Питання про порядок оформлення будівельного паспорта

Тема у розділі 'Юридические вопросы, нормативные документы', створена користувачем shalimkina, 29 січ 2018.

  1. shalimkina

    shalimkina Новачок

    Повідомлення:
    1
    Симпатії:
    0
    Шановні форумчани, покладаючись на ваш досвід, прошу короткої консультації щодо пакету документів для подання на одержання будівельного паспорта в ДМА. Планую реконструкцію частини старого будинку з розширенням в Києві. За наказом 05.07.2011 №103 Про затвердження Порядку видачі будівельного паспорта забудови земельної ділянки, а також згідно з "Роз'ясненням щодо...." чітко видно перелік (своїми словами пишу):
    -заява згідно з додатком;
    -засвідчена копія документа, що засвідчує право власності...;
    -ескізні наміри забудови (місце розташування, відстані до меж землі та споруд сусідів, інженерних мереж та споруд, фасади та плани поверхів, габаритні розміри, перелік систем інженерного забезпечення тощо;
    -проект (за наявності)
    -згода співвласників...
    Але в багатьох роз'яснювальних роликах і статтях фірм-посередників є обов'язковою топозйомка місцевості.. більш того, минулого року зайшла в ДМА, був неприйомний день і я говорила зі спеціалістом по внутрішньому телефону, він вказав на необхідність топозйомки в пакеті документів і наголосив, що без неї ніхто пакет на розгляд не прийме.. Вони не мають рекомендацій щодо цього сервісу, кажуть: шукайте будь-кого сертифікованого.. Це від 5000 до 8000грн, здається, як я "познаходила"... Ці контори реєструють, як я зрозуміла, свою зйомку і відмітки щодо інженерних мереж в ДМА, потім віддають мені, а потім я знову це несу в ДМА разом з моїми доками... Чи це правочинно-вимагати використовувати сервіси фірм-посередників, адже таким чином держава відмовляється співпрацювати з громадянами напряму... Я не перебільшую? Скажіть, будь ласка, як вчинити, який перелік є "дієвим"? Не можу дозволити собі платити такі гроші за топозйомку, це місто, воно 100 разів скрізь проміряне й прописане, це ж не дике поле....
     

Поділитися цією сторінкою