Наногібридна система ТН++++

Тема у розділі 'Гелио и геосистеми', створена користувачем kvass, 14 тра 2018.

  1. kvass

    kvass Підмайстер

    Повідомлення:
    45
    Симпатії:
    15
    Адреса:
    львів
    @woxhol, панелі є 12,24,36 48.... при послідовному зєднанні 9 панелей на 24 будем мати в піку 216 В і потужністю 2.2 квт.
    Панелі не завжди видають тих же 12в при пасмурній погоді буде і 6В
    Схема з зеленим тарифом супер, але я живу в державі де не все гладко, і тому живлення мого будинрку від дачного коперативу, а тех умови на підключення не дають видумуючи космічні речі, тому зелений тариф це пока майбутнє
     
  2. woxhol

    woxhol Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.129
    Симпатії:
    1.088
    Адреса:
    ЛЬВІВ
    Він скоро стане минулим:-D.На мою думку подвійне перетвореня енергії це подвійні втрати і Ваш проект напевно потерпить фіаско....хоча,на Теслу також говорили що він того..поживем побачим.Бажаю успіху якщо дійде діло дальше цієї теми.:Hi:
     
  3. kvass

    kvass Підмайстер

    Повідомлення:
    45
    Симпатії:
    15
    Адреса:
    львів
    Відверто, чж цього не придумав, такі системи існують http://www.thermo-dynamics.com/pdfiles/brochures/PV Solar Boiler3red.pdf
    Поки шукаю, всі вони під 12-24в, п хочеться 220, щоб якщо нема сонця включити теги в розетку і гріти воду, а ще краще щоб контролер це робив.
     
  4. Vladimir1966

    Vladimir1966 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.110
    Симпатії:
    710
    Адреса:
    с. Нові Петрівці
    Якщо Вам просто гріти воду, то системи прямої дії мінімум в 4 рази ефективніші. Може варто глянути на них ?
    Добавити ж тен на 220 безпосередньо в бойлер буде простіше
     
  5. Nemelki

    Nemelki Стажер

    Повідомлення:
    13
    Симпатії:
    10
    Доброго дня.
    Приєднуюсь к woxhol и Vladimir1966 використання сонячних єл панелей для нагріву воду це абсурд. Залиште цей намір. Електрику використовуйте за прямим призначенням. А воду грійте сонячними колекторами. Коєфіціент використання буде в рази вище.

    Зараз у мене два проекта. Першій це тепловий насос повітря/вода з можливістю охолодження та використання тепла. І другий (у цьому році вже не встигну) сонячний колектор/концентратор з стеженям за сонцем.
     
    Останнє редагування: 4 чер 2018
  6. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Є одна проблемка з прямим нагрівом. Якщо нема басейна, теплоакумулятора на кілька десят кубів, абощо, то куди дівати надлишок енергії влітку?
    Тена можна вимкнути рубільником. А водяний розчин кипить.
     
  7. Nemelki

    Nemelki Стажер

    Повідомлення:
    13
    Симпатії:
    10
    Саме тому я і хочу збудувати з стеженням за сонцем.
    --- добавлено: 4 чер 2018 у 12:54 ---
    Можливість є, часу немає. Але обов,язково коли зроблю тут напишу.

    А з зайвим теплом - передбачити злив з частки системи. (можливий руйнуючий перегрів колектора). Чохол на непотрібну частину. Спроба якось утілізувати це тепло.
     
    Останнє редагування модератором: 12 чер 2018
  8. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Ну то треба порахувати кошторис тих всіх додаткових заходів, і тоді вже порівнювати ефективність.
    Наче коли теплові трубки, то трохи простіше із зливом..
    І мабуть ролєти з приводом вийдуть дешевше за систему стеження.
     
    Останнє редагування модератором: 12 чер 2018
  9. Nemelki

    Nemelki Стажер

    Повідомлення:
    13
    Симпатії:
    10
    Ок. Я це враховую. Є можливість зробити металоконструкції та автоматику власними силами. Тому кошторис буду не космічний, але усе по черзі.
    А першій на черзі тепловий насос.
     
  10. kvass

    kvass Підмайстер

    Повідомлення:
    45
    Симпатії:
    15
    Адреса:
    львів
    Я роозумі що ефективність буде нижча ніж з класичною схемою з колекторами. Але система в обслуговуванні простіша Тай можна панелі розмістити далеко від будинку і не копати траншеї з трубами( дах з деяких причин відпадає).
    Ну хто б зробив контролер, яб звісно щаплатив.
    Бо поляки не сплять і щось в тому бачать

     
    Останнє редагування: 6 чер 2018

Поділитися цією сторінкою