Як я утепляю фасад свого будинку

Тема у розділі 'Звукоизоляция и теплоизоляция', створена користувачем ssf2017, 14 бер 2018.

  1. РЕПЕЙ

    РЕПЕЙ Бригадир

    Повідомлення:
    295
    Симпатії:
    143
    Адреса:
    Полтавщина
    :)Ну ось зробив- утеплив я одну стіну свого будинку (на решту не вистачає фінансів). Буду взимку порівнювати витрати газу на опалення.
    Робили ми вдвох з сином так - на цегляну стіну прикрутили на дюбелях вертикальні 50 мм дерев"яні рейки. Між ними - скловата "Теплий дім" 50мм. Закрили все паропроникною вітрозахисною плівкою. Прикрутили горизонтально 20мм Омега-профіль. Закрили все по вертикалі - металопрофіль для заборів. Да - цоколь фундаменту утепляв 20мм пінопластом - щоб не тягло знизу сирості. Вийшла система "ветилюємий фасад". Залишилося - поміняти 2 дерев"яні вікна на "енергоефективні пластикові" - думаю за літо підкопити грошенят і зробити.
    Як зроблю все - попрошу сина сфоткати і викласти в цій темі. А поки - ВСЕ . Удачі усим НАМ! victory
     
  2. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    Ой як мало......
     
  3. РЕПЕЙ

    РЕПЕЙ Бригадир

    Повідомлення:
    295
    Симпатії:
    143
    Адреса:
    Полтавщина
    Ну "знаменитий " калькулятор для утеплення показує що достатньо. І ви ж не знаєте - які в мене стіни будинку. Іще - поляки говорять " цо занадто то не здраво" - провірено на особистому досвіді при вживанні горілки! Ось якось так... :)
     
  4. buddybuild

    buddybuild Заслужений майстер

    Повідомлення:
    5.307
    Симпатії:
    6.176
    Адреса:
    Черкассы
    так кажіть.
    Ваша інтрига
    тривалістю в рік мало кого зацікавить
     
  5. Михайло Маломитницький

    Михайло Маломитницький Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.173
    Симпатії:
    5.354
    Адреса:
    м. Миронівка Київська обл.
    Мені здається, що Вам варто з цим зачекати. Утеплення однієї стіни мало що змінить. Об'єктивну (реальну) картину побачите після утеплення всього периметру.
     
  6. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    647
    Адреса:
    городок львівської обл.
    Заздрю вам.я все робив самотужки.а ви маєте помічника.удачі вам.у вас правильний підхід до справи.ціну має не саме утеплення а те що вам вдалось залучити до роботи сина. То більше вартує ніж зменшення витрат на опалення.
     
    Останнє редагування: 8 тра 2019
    РЕПЕЙ подобається це.
  7. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    Горілка то одне, а утеплення то зовсім інше.:)
    Поляки говорять, але самі роблять так як треба.
    Ну і які ж у вас стіни, що можна викинути на вітер гроші, утепливши іх 5а сантиметрами вати?:Hi:
     
  8. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    647
    Адреса:
    городок львівської обл.
    Є
    ефект все одно буде.хоч якщо порахувати ціну вати і покриття то добавка ще5 см.вати дуже не збільшить ціну утеплення.
    Але від обдування вітром взимку захист зроблено, то дасть найбільший ефект.головне обійти повністю будівлю.хоч в умовах украіни оптимально буде 10см.
    Якщо буде більше то стіни влітку не прогріються.
     
    Останнє редагування: 8 тра 2019
  9. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    Прогріються, куда вони дінуться.
    Нема умов Украіни. Є кожний конкретний будинок з конкретними стінами. І для кожного будинку все рахується окремо.
     
    buddybuild подобається це.
  10. Petko

    Petko Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.121
    Симпатії:
    3.683
    Адреса:
    Івано-Франківськ
    Ще б фото проміжних етапів процесссу.... Чоловіки ж люблять очима ))
     

Поділитися цією сторінкою