Коллекторы

Тема у розділі 'Юридические вопросы, нормативные документы', створена користувачем Бригадир, 19 січ 2018.

  1. Бригадир

    Бригадир Заслужений майстер

    Повідомлення:
    10.968
    Симпатії:
    7.147
    Адреса:
    Одесса
    sanykrimea подобається це.
  2. sanykrimea

    sanykrimea Firewall Команда форуму

    Повідомлення:
    25.884
    Симпатії:
    82.186
    Коллекторы или жулики наяривают?
    Есть грех за душой?
     
  3. Бригадир

    Бригадир Заслужений майстер

    Повідомлення:
    10.968
    Симпатії:
    7.147
    Адреса:
    Одесса
    А у вас, батюшка?:-D
     
  4. анрі13

    анрі13 Інженер

    Повідомлення:
    600
    Симпатії:
    937
    Адреса:
    Рівне.
    Без гріха теж наярюють. Ну, майже без гріха:) Написав в компанію "Воля" заяву, що не буду оплачувати послуги, які, за моєю думкою, мені не надавались і розірвав з ними договір. За де-який час пішли листи від "ребят". Писали десь років 2. Я- ні пари з вуст. Вже пів-року не пишуть. Якось аж самотньо стало...Crazy
     
  5. 988888

    988888 Інженер

    Повідомлення:
    818
    Симпатії:
    1.442
    Адреса:
    г.Борисполь, Киевская область
    Вашей истории не знаю, но...
    Мне наяривали несколько компаний (по двум банкам) по 6 месяцев каждая. У меня родственник понабирался кредитов в разных банках (по 5 000 раздавали на право и на лево) и меня ввёл там как поручителя. Вот мне мозк и клевали. Мне даже нравилось с ними в "дурака" играть понимая их "импотенцию".
    Они мне: - Передайте...bunt
    Я им:- У вас есть адрес - приезжайте...O=-
    Они мне: - Мы вас в суд...:wild:
    Я им: - До встречи в суде...:sps:
    Они мне: - У вас будут проблемы...bunt
    Я им: - Пока проблемы у вас, а не у меня...:sila:
    Каждый раз звонила разная барышня и всё сначала.
    Один раз позвонил паренёк: - Я из милиции Киева... ваш родственник взял в банке кредит... что вы можете сказать по этому поводу?:-\shut
    Я ему: - Пришлите повестку. Приеду, признаюсь во всём...:kozak:
    Естественно ничего никогда не получал, никто никогда не приезжал, должник (родственник) живёт со мной в одном доме в соседней квартире (не общаемся)...
    Но телефонные разговоры записывал (на всякий случай).:lulka:
     
    анрі13, sanykrimea та Hamstell подобається це.
  6. Hamstell

    Hamstell Прораб

    Повідомлення:
    172
    Симпатії:
    253
    Адреса:
    Чернігів
    +
    Дружині телефонували кілька місяців - її брат в якомусь банку, певно, зазначив її поручителем (сам третій рік вже в АТО).
    Вона спочатку нервувала, а потім їй теж почали подобатися ці дзвінки.
    Почала знущатися над бідними колекторами. То вимагала розмовляти виключно українською, оскільки не розуміє кацапську мову, то просила надати беззастережне підтвердження, що з нею розмовляє саме та людина, яка представилася, то наполягала, щоб передали слухавку керівнику фірми, оскільки з юридично безграмотними "шістками" бажання спілкуватися в неї немає, то пропонувала купити в неї солоні огірки в рахунок погашення боргу :-D

    З діалогів можна було заслухатися. Я отримував естетичне задоволення.

    Колектор -Доброго дня! Мені потрібен Олександр Володимирович
    Дружина - А мені потрібен Бред Пітт. Що будемо робити?

    І так далі. Вже кілька місяців не телефонують, дружина сумує:cry:

    "
     
    анрі13, Vitalik Xm, sanykrimea та 2 іншим подобається це.
  7. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    мені телефонували через брата.також кредити.спочатку я намагався ввічливо пояснити,що вони в мене дозволу не питали,чи давати йому кредит,тому до мене не може бути притензій.потім і посилав жорстким матом,не доходило.аж поки мені не зателефонували,і не запитали,чи знаю я такого-то??? я відповідаю,що не знаю... вибачилися,і більше не телефонують.
     
    sanykrimea та 988888 подобається це.
  8. 988888

    988888 Інженер

    Повідомлення:
    818
    Симпатії:
    1.442
    Адреса:
    г.Борисполь, Киевская область
    Я из принципа говорил, что знаю (во первых это правда...).
    После второго звонка я понял, что "на другой стороне телефона" люди, которым НРАВИТСЯ их ТУПАЯ работа. Я решил немного добавить дёгтя в их сладкую работу. У меня ВСЕ телефонные разговоры пишутся автоматически. Пыл поубавился, но звонки продолжались. Вяленькие, такие. Им (коллекторам) до задницы, что я им говорю. Совсем. Телефонистам платят за "отработаный" номер (позвонил - капнула копейка). Когда пропали звонки одних и через 3 месяца появились звонки от других с помощью своих аудиофайлов и вычислил - коллекторы в телефонном режиме геморойничают 6 месяцев. Потом всё внезапно пропадает как и появилось (типа: время вышло).
     
    анрі13 та sanykrimea подобається це.
  9. Yurgen1980

    Yurgen1980 Стажер

    Повідомлення:
    6
    Симпатії:
    1
    У меня у друга 2 года коллекторы периодичсеких звонят, пугают. Но кроме действий по телефону ничего не предпринимают. В общем пустая с их стороны болтовня
     
  10. dzot

    dzot Новачок

    Повідомлення:
    1
    Симпатії:
    0
    Ни чего ни делайте, в суд не подадут, пугают и все, тактика такая. Но кредит платить надо, если будет оф. документ.

    _____
    Юрист — это человек, призванный объяснить, как бы так преступить закон, чтобы его не нарушить)
     
    Останнє редагування: 2 кві 2018

Поділитися цією сторінкою