 у 17:57 ---
    Порадьте конкретну краску Українського виробника яка для моїх умов буде найкраща, бачив краски 3 в 1 краска антикор і грунтовка, але на апкідній основі, а краще щоб була на акріловій, думаю 3 в 1 для залізного даха буде найкращим варіантом, а якась імпортна буде буже дорога.
     
    Останнє редагування модератором: 10 сер 2018
  4. andryyrist

    andryyrist Майстер

    Повідомлення:
    116
    Симпатії:
    20
    Адреса:
    Тульчин
    3в1 Вам не підійде, ці фарби не для даху, акрилові антикорозійні фарби на водній основі з найкращими антикорозійними якостями є таких кольорів: червоно-коричнева, чорна, темно-сіра і світло-сіра, це на грунтовочний шар а далі фінішний шар, потрібно визначитись з кольором. Вартість таких фарб складає від 120 грн. за кг. (залежить від кольору та кількості). Ось наприклад червоно-коричнева
     

    Вкладення:

    • IMG_1601.jpg
      IMG_1601.jpg
      Розмір файлу:
      125,1 КБ
      Переглядів:
      7
    • IMG_0814.jpg
      IMG_0814.jpg
      Розмір файлу:
      110 КБ
      Переглядів:
      7
    • IMG_0815.jpg
      IMG_0815.jpg
      Розмір файлу:
      169 КБ
      Переглядів:
      7
  5. andryyrist

    andryyrist Майстер

    Повідомлення:
    116
    Симпатії:
    20
    Адреса:
    Тульчин
  6. Komelektron

    Komelektron Підмайстер

    Повідомлення:
    47
    Симпатії:
    0
    А що буде триматися на серебрянц? і чого 3 в 1 не підійде? , і якщо 3 в 1 не підійде, є краска серебристого кольору, правда теж на алкідній основі без грунтовки і антикору, можливо тоді такою? значить найкраще все таки буде акрилова краска світло сірого кольору, а місця де була іржа загрунтувати, получається що мою пудру серебрянку я можу тільки добавити до вже готової заводської краски серебристого кольору, а зараз в Україні не має якісних оліф, щоб її розвести, а якщо купляти хорошого лаку то це получиться не дешевше ніж купити готову краску правильно? І акрилова краска не блищить?
     
  7. andryyrist

    andryyrist Майстер

    Повідомлення:
    116
    Симпатії:
    20
    Адреса:
    Тульчин
    на фотках що я викладав, дах був пофарбований, зі слів господаря, якоюсь супер-пупер сумською сірібрянкою, пройшло 3 роки і клапті фарби на даху і повно корозії. Я перевірив адгезію червоно-коричневої грунт-емалі до старого покриття, все було чудово а потім максимально зачистив болгаркою і ще пів-дня тарабанила мийка високого тиску, далі заливав червоно-коричневу і другий шар світло-сіру з частинками металевих перламутрів, господар теж дуже хотів колір "срібла".
    На форумі http://promalp.ru радять , якщо дуже потрібно фарбувати на 1-2 роки, то тим самим складом ЛКФ що був до цього нанесений, але масляні і алкідні фарби на оцинковці не тримаються і самі спричиняють корозію покриття. Як приклад, подивіться на банки з під фарб які перебувають на "дворі", більшість з них через рік ржавіють хоча і зроблені з оцинкованого металу.
    Акрилова фарба, з якою я працюю шовковиста, це видно на фото і на сонці дуже"класно грає", робив клієнту глянець і зразу проявились "грішки" металу на даху
     
  8. Komelektron

    Komelektron Підмайстер

    Повідомлення:
    47
    Симпатії:
    0
    То ви професійний маляр, то тоді конкретно яку акрилову краску порадите срібного кольору?, ми з Вами земляки, читав на якомусь російському сайті що є акрилові краски матові з антикорозійними компонентами, не потребуючі грунтовки, заходив на Пром бачив там багато акрилових красок для оцинкованих дахів, Українського виробництва по різних нормальних цінах, чув що хороша акрилова краска Панцир для оцинкованих дахів, вона з антикорозійною грунтовочною добавкою оксида цинка і чи можна в акрилову краску срібного кольору добавляти пудру алюмінієвої серебрянки?
     
  9. andryyrist

    andryyrist Майстер

    Повідомлення:
    116
    Симпатії:
    20
    Адреса:
    Тульчин
    я працюю з даховими фарбами на водній основі так як вони мають набагато кращу адгезію до оцинкованого металу, алюмінію, еластичні (гнучкі) і спокійно витримують температурні розширення металу. Добавляв, експерементуючи, алюмінієву пудру, до них, одержав маленьких "бах" в тарі.

    Розгляньте може такий варіант 3*1 срібна https://kompozit.ua/spec-kraski-emali/jemal-antikorrozionnaja-3-v-1-kompozitr.html
    або шукайте АК ОЦМ-125, це акрилова грунт-емаль на розчинниках... сріблястого кольору
    тут спілкувались на форумі https://krainamaystriv.com/threads/23229/
     
  10. Komelektron

    Komelektron Підмайстер

    Повідомлення:
    47
    Симпатії:
    0
    Прочитав на тій вітці що Ви мене перевели що будь яка краска в наших умовах не буде довше тримати ніж 4-5 років, то якщо зараз немає на нашому ринку якісних льняних оліф, розвести мою пудру серебрянки лаком за 160 грн і результат буде таким же, тільки дешевше. Є лаки за 250грн, але якщо купляти такі то краще вже купляти готову краску за такіж гроші?
     

Поділитися цією сторінкою