Пайка дюралюминия (дюралю)

Тема у розділі 'Оборудование и инструмент для сварочных работ', створена користувачем orex_, 1 лют 2010.

  1. 7351

    7351 Прораб

    Повідомлення:
    716
    Симпатії:
    383
    Адреса:
    Донецк, Украина
    Самая частая - аппарату нужны "родные" 230 Вольт, причем не до, а во время сварки, если аппарат импортный, конечно.
    Опыты разных людей с повышающим трансформатором это подтверждают
     
  2. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    ну це хіба в другій державі....
    можна було-б це взяти за чисту воду як-би не але..... .
    Я пробував такий електрод 2мм_тровий.., не получається , при цьому я легко запалюю, варю 2-3-4 другими електродами які АС , DC-АС, далі електроди по нержівійці, чугуну 3мм "горят" супер. Щось не то в апараті, я вже хотів пробувати робити простенький осцилятор, але напевно і він не допоможе.
    Апарт заводський ТС-200 перемінка, добавив діодний міст (500А) + пару електролітів (недавно).
     
  3. 7351

    7351 Прораб

    Повідомлення:
    716
    Симпатії:
    383
    Адреса:
    Донецк, Украина
    Я думал у Вас инверторник.
    А если Вы добавляли к трансформатору выпрямитель, то это другое дело совсем. Насколько я в курсе, конденсаторы не обязательны, а вот дроссель, после диодного моста просто необходим. Обычно у трансформаторных выпрямителей с дросселем электроды для постоянки, УОНИ, горят лучше, чем у недорогих инверторников. Инфы в нете по самодельным выпрямителям полно.
     
    1 людині також подобається це.
  4. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    Доброго :Hi:
    - так інф., повно , пробував порахувати параметри дроселя , в мене получилося шо ще оди практично транс.., конструкція огромна получиться тому його не робив.
     
  5. 7351

    7351 Прораб

    Повідомлення:
    716
    Симпатії:
    383
    Адреса:
    Донецк, Украина
    Когда-то занимался производством трансформаторных сварочников - так и получается, зато варить будет нормально.
    Или на медь, на сталь и инверторник купить :)
     
  6. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    так..., я пробігся по фор., прочитав трохи про інверторики, дуже закортілося , але на той момент уже мав цей , якби раніше то питань і не виникало-б що придбати . зара вже не получиться. (хіба свій спихнути комусь :-[, але то не гарант).
     
    1 людині також подобається це.

Поділитися цією сторінкою