Кран мгновенного нагрева воды Делимано

Тема у розділі 'Водонагреватели', створена користувачем РЕПЕЙ, 18 бер 2018.

  1. РЕПЕЙ

    РЕПЕЙ Бригадир

    Повідомлення:
    295
    Симпатії:
    143
    Адреса:
    Полтавщина
    Семья пенсионеров 2 чел в собственном доме.
    Планируется на кухню для мойки посуды поставить такой кран, чтобы не покупать бойлер.
    Кто пользуется таким - какие мнения и советы?
    [​IMG] или [​IMG]
     
    captain Grey подобається це.
  2. РЕПЕЙ

    РЕПЕЙ Бригадир

    Повідомлення:
    295
    Симпатії:
    143
    Адреса:
    Полтавщина
    А є люди , що совітують "плюнути" на цей кран Делімано, а поставити на кухню під раковину мойки малий бойлер на 10 л ну типу такого.
    Але бойлер коштує 2900грн, а кран 800грн.
    Я розумію - "дешева рибка - погана юшка".
    Але пенсія ж - мінімалка 1452грн.
    [​IMG] чи це [​IMG]
     
  3. Testter

    Testter Інженер

    Повідомлення:
    1.102
    Симпатії:
    335
    Адреса:
    Львів
    Цей кран - проточний водонагрівач. Що до вибору яких є повідомлення в темі
    https://krainamaystriv.com/threads/9042/page-2#post-613613
    Де можна ознайомитись детально з характеристиками вашого крану?

    А чи може продавець продемонструвати роботу того крану наочно? Мало хто таке може. Головне при цьому - температура води на вході крану.
     
    Останнє редагування: 19 бер 2018
  4. РЕПЕЙ

    РЕПЕЙ Бригадир

    Повідомлення:
    295
    Симпатії:
    143
    Адреса:
    Полтавщина
    Ви мене заінтригували. Тільки но міряв t води в крані - +5*С.
    А характеристики крана Делімано:
    Материал: пластик, нержавеющая сталь;
    Тип водонагревателя: проточный;
    Способ нагрева: электрический;
    Мощность: 3 кВт;
    Производительность: 2 л/мин;
    Время нагрева воды до 50°С: 0,3 мин;
    Напряжение: 220 В;
    Использование гидравлического давления: 0,04-0,4 Мпa;
    Цифровой дисплей: есть;
    Кран вращается на 360°;
    Подводка: нижняя;
    Нагревательный элемент: ТЭН;
    Вес: 1 кг;
    Цвет: белый;
    Мені не потрібно індукційний проточний водонарівач. Також для ванни і душу я не потребую водонагрівача. Потрібно зробити теплу проточну воду на кухні для короткочасного використання при митті грязного посуду. От я і питаю в людей - що і як.
    Зараз на кухні використовується тепла вода з двохконтурного газового котла, що робить для опалення будинку. Але прийде весна і літо - буде тепло і котел газовий вимкнемо. От і треба задіяти щось інше.
    Вот как то так. :kozak:
    P.S. Так - неможе продавець продемонструвати роботу того крану наочно. Але при покупці бойлера, газової плити чи холодильника - що таке можливо? Треба думати! І є ж гарантія виробника.
     
    captain Grey подобається це.
  5. Testter

    Testter Інженер

    Повідомлення:
    1.102
    Симпатії:
    335
    Адреса:
    Львів
    Літом можна використовувати сонячний колектор. Або самим майструвати або замовити або купити.

    Ще теоретично перед краном на кухню або перед трубою водогону на кухню можна встановити або бак або ширшу трубу. Для того, щоб вода в цій трубі, баку прогрівалась поступово від +5 до кімнатної. Недолік - випадіння конденсату на трубі та баку.

    Щодо двухконтурного газового котла. Там контури працюють незалежно? Опалення вимкнули, а гаряча вода через котел є і влітку?
     
