Потрібна допомога по колектору

Тема у розділі 'Теплые полы', створена користувачем Роман Монастирський, 2 лип 2018.

  1. Роман Монастирський

    Роман Монастирський Підмайстер

    Повідомлення:
    35
    Симпатії:
    2
    У мене та сама проблема змонтував готову колекторну групу але працездатності не можу добитися попробую викласти фото. Допоможіть порадою. Дякую.
    IMG_4235.JPG IMG_4236.JPG IMG_4237.JPG IMG_4239.JPG
     
    Останнє редагування модератором: 3 жов 2018
  2. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Тут має подача з системи заходити в балку зворотки контурів, а насос качати вниз. У Вас так?
    --- добавлено: 3 жов 2018 у 17:46 ---
    А то позначка на фото ніби має бути зворотній клапан? Умовних позначок є багато різних видів, хто собі як хоче так малює. Але зазвичай зафарбованою стрілкою (чорною) позначають закритий прохід-напрямок, а пустою (білою) позначають відкритий.
    З тим можна певно розібратись по каталогу виробника. Вкажіть точно моделі колектора і комплектуючих.
     
    Останнє редагування модератором: 11 жов 2018
  3. Роман Монастирський

    Роман Монастирський Підмайстер

    Повідомлення:
    35
    Симпатії:
    2
    Подачу перерізав подав на витратоміри до цього вона йшла у верхню балку однак протоку по контуру не було. На даний час подача від системи йде на нижню балку насос качає зверху у низ зворотка наверху колектора. При відключеному насосі балка подачі тепла а після насосу повністю холодна верхня балка. Таке враження що у фланці вурхньому над насосом стоїть єворотний клапан який не пускає теплоносій у вер upload_2018-10-4_13-8-0.jpeg хю upload_2018-10-4_13-8-0.jpeg

    upload_2018-10-4_13-8-0.jpeg
    виробник сего дива сд форте
     
    Останнє редагування модератором: 12 жов 2018
  4. Роман Монастирський

    Роман Монастирський Підмайстер

    Повідомлення:
    35
    Симпатії:
    2
    Ще пікава закономірність при при включеному опаленні але без насоса балка подачі тепла а верхня балка обратки холодна коли включаю циркуляційний насос ТП прогрівається верхня балка а нижня охолоджується однак трубки контуру не прогріваються
     
  5. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    В такому типі колекторів, подача з мережі повинна заходити в балку зворотки контурів. Насос забираючи із зворотки контурів теплу воду, підхватує ще трошки з лінії подачі гарячої. Змішування відбувається в колекторі зворотньому з контурів. Заміна тій воді виходить через колектор подачі контурів, у зворотню лінію системи. Ви дарма те зробили, переробляйте назад.
    Що то за позначка на трубі - вгадувати не треба. Треба відкрити каталог виробника, і подивити ся точно що воно є.
    Ще на витратомірах має бути кран, Ви його не крутили часом?
     
  6. Роман Монастирський

    Роман Монастирський Підмайстер

    Повідомлення:
    35
    Симпатії:
    2
    на витратомірах крану неболо тільки спереду той великий відсікаючий ну і той що для зливу я повністю його закрив
     
  7. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Навколо колбочки червоненька пластмаска. Або нею можна крутити, або під нею, "попереднє налаштування". Навіть позначки повинні якісь бути типу "1..2..3..".
    Вкажіть вже нарешті назву моделі колектора.
     
  8. Роман Монастирський

    Роман Монастирський Підмайстер

    Повідомлення:
    35
    Симпатії:
    2
    SD FORTE 1 дюйм на 4 вихода нержавійка SFE0014. Витратомір відкрити повність рівень води у колбах не міняється стоїть на позначці 4 із усіх 5 при прижиманні цього клапану показує постійне значення 4 IMG_4237.JPG
     
  9. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Червона пластмаска в колбі показує витрату. Чим нижче, тим більше.
    От так має робити.
    IMG_4235.JPG
    Перекрийте колектор, зніміть насос, залізте пальцем, чи ліхтариком з дзеркальцем, чи є там щось схоже на шток пружинку тарілочку, чи що там взагалі є і на що схоже.
     
  10. Роман Монастирський

    Роман Монастирський Підмайстер

    Повідомлення:
    35
    Симпатії:
    2
    Енке там однозначно зворотний клапан я все це розкорочив кидаю фото. Але саме основне при початковоме монтажі підключку я був зробив так як ви вказали тобто подача наверху обратка до котла внизу однак результату небуло контур не прогрівався а температура потоків виглядала так : трубка подачі була гаряча а зворотка холодна отже циркуляції по контуру небуло по моєму і через це я перерізав вводив систему.забув сказати я перевірив цей зворотний клапан дув із сторони входу у колектор повітря проходить а із сторони насоса ні він закривається


    IMG_4241.JPG
     

    Вкладення:

    • IMG_4253.JPG
      IMG_4253.JPG
      Розмір файлу:
      91,3 КБ
      Переглядів:
      4

Поділитися цією сторінкою