Дров'яні пілети, потрібна допомога

Тема у розділі 'Куплю материалы, оборудование; ищу бригады', створена користувачем Dima91, 23 січ 2018.

  1. Dima91

    Dima91 Майстер

    Повідомлення:
    171
    Симпатії:
    69
    Адреса:
    Харків
    Всім добьрого вечора! Живу біля Харькова (20 км). Потрібні дерев'яні пілети. Цей сезон палю аграрні пілети (мікс соняха), зарікся більше таке не брати. Доставляв ці пілети мультіком біг бенами, але доставка вийшла дорогою (2100 грн) і мішки стояли на вулиці хоч і накриті. Хтось казав з форому що можна взяти у мішках по 40 кг, мені це було б дуже добре. Пілети склав би у сарай літом і до зими долежали б. Напишіть хто бере в мішках у Харькові контакти продавців. Спасибі!
     
  2. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    @Dima91, ви серйозно?в Харькові нема пропозицій по пілетам фасованими в мішки?по 15-25 кг.такі зустрічав.думаю мегаполіси просто переповнені пропозицією.гуглом пробували користуватися?
     
  3. Dima91

    Dima91 Майстер

    Повідомлення:
    171
    Симпатії:
    69
    Адреса:
    Харків
    @Іван 55555, ця тема не була створена для вияснення "як знайти пілети в Харькові". В Харькові куча пропозицій. Але ціни і якість різна. Мені потрібні люди які брали пілети в конкретних продавців, вони довольні ціною і яквстю. Зараз скільки розводів в плані не відповідність заявлених параметрів. Тому я дуже вас прошу поставитися серйозно до мого питання. Якщо я питаю, значить я знаю чому я питаю!
     
  4. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    @Dima91, так треба було це і написати в першому повідомленні.вибачте,що вліз у Вашу тему.
     
  5. Dima91

    Dima91 Майстер

    Повідомлення:
    171
    Симпатії:
    69
    Адреса:
    Харків

Поділитися цією сторінкою