Ландшафт, автополив, внутрянка, бруківка та ін..

Тема у розділі 'Строительство дома - общие вопросы', створена користувачем ChameLeon, 3 лют 2018.

  1. ChameLeon

    ChameLeon Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.209
    Симпатії:
    7.694
    Адреса:
    В. Бугаївка, Васильківський р-он
    Створюю тимчасову тему в основному розділі. З часом попрошу модераторів її прибрати.
    Або ж можна поставити цій темі час життя до кінця місяця(28.02.2018).
    Чому виникла ідея створити тему?
    Будівництво собі потихеньку йде, але вже час(ЯТД) починати вивчати питання озвучені в назві теми.

    Можна створювати окремі теми в відповідних розділах, але якщо є спеціалісти і будуть поради, то я волів би створити тему по будівництву свого будинку і вже в ній задавати питання та отримувати кваліфіковані відповіді.

    Так от питання в тому, чи є на форумі спеціалісти, чи просто досвідчені користувачі, які змогли б підказати та направити в вищеозвучених напрямках? Можливо допомогти з закупкою матеріалів і т.і.

    Питань насправді дуже багато, не тільки те що вмістилось в заголовок.

    То що, панове, озвучити весь список питань, чи буде простіше та швидше понапрягати пошукові сервіси?

    апд: Перечитав і зрозумів, що не написав одну важливу фразу. Відповіді в цій темі я хотів би бачити десь такого типу:
    Я ландшавтний дизайнер. Маю час та натхнення і можу підказати по траві та деревах.
    або
    Я торгую(виробляю) бруківку. Можу розповісти яка для чого та допомогти з покупкою
    або
    Не витрачай свій та наш час і займись справами.
     
    Останнє редагування: 3 лют 2018

Поділитися цією сторінкою