Потрібна допомога! Нове життя старим дверям (дуб).

Тема у розділі 'Деревообработка', створена користувачем _Ruslan_, 11 тра 2018.

  1. Novell

    Novell Прораб

    Повідомлення:
    159
    Симпатії:
    252
    Адреса:
    Киев
    структура врятли будет видна... поры уже залиты лаком....
    у меня лакобейц кисточкой нанести получалось так себе.... пигмент тянется за кисточкой :(
     
  2. _Ruslan_

    _Ruslan_ Новачок

    Повідомлення:
    22
    Симпатії:
    1
    У мене є можливість наносити пулівезатором.
     
  3. Novell

    Novell Прораб

    Повідомлення:
    159
    Симпатії:
    252
    Адреса:
    Киев
    с пульвером тоже еще та история, чуть нетак повел получил наплыв и в итоге пятно... вобщем не все так просто...
     
  4. woxhol

    woxhol Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.129
    Симпатії:
    1.088
    Адреса:
    ЛЬВІВ
    О-о,вже ближче до суті проблеми.Цікаво на якій сторінці до ТС дійде що найважливіше в малярці це підготовка основи,а чим покривати це наступний етап...:popkorn:
     
  5. _Ruslan_

    _Ruslan_ Новачок

    Повідомлення:
    22
    Симпатії:
    1
    Цікаво коли закінчиться ваш сарказм і ви скажите щось по суті. Наприклад, як на вашу думку правильно підготувати основу? А то я ж не знаю і тут може бути 100 сторінок ваших недоречних коментарів а толку з того буде 0.
    Чи ви на цьому форумі спілкуєтесь тільки з такими профі як ви? А з новачків типу мене, глузуєте.!?
     
  6. woxhol

    woxhol Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.129
    Симпатії:
    1.088
    Адреса:
    ЛЬВІВ
    Напишіть мені в приват або в темі адресу куди вам вислати банку відарону щоб ви нарешті попробували собі помалярити.
     
  7. _Ruslan_

    _Ruslan_ Новачок

    Повідомлення:
    22
    Симпатії:
    1
    Вот до чого ви то пишете? Я думаю цей форум призначений для обговорення, обміну досвідом. Якщо ви знаєте як правильно це зробити чому не допоможите мені своїми знаннями, рекомедаціями!? Ви замість того щоб написати як краще це зробити, критикуєте мене. Я просто хочу своїми руками зробити ці двері! Я коли сворював цю тему чекав поради як правильно це зробити від людини яка розуміється а не коменти типу "забий це не так просто як ти собі думаєш", "так не добре робити", напишіть як треба робити а я вже сам для себе вирішу зможу я це зробити чи ні!
    Дякую!
     
  8. woxhol

    woxhol Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.129
    Симпатії:
    1.088
    Адреса:
    ЛЬВІВ
    Із задоволеням допомагаю аматорам що вже з суботи тримають двері на балконі і здирають фарбу,файно все фотографують і по ходу задають питання.Як зробити двері в планах,мріях,фантазіях я не знаю.Для початку покажіть двері і наявний інструмент....хоча покажіть спочатку двері потім скажу який треба інструмент.
     
  9. _Ruslan_

    _Ruslan_ Новачок

    Повідомлення:
    22
    Симпатії:
    1
    Ок. Завтра після роботи зроблю фото.
    Я зараз з дверима нічого не роблю а просто взнаю що як, щоб коли прийде час відпустки (ремонту) я не вигадував що робити, як робити, і не тратив час на вибирання, шукання матеріалів (закуповую помаленько уже.), стараюсь бути по максимому готовий до ремонту (це у мене не тільки двері). Дякую.
     
  10. woxhol

    woxhol Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.129
    Симпатії:
    1.088
    Адреса:
    ЛЬВІВ
    От і все вірно,покажіть двері бо може і робити нічого не треба а просто поміняти двері і все.Вони можуть бути хоч з червоного дерева але не придатні до реставрації,або реставрація буде надто дорога.Як запасний і самий вірогідний варіант це заміна дверей або "загнати" двері в гладку покраску що в принципі також не легко бо трудоємко і дорого.Почнем з фото а там буде ясно.Фото потрібно якісні і зблизька.
     
    Vladimir1966 та Egvel подобається це.

Поділитися цією сторінкою