Вужі в будинку

Тема у розділі 'Своими руками - общие вопросы', створена користувачем Ан@толій, 11 бер 2018.

  1. Ан@толій

    Ан@толій Стажер

    Повідомлення:
    20
    Симпатії:
    16
    Адреса:
    Рівне
    Хто знає який запах видають вужі, той зрозуміє з якою проблемою мені довелось зіткнутисьO=-
    В будинку під підлогою вужі облюбували собі місце, ні гас, ні будь які інші гуманні способи позбутись непроханих гостей результату не дали. Пробував навіть ловити :-D
    Вже був готовий придбати електронний пристрій для відлякування. Саме цей прилад спонукав мене про експериментувати. Тобто, якщо вужі бояться вібрації, то можна зробити щось подібне. Лежала в мене поламана машинка для стрижки. Примотав її дротом до дерев'яного кілка і забив його в землю. Мені повезло що в кімнаті є погріб (колишній) Власне саме в ньому й найбільше вужі "розважались"
    Включав "машинку" спочатку через кожні дві години. Під вечір частіше. В сиру теплу погоду також. Як тільки запах з'являвся одразу включав. За три тижні запах зник. Але ціле літо до пізньої осені я продовжував час від часу вмикати "машинку" (для профілактики) В цьому році вмикатиму також.
    Можливо комусь це допоможе.
    Додаю фото мого рятівника:vo:
     

    Вкладення:

    ChameLeon, Odissey, WalterCV та 2 іншим подобається це.
  2. Ромаррио

    Ромаррио Інженер

    Повідомлення:
    805
    Симпатії:
    2.183
    Адреса:
    Васильков
    Якби воно ще й від кротів допомагало.. Різні відлякувачі минулого року зі звуком та вібрацією не допомогли зовсім..
     
  3. шахматіст

    шахматіст Інженер

    Повідомлення:
    1.315
    Симпатії:
    447
    Адреса:
    із робочих слюсар 5 розряду та електрик 3 розряду
    В мене вужів закльовували кури ,і їжаки валили вужів , а пес загриз того року сім їжаків , а чотири ранених я спас.
     
  4. Ан@толій

    Ан@толій Стажер

    Повідомлення:
    20
    Симпатії:
    16
    Адреса:
    Рівне
    Кроти це також проблема, але з ними я борюсь дідівським методом, вітрячки роблю. Правда результату великого це недає:grabli:
    --- добавлено: 11 бер 2018 у 19:21 ---
    Курей не тримаю (в місті трохи не зручно) Читав про "п'яних їжаків" але шкода тваринок )) Їжаки по городі бігають, тільки в мене проблема була в тому, що вони гади жили в мене в будинку.
     
    Останнє редагування модератором: 19 бер 2018
  5. Ромаррио

    Ромаррио Інженер

    Повідомлення:
    805
    Симпатії:
    2.183
    Адреса:
    Васильков
    Порадив господар місцевого магазину заливати розсолом з-під оселедців.. Він так позбавився минулого року.. Але я ж не господар магазину.. Та й літрами розсолу родючу землю заливати - не є вихід, я так вважаю..
     
  6. Ольжина

    Ольжина Стажер

    Повідомлення:
    11
    Симпатії:
    1
    З кротами не допомогає нічаго, оселедець даже затовкували, воду заливали.. вітрячки ставили
     
  7. шахматіст

    шахматіст Інженер

    Повідомлення:
    1.315
    Симпатії:
    447
    Адреса:
    із робочих слюсар 5 розряду та електрик 3 розряду
    головне зловити , а потім можна і з'їсти , продукти дієтичний , а м'ясо в нас дороге , ось і економія в домашній бюджет.
     
  8. Ольжина

    Ольжина Стажер

    Повідомлення:
    11
    Симпатії:
    1
    Бачила, як кися Маруська поласувала вужиком
    Добре що побачила потім (а то мабудь переполох був би
     
  9. шахматіст

    шахматіст Інженер

    Повідомлення:
    1.315
    Симпатії:
    447
    Адреса:
    із робочих слюсар 5 розряду та електрик 3 розряду
    в мене вужі на городі були , і я запустив кури в город , вони в мене як SS проти партизанів прочесали весь город і витіснили їх на сусідські території , тепер контролюють ділянку , а вечером працюють їжаки як гестапо , є ще коти і пес і гуси як мессершмідт пасуть територію , ворог /вуж відкинутий з території .
     

Поділитися цією сторінкою