Потрібна допомога по колектору

Тема у розділі 'Теплые полы', створена користувачем Роман Монастирський, 2 лип 2018.

  1. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Трубка контура підлоги? А через годину теж була холодна? А через три?
    Підлога довго прогрівається, а будь-яка труба, з температурою нижче температури шкіри для руки - холодна.
    Ну тобто прохід клапана співпадає з напрямком насосу? Ну добре. Під'єднаєте труби як слід, і має працювати.
    А зараз цей насос качає назустріч котловому насосу. Вони обидва смокчуть з одного трійника, що тут внизу, і обидва пхають воду в один трійник. Заважають один одному, хто перетисне. А мають допомагати один одному качати. Треба переробляти.
     
  2. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    @Роман Монастирський, от і дивна Ви людина.вже і по тел.Вам пояснював,пропонував зробити в телефонному режимі! і що? @Энки, написав те,що і я говорив?:-D. там протоку по контуру немає.один контур підключений,і насос його прогнати не може.або клапан не пускає,або ж настільки завоздушений,що насос не може прогнати ту повітряну пробку.
     
    meroro подобається це.
  3. Роман Монастирський

    Роман Монастирський Підмайстер

    Повідомлення:
    35
    Симпатії:
    2
    там протоку по контуру немає.один контур підключений,і насос його прогнати не може.або клапан не пускає,або ж настільки завоздушений,що насос не може прогнати ту повітряну пробку.

    Перепрошую Іван 5555 я тільки вчора взявся за цю ділянку роботи бо мав інші справи та й то пізно у вечері і нехотів торбувати по телефону. Однак мене закортіло розібрати цього звіра і подивитись що у середені крім цього може мої дослідження у майбутньому пригодяться комусь із форумчан. Щодо завоздушення контуру то я сумніваюсь перед демонтажем відєднав трубку контура із верхньої балки і подав воду у контур від котлового насосу вода нормально пішла злив порядка 4 літрів. дякую усім що допомагаєте розібратись. Отже я так зрозумів що мері потрібно знову все переварювати у початкове положення!
     
  4. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    треба.але ж ви казали,що при закритті крану зворотки на колнекторі,і запуску насосу,розходомір не реагував.значить і протоку по ньому не було.треба шукати причину.а те що подача має іти у верхню балку,то так
     
  5. Роман Монастирський

    Роман Монастирський Підмайстер

    Повідомлення:
    35
    Симпатії:
    2
    Нарешті сьогодні взявся переварив вхід вихід працював близько двох годин пока результат незадовільний. питання може контур настільки інертний або настільки холодний і вогкий що забирає температуру теплоносія
    --- добавлено: 6 жов 2018 у 22:18 ---
    фото IMG_4255.JPG
     
    Останнє редагування модератором: 14 жов 2018
  6. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    поплавок на розходомірі нібито вже в низу?
     
  7. Роман Монастирський

    Роман Монастирський Підмайстер

    Повідомлення:
    35
    Симпатії:
    2

    1. Я незнаю чи це поплавок якесь кольцо червоне у верху і щось вроді на рівні води утримується
     

    Вкладення:

    • IMG_4267.JPG
      IMG_4267.JPG
      Розмір файлу:
      116,4 КБ
      Переглядів:
      11
  8. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    нема протоку
    --- добавлено: 7 жов 2018 у 12:52 ---
    не іде теплоносій в підлогу.
    --- добавлено: 7 жов 2018 у 12:55 ---
    довго писати.телефонуйте.
     
    Останнє редагування модератором: 15 жов 2018
  9. Роман Монастирський

    Роман Монастирський Підмайстер

    Повідомлення:
    35
    Симпатії:
    2
    Дякую всім за допомогу запрацювала система
     
  10. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    А шо було?
     

Поділитися цією сторінкою