Утеплення підлоги. Потрібні поради.

Тема у розділі 'Ремонт квартир, отделка помещений', створена користувачем _Ruslan_, 11 тра 2018.

  1. _Ruslan_

    _Ruslan_ Новачок

    Повідомлення:
    22
    Симпатії:
    1
    Привіт,
    Задумав ремонт, бюджет не великий, роблю своїми силами.
    Не можу оприділитись як утеплити підлогу.
    Значить така ситуація: квартира перший поверх, знизу підвал який не опалюється.
    Холодна підлога (навіть дуже)

    Детальніше про підлогу:
    Бетонна плита, рубіроїд, керамзит 50-60 мм., рубіроїд, пустота 10-20 мм. (як де, робилось це років 15 назад, халтурно), на лагах дошка, 30 або 40 мм. точніше на жаль сказати не можу.

    Планую:
    Здерти всю підлогу, вибрати все до плити, поставити нові лаги, чимось застелити (що потрібно стелити не знаю), мінеральна вата, паробарєр, пустота 10 мм.(читав це треба для випаровування вологи), ОСБ плита (Яка товщина не знаю), підстилка під ламінат, ламінат (8 мм.).

    Що роблю не правильно? Який матеріал використовувати а то продавці в магазинах один одному суперечать. Заплутався Я.

    Щиро вдячний!
     
  2. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    Здеріть все. Потім- пінопласт 35ї щільності. потім- бетонна стяжка. Потім- любе покриття- ламінат, паркет, дошка. Стяжку краще робити суху- вона не дає усадок і її легше вирівняти ідеально під підлогове покриття.
     
  3. _Ruslan_

    _Ruslan_ Новачок

    Повідомлення:
    22
    Симпатії:
    1
    Мені здається всеодно холодна підлога буде. Як на мене бетон завжди холод притягує.
     
    barnych подобається це.
  4. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    Якщо плита нерівна, то зробіть тонку вирівнюючу стяжку.
     
  5. _Ruslan_

    _Ruslan_ Новачок

    Повідомлення:
    22
    Симпатії:
    1
    Це я так розумію щоб лаги добре стали?!
    Я думав чимось підкладати якщо шось)))))
     
  6. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    Я про пінопласт.
     
  7. _Ruslan_

    _Ruslan_ Новачок

    Повідомлення:
    22
    Симпатії:
    1
    Тобто ви не радите утеплювати мінватою?
     
  8. шахматіст

    шахматіст Інженер

    Повідомлення:
    1.315
    Симпатії:
    447
    Адреса:
    із робочих слюсар 5 розряду та електрик 3 розряду
    тут як небуть не обійдеться , так аби трошки утеплити , енергоресурси рухаються дорожчу сторону , робити треба ,добре , правильно , утеплятися сильно +тепла підлога , роби по одній кімнаті в рік якщо нема грошей на всі , але добре , не будеш відтак переробляти , а зробиш добре зразу і будеш мати спокій до кінця життя .
     
  9. _Ruslan_

    _Ruslan_ Новачок

    Повідомлення:
    22
    Симпатії:
    1
    Тобто пінопластом краще? Я не хочу як небудь. Так і роблю 1 кімната в пів року - рік. (повний ремонт) як фінанси позволяють. На матеріалі економити не збираюсь.
     
  10. шахматіст

    шахматіст Інженер

    Повідомлення:
    1.315
    Симпатії:
    447
    Адреса:
    із робочих слюсар 5 розряду та електрик 3 розряду
    пройдіться по YouTube 10/15 відео професіоналів ,10/15 відео таких як ви що роблять сами , наберетесь опиту , побачите і почуєте чужі помилки , своїх уникнете , щоб не було витрат зайвих грошей , і за роботу , перше це закупка матеріалу без перевитрат грошей , тут треба буде побігати по магазинах і базарах з блокнотом ,а в переривах деревах дивитись ютуб.
     

Поділитися цією сторінкою