Армопояс... гидроизоляция...

Тема у розділі 'Строительство дома - общие вопросы', створена користувачем ФОРУМчанка, 30 чер 2018.

  1. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    Чого це раптом. Утеплення, утеплення і ще раз утеплення. 15см. пінопласту вирівняє температуру всіх шарів стіни.
    Не зовсім зрозуміло мені з фото що там з цоколем у вас, але для того, щоб гарантовано уникнути ``сюрпризів`` з цоколем, утепліть цоколь i фундамент ЕППСом в землі, на глубину з метр.
     
    Дед Хоттабыч подобається це.
  2. Vladlen

    Vladlen Шабашник

    Повідомлення:
    3.613
    Симпатії:
    695
    Адреса:
    Сумы
    на місці верхнього поясу зробити товщій шар утеплювача та задекорувати ,Хоча проблем не має бути
     
  3. ФОРУМчанка

    ФОРУМчанка Новачок

    Повідомлення:
    6
    Симпатії:
    0
    Хлопці,дякую за ваші відгуки та поради...я прислухаюсь до них. Хочу написати,що з цоколем все в порядку...висота 80 см. Проблема б бетонному армопоясі,що получится в хаті, внизу із-за різних температур---бетон / блок не буде цвілі???
     
  4. AMOROSO

    AMOROSO Бригадир

    Повідомлення:
    141
    Симпатії:
    132
    На онлайн калькуляторі (http://теплорасчет.рф чи https://www.smartcalc.ru/thermocalc) прикинув що для приблизно одинакових тепловтрат на стіну з блоків якщо дати вату 10см то на бетонний пояс треба 20см.
    Якщо дати одинакову товщину утеплювача то при певних температурах в районі поясу буде точка роси і накопичуватиметься волога.
     
    Останнє редагування: 3 лип 2018
  5. ФОРУМчанка

    ФОРУМчанка Новачок

    Повідомлення:
    6
    Симпатії:
    0
    IMG_20180703_151000.jpg
    --- добавлено: 3 лип 2018 у 19:01 ---
    Сначала делаем,потом думаем!!! Просто доверелись строителям....
     
    Останнє редагування модератором: 11 лип 2018
  6. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    Я ж вам писав
    --- добавлено: 3 лип 2018 у 20:14 ---
    Точка роси де- в армопоясі, між армопоясом і утеплювачем, в утеплювачі? Звідки ви можете так зразу знати де буде точка роси?
    А, взагалі, утепліть добре цоколь з фундаментом і не буде ніякої точки роси.
     
    Останнє редагування модератором: 11 лип 2018
  7. AMOROSO

    AMOROSO Бригадир

    Повідомлення:
    141
    Симпатії:
    132
    Порахуйте і будуте знати де буде точка роси при певних температурах і вологості всередині і ззовні (як не вмієте - вчіться, не хочете вчитися - не вчіть інших).
     
    Останнє редагування модератором: 12 лип 2018
  8. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    Вам треба, ви і рахуйте.:-D
     

Поділитися цією сторінкою