  6. РЕПЕЙ

    РЕПЕЙ Бригадир

    Повідомлення:
    295
    Симпатії:
    143
    Адреса:
    Полтавщина
    1. Вам особисто потрібно частіше мити брудний посуд на кухні власноруч.
    2.Теоретично можна і тепловий насос поставити.
    3. По ціні газу 7грн\куб (а буде 11грн\куб) простіше підігівати короткочасно воду електрикою.
    Я бачу - Ви більше теоретик ніж практик. Особисто я - навпаки. Але дію за правилом - сім разів відміряй, а один раз відріж. Вот как то так.:lulka:
     
    pic16f887 подобається це.
  7. Testter

    Testter Інженер

    Повідомлення:
    1.102
    Симпатії:
    335
    Адреса:
    Львів
    Я користуюсь проточним нагрівачем для душу. 12-й поверх.
    https://krainamaystriv.com/threads/23620/
    Є централізована гаряча вода, яку потрібно спустити, щоб вона була тепла-гаряча.
    На кухню нагрівач не поставив, бо проблема домовитись з власниками.
    Часом мию тарілку або чашку холодною водою з милом. Якщо посуд жирний - можна помити в ванній кімнаті через нагрівач.

    Коли я пишу теоретично - то це практична порада. Але я її особисто не перевіряв та й не можу.
    Тобто не можу встановити сонячний колектор. Не можу встановити накопичувач холодної води, грубші труби.
    Потім експлуатувати.
    Тобто реально можна зменшити вартість підігріву. Але це ще дві окремі теми.

    Ще можна поставити титан на дровах.
     
  8. РЕПЕЙ

    РЕПЕЙ Бригадир

    Повідомлення:
    295
    Симпатії:
    143
    Адреса:
    Полтавщина
    Я Вас зрозумів. Слава Богу - Ви не почали мені розказувати яку розетку, проводку і який електрозахист потрібно ставити для потужності 3 кВт.
    Я б хотів почути думку від практика, який вже використовував цей кран-водонагрівач.
     
    captain Grey подобається це.
  9. Testter

    Testter Інженер

    Повідомлення:
    1.102
    Симпатії:
    335
    Адреса:
    Львів
    Чиїсь думки.
    https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=850837.0

    Якщо для літа, коли холодна вода тепліша, то може буде непогано.

    А тепер питання. Чому саме Делімано? Є ж купа інших виробників, моделей.

    Яку гарантію дає продавець?

    Що до практики - знайдіть майстерню, де ремонтують такі водонагрівачі - спитайте їх. Також про ціну післягарантійного ремонту.
     
    Останнє редагування: 19 бер 2018
  10. РЕПЕЙ

    РЕПЕЙ Бригадир

    Повідомлення:
    295
    Симпатії:
    143
    Адреса:
    Полтавщина
    Я дякую Вам за можливість почитати думки користувачів. З цього я зрозумів - в 2015р кран коштував 1200грн а на даний час 800грн. Це перше. А друге - усі описують використання для ДУШУ, а мені необхідно - ДЛЯ МИТТЯ ПОСУДУ. Да і то короткочасного миття, бо якщо було б багато посуду - то була б куплена посудомийна машина.
    Ще раз повторююсь - тільки для короткочасного миття посуду.
    От і не можу розібратися з принципами - бойлер 10л - 2кВт під мийку 2800грн чи проточний 3кВт 800грн зверху мийки. Щодо назви - це несуттєво Делімано, Рапід чи ще щось.
     
  11. Testter

    Testter Інженер

    Повідомлення:
    1.102
    Симпатії:
    335
    Адреса:
    Львів
    Теоретично проточний нагрівач економніший. Бо гріє воду тільки під час її використання.
    Далі їдуть правильність підключення та експлуатації. Логіка роботи та користування різна - бойлера та проточного нагрівача. Після бойлера можна поставити кран-змішувач для змішування холодної води та води з бойлера.

    Для проточного змішування не підходить. Бо можуть спрацювати аварійні вимикачі від зменшення тиску або перегріву нагрівальної камери. Нагрівається вся вода. Температура регулюється електричним регулятором, перемикачем (якщо є). Або термостатом - автоматом. Також положенням крану - більше-менше відкритий. А також регульованим аератором - насадкою для крану або душу.

    Також ергономіка, зручність користування - можливість регулювання температури води в широких межах. Тобто беруть більш потужний прилад (нехай 3,5-5 кВт) з додатковими можливостями регулювання нагріву. Це враховуючи +5 температуру води на вході. Але це взимку. Взимку працює газовий котел.

    Є огляди на Ютубі. Раджу їх подивитись. Деякі навіть тут можна розмістити.
     
    Останнє редагування: 19 бер 2018

Поділитися цією сторінкою