який токарний по металу купити для власних потреб по необхідності

Тема у розділі 'Станки', створена користувачем шахматіст, 9 чер 2018.

  1. шахматіст

    шахматіст Інженер

    Повідомлення:
    1.315
    Симпатії:
    447
    Адреса:
    із робочих слюсар 5 розряду та електрик 3 розряду
    потрібно іноді послуги токаря , думаю , чи буде доцільно купити для себе токарний , скромний для своїх потреб , використання станка буде мале , став перед вибором брати не брати , і що брати якщо брати , маю практику точіння по дереву в металі лише все бачив оком , панство токарних металістів щось підкажіть слюсарю.
     
  2. woxhol

    woxhol Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.129
    Симпатії:
    1.088
    Адреса:
    ЛЬВІВ
    То шо ви показали це забавка за дуже великі гроші,я його коли мацав в Епіку то мене сміх розбиравrofl..Якщо індустріальний "зуд" не дає покою то шукайте середній станок або виробничий...за добрий треба 50-100 тис заплатити за металобрухт 15-30 тис.Новий китаєць 250\700 примітивний буде коштувати 4 тис долярів.Тему вибору станка на чіпмейкері уа і не тільки вже розібрали по молекулах:-D.
     
  3. шахматіст

    шахматіст Інженер

    Повідомлення:
    1.315
    Симпатії:
    447
    Адреса:
    із робочих слюсар 5 розряду та електрик 3 розряду
    станком буду користуватися дуже мало , по необхідності/ добре вкластись до $1000 ось на моторі стояв вентилятор /алюм , і між крильчаткою і валом виник люфт , капнув зваркою на вал пару капель по кругу ,обточив і проблему вирішив , а так токаря підприємця в нас нема , а на завод пробиратися з валом від мотора через охорону /просити щоб пропустили , і там в механічному цеху просити щоб проточили , ціла епопея , може взяти б.у./ТВ-16
     
  4. woxhol

    woxhol Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.129
    Симпатії:
    1.088
    Адреса:
    ЛЬВІВ
    Це Ви показуєте "болторізики-дробилки".Завтра треба буде виточити якогось вала або шківа і прохідної з охороною не уникнути....За 1000 доларів шукайте 16б05 або ит1м,1и616 і типу того.Вони будуть "ушатані" але якщо не будете точити до боїнга деталі:-D то для хозяйства підійде.Пошук станка дєло геморне і довготривале,велика ймовірність купити металолом по 20 грн за кг або взагалі кинутись того ровера.Ті болторізики тому такі дорогі що вони транспортабельні і на них великий попит аматорів,купили,побавились і вже хочуть більшого,або взагалі не хочуть,от вони і мігрують з гаража на балкон.
    --- добавлено: 9 чер 2018 у 15:51 ---
    Шо то за варварський ремонт?O=-Та візьміть бляшку підкладіть або фольгу,нащо вал двигуна псувати?:facepalm:
     
    Останнє редагування модератором: 17 чер 2018
  5. шахматіст

    шахматіст Інженер

    Повідомлення:
    1.315
    Симпатії:
    447
    Адреса:
    із робочих слюсар 5 розряду та електрик 3 розряду
    ЦЕ які руки попаде

    взагалі на міні люфти я прохожуся керном по валу і по гнізду
     
  6. woxhol

    woxhol Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.129
    Симпатії:
    1.088
    Адреса:
    ЛЬВІВ
    Я вже так і зрозумів ,що вам не станок потрібен а так,поговорити.
     
  7. шахматіст

    шахматіст Інженер

    Повідомлення:
    1.315
    Симпатії:
    447
    Адреса:
    із робочих слюсар 5 розряду та електрик 3 розряду
    поговорити є інші теми /Єдина тема для обговорення ситуації в Україні/Vox populi, vox Dei/ , а тут я просто інтересуюсь , купують ж люди дешевого китай , і на ютубі ніхто не нарікає , крім конкурентів .

    --- добавлено: 9 чер 2018 у 19:42 ---
    зірвалася покупка за 5 000гр , не хоче висилати НОВОЮ ПОШТОЮ , просив гроші на перед , якщо вишлю гроші наперед а станка не буде , що тоді робити .
    [​IMG]
    https://www.olx.ua/obyavlenie/tsh-3-universalnyy-nastolnyy-tokarnyy-stanok-IDAqkfg.html#2fb6501755
     
    Останнє редагування модератором: 17 чер 2018
  8. шахматіст

    шахматіст Інженер

    Повідомлення:
    1.315
    Симпатії:
    447
    Адреса:
    із робочих слюсар 5 розряду та електрик 3 розряду
    ви woxhol мене настрахали сильно , тому буду робити міні токарний з дрилі , думаю вкластися в 3000гр , побачу може мені вистачить такого токарного для грубих робіт. купив дриль за 150гр/$6
    SDC10385.JPG
     
  9. шахматіст

    шахматіст Інженер

    Повідомлення:
    1.315
    Симпатії:
    447
    Адреса:
    із робочих слюсар 5 розряду та електрик 3 розряду
    САМОРОБНІ /РІЗНІ
     
  10. шахматіст

    шахматіст Інженер

    Повідомлення:
    1.315
    Симпатії:
    447
    Адреса:
    із робочих слюсар 5 розряду та електрик 3 розряду
    мій перший за ним буду робити другий , спершу треба зробити приміщення для станка
     
    varmet подобається це.

Поділитися цією сторінкою