Кран мгновенного нагрева воды Делимано

Тема у розділі 'Водонагреватели', створена користувачем РЕПЕЙ, 18 бер 2018.

  1. РЕПЕЙ

    РЕПЕЙ Бригадир

    Повідомлення:
    295
    Симпатії:
    143
    Адреса:
    Полтавщина
    Ну по поводу Делимано - женщинам нравится когда видно Т* воды. Ну а дорого-дешево - будем искать по интернету. Хотя "дешева рибка - погана юшка" Да и поставщика надо бы надежного.
    Вот такой есть еще нюанс - не сочтите это за рекламу.
    Показал "свой знаменитый кран Делимано" соседу каевлянину-дачнику. У него на даче жена для мытья посуды греет воду в кастрюльке на газу. Газ у них балонный. Ну вот сосед думает. Я ему говорю - подключение я возьму на себя если надумаешь купить.
    К Вам вопрос - хоть и не в тему , но для меня важный.
    Какой бойлер приобрести для ванной? Семья - 3 чел (дочка, зять и внучка 10лет). Чтобы хватало покупаться.
    Имеется ввиду - 50л или 80л ? Ну и чтобы - понадежней был - какой фирмы? Может подскажете!
     
  2. ashim

    ashim Майстер

    Повідомлення:
    146
    Симпатії:
    48
    По поводу цены - напомню #26.
    Объем бойлера 80 л, это понятно. Дальше начинаются вопросы. Размеры критичны? Какой бюджет? Накипи много в чайнике?
     
  3. Vitalik Xm

    Vitalik Xm Інженер

    Повідомлення:
    459
    Симпатії:
    590
    я б дивився, щоб теплообмінником був
     
  4. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    648
    Адреса:
    городок львівської обл.
    проточників є світ божий.але не забувайте що всі електрогрійчики навіть і дармові з барахолки потягнуть за собою пзв.а порядне то буде 1.5т. а китай 250гриваків.
     
  5. РЕПЕЙ

    РЕПЕЙ Бригадир

    Повідомлення:
    295
    Симпатії:
    143
    Адреса:
    Полтавщина
    :) О ... Тема відродилася! Ура..
    Значить пишу висновки по використанню крану Делімано на протязі 4-х місяців.
    Підключено до електрики кран 2,5мм проводом через 16А автовимикач.. При включенні світло сідає не дуже, але сідає. Автомат не вибиває. Т води в крані максим +62 а при повністю відкритому крані - залежить від тиску води в системі і мінім було +30 Ну холодна вода з системи йде +18.
    А тепер - головне...
    Робота цього крану залежить від тиску води. Коли дачники розпочинають поливати городи і тиск в системі падає, то кран Делімано на нагрів НЕ ПРАЦЮЄ. Хоч холодна вода тече (але ледь-ледь).
    Мені "знавці" посовітували поставити насос підкачки води в систему- щоб був постійний тиск і кран працював постійно. Думаю над цим питанням. Ну в цьому році точно ставити не буду. Далі... побачимо.
    А взагалі - дружина не нарадується - мити посуд - красота.
    А в міській квартирі (у доньки) поставили такий же кран на кухні - КРАСОТА з великих буков. Там тиск води постійний - і гаряча вода +55*+60* йде з крана при мінім включенні. Донько і онучка раді.
    Тепер давлять мене - щоб поставив такий же кран у ванну для умивальника.
    Для ванни стоїть бойлер 80л 2кВт потужності.
    Їм хочеться умиватися теплою водою. Поставлю на умивальник - як гроші виділять на покупку.
    Тільки оце думаю про нагрузку на лінію живлення електрики
    Якщо включити одночасно 2 крани по 3 кВт - то чи витримає провід 2,5мм кв мідь плетений
    і підключений через 16А автомат???
    Оце такі у мене висновки по використанню цього крану Делімано.
    Да - чуть не забув - споживання електроенергії збільшилося на 35-40кВт\міс.
    Оце наче все. Привіт усим.:lulka:
     
    captain Grey та barnych подобається це.
  6. Testter

    Testter Інженер

    Повідомлення:
    1.102
    Симпатії:
    335
    Адреса:
    Львів
    Дріт треба буде перевірити на нагрів. При включенні 2х кранів по 3 кВт. Автомат на спрацювання перевірити. Його також може вибити через перегрів. Бо номінальний струм буде 6000 ват/220 вольт=27 Ампер.
    Бажано на кожний нагрівач свій автомат 16 ампер. Додатково можна поставити загальний на два нагрівача на 32 Ампери.
     
  7. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    648
    Адреса:
    городок львівської обл.
    гідрофор потрібно ставити здатчиком руху води. з емністю він працює створюючи перепади тиску. а то означає 3 квт + 1.2квт помпа підкачки.
    дріт2.5кв. при умові що січення відповідає навантаження тримає. запобіжник потрібно замінити на 25А.
     
    РЕПЕЙ подобається це.
  8. РЕПЕЙ

    РЕПЕЙ Бригадир

    Повідомлення:
    295
    Симпатії:
    143
    Адреса:
    Полтавщина
    Я так розумію - "гідофор"- це насос підкачки води ???:kozak:
    Він працює автоматично при зменшенні тиску води в системі (так як насосна станція, що качає воду із скважини)??
     
  9. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    648
    Адреса:
    городок львівської обл.
    так.але гідрофор.загубилась літера р.
     
    Останнє редагування: 30 лип 2018
  10. Santehnik2525

    Santehnik2525 Новачок

    Повідомлення:
    10
    Симпатії:
    0
    Расскажите пожалуйста об опыте использования данного девайса.
     

Поділитися цією сторінкою