Фундамент для гаража(прибудова). Як вирішити проблему перепаду висоти.

Тема у розділі 'Фундамент, отмостка, цоколь', створена користувачем Михайло Маломитницький, 12 січ 2018.

  1. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    Не знаю, що там ваш сусід робив.
    Якщо бути точним, то ростверк- це армопояс на сваях, забитих(залитих) в землю.
    --- добавлено: 14 січ 2018 у 12:55 ---
    Загалом, це свайний фундамент. Для гаражу підійде. Навантаження на фундамент невелике, то і глибокого і потужного фундаменту не потрібно- для чого витрачати гроші.
     
    Останнє редагування модератором: 22 січ 2018
  2. Михайло Маломитницький

    Михайло Маломитницький Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.173
    Симпатії:
    5.354
    Адреса:
    м. Миронівка Київська обл.
    Я це розумію і бачив вже його виготовленим. Але Ви говорили про заливку плити на сваї, тому і перепитав. В моєму випадку на цей армопояс можна буде (після якогось часу) вибудовувати стіни. Правильно?
    І тепер хочеться уточнити якою має бути глибина заливки палей? Адже є перепад висот. Вершини палей мають бути в одній горизонтальній площині, а їх нижній кінець на глибині промерзання грунту. Тобто біля стіни хати паля матиме 1 метр висоти, а з протилежної сторони 1,8 м. (із поступовим збільшенням від стіни до огорожи, де грунт на 0,8 м нижче). Чи я правильно розумію?
     
  3. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    Так.
    Ні.Не обов`язково 1.8m.
    Бо
    --- добавлено: 14 січ 2018 у 13:14 ---
    @Михайломаломитницький, ви ``зациклились`` на тому , що нижні кінці свай( або фундаменту) повинні бути на одному рівні( по аналогії з верхніми кінцями). Якщо поверхня ділянки має перепад, то і з вищої сторони і з нижчої сторони потрібно копати на глибину промерзання, тобто 1- 1,2м. На вищі стороні грунт же ж не промерзає на 1,8м.:Hi::)beer
     
    Останнє редагування модератором: 22 січ 2018
    WalterCV подобається це.
  4. Jonic

    Jonic Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.956
    Симпатії:
    3.713
    Как же так??
    Ведь эта свая ничего нести не сможет и нагрузка на выдергивание будет нулевая.(т е морозу будет эта свая до лампочки....)http://webcad.pro/sv_vy/sv_vy_sp24.html
     
  5. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    Хтось з нас двох що не зрозумів. Або я п. Михайла, або ви мене. Поясніть.:Hi:
     
  6. Jonic

    Jonic Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.956
    Симпатії:
    3.713
    Если сделать сваи высотой 1 м, то они ничего не смогут противопоставить силе пучения грунтов от промерзания, т е конструкция будет выдавливаться морозом вверх и вероятнее всего потрескается.
    Если есть большое желание сделать фундамент на колонне, то надо залить в основании уширение(ростверк) который и будет воспринимать нагрузки от морозного пучения грунтов. Как то так.:Hi:
    А без уширения лучше вообще не лить сваи, вернее колонны. Да и армирование обязательно.
     
  7. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    Ну це якщо грунт промерзає не глибину більшу, ніж 1м. Згідний. Але п.Михайло запитував про тільки про
     
  8. Владмир

    Владмир Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.571
    Симпатії:
    7.920
    Адреса:
    Харьков
    ТОгда нужна плита с двухсторонним армированием, втрое дороже свай.
    Плита будет ходором ходить от морозного пучения. Отдельно можно, пристраивать нельзя.
     
    Jonic подобається це.
  9. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    Тобто, зараз виробляємо загальну концепцію фундамента гаража для п.Михайла. А вже всі конкретні деталі, розміри будуть прораховуватись потім.:Hi:beer
     
  10. Jonic

    Jonic Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.956
    Симпатії:
    3.713
    Нет. Гараж - не отапливается и промерзает ну очень быстро и сила выдавливания возникает на границе грунта и бетона, а не на глубине 1 м. Вот первая попавшаяся статья про это http://stroy-svoimi-rukami.ru/fundament/view/3/
    --- добавлено: 14 січ 2018 у 14:19 ---
    Совершенно верно, но я бы верхний слой арматурного каркаса закладывал бы только в балкув теле бетона под стеной, что сэкономит металл.
     
    Останнє редагування модератором: 22 січ 2018

Поділитися цією сторінкою