Расход газа ваших котлов

Тема у розділі 'Газовые котлы', створена користувачем okean6506, 5 січ 2018.

  1. IgorKIE

    IgorKIE Бригадир

    Повідомлення:
    322
    Симпатії:
    145
    Я то же считаю, что для 140м2 отапливаемой площади расход скажем нормальный. Грубо получаем 40-50Вт на м2 в час
     
  2. шахматіст

    шахматіст Інженер

    Повідомлення:
    1.315
    Симпатії:
    447
    Адреса:
    із робочих слюсар 5 розряду та електрик 3 розряду
    Зараз використовую субсидію 2 , план Б , газ відихає.
    SDC10192.JPG SDC10194.JPG
     
    IgorKIE подобається це.
  3. IgorKIE

    IgorKIE Бригадир

    Повідомлення:
    322
    Симпатії:
    145
    Пионерами в юности садили, сейчас пилим.
    Дело хорошее, только последние леса спилим уже скоро. Не в тайге живем.
     
    pic16f887 подобається це.
  4. шахматіст

    шахматіст Інженер

    Повідомлення:
    1.315
    Симпатії:
    447
    Адреса:
    із робочих слюсар 5 розряду та електрик 3 розряду
    Спилювати сухостій і гниляк є ще що , по чистки лісу потрібна державна програма , або приватне володіння , але в нас це не спрацює , в приватному володінні виріже весь ліс , продасть, купи хату в Португалії , а на голій землі , де вирубав ліс , посіє рапс для палива , і знову буде гнати гроші , щоб жити пропіваючи , поки не виснажить землю , а потім здасть землю в оренду під смітник. В державному управлінні ліс теж , для збагачення лісових чиновників .Нема в нас гетьмана і залізної сотні, яка навела порядок .
     
    WalterCV та pic16f887 подобається це.
  5. РЕПЕЙ

    РЕПЕЙ Бригадир

    Повідомлення:
    295
    Симпатії:
    143
    Адреса:
    Полтавщина
    При 0* на улице - это я понял. А вот в эти дни , когда на улице -18* -10* (это сегодня было) какой расход у Вас?
     
    Papp Janos та WalterCV подобається це.
  6. kysopatriu

    kysopatriu Майстер

    Повідомлення:
    233
    Симпатії:
    35
    Адреса:
    Черкаська обл. Драбів
    Одну добу не топив ТТК, засік газ, за добу з 8.00 по 8.00 14 м куб. будинок 120 кв котел старий напольний Данко 12 кв. у будинку ніч 18 гр із 22 год до 4 год ранку день 22 гр. на вулиці ніч -18 день -10. Десь так.
    Будинок 70 кв утеплений 100 пінопласт 50 кв пристройка із 300 газоблоку. На горищі поверх мазки розстелив 100 мм вату, пристройка теж 100 вата тепер жалію потрібно було більше, і по газоблоку теж потрібно було вату хоч 50 мм. приклеїти. Ще потрібно МП вікна замінить їм уже років 16 запотівають на
    70 %. Після заміни думаю ще пару кубів зекономлю.
     
    РЕПЕЙ подобається це.
  7. РЕПЕЙ

    РЕПЕЙ Бригадир

    Повідомлення:
    295
    Симпатії:
    143
    Адреса:
    Полтавщина
    Да я тепер бачу , що мені треба утеплятися і приблизно як треба.
    У мене за 24години пішло 20куб газу на 120кв.м будинку (неутепленого) і температура на вулиці така ж.
    От тільки в домі Т постійна 19*-20* - хоч вдень хоч вночі. При цьому що система опалення без насоса.
    Питання до Вас - після утеплення стін пінопласт чим закривали? Штукатуркою? Якою? Чи може обшито сайдінгом ? Я бачив дім, де пінопласт обшитий плоским шифером.
     
  8. kysopatriu

    kysopatriu Майстер

    Повідомлення:
    233
    Симпатії:
    35
    Адреса:
    Черкаська обл. Драбів
    На даний момент по пінопласту штукатурка ( у мішках типу клей для плитки назву не згадаю) із сіткою і кварцова грунтовка, так і стоїть другу зиму. Далі планую короїд після заміни вікон. Під сайдингом можуть завестись миші а то біда.
     
    РЕПЕЙ подобається це.
  9. шахматіст

    шахматіст Інженер

    Повідомлення:
    1.315
    Симпатії:
    447
    Адреса:
    із робочих слюсар 5 розряду та електрик 3 розряду
    Миші і щурі прогризуть все на своїй дорозі щоб добратися до їжі і тепла , вони живуть в пінопласті , мінеральній ваті ,дереві , в знайомого що живе в квартирі на другому поверсі щурі прогризли цеглу і бетон , зробили дірку в туалеті щоб пройти на кухню , єдине що їх зупиняє це металічна дрібна сітка .
     
    Erni подобається це.
  10. barsa

    barsa Підмайстер

    Повідомлення:
    91
    Симпатії:
    24
    отапливаемая площадь- 180 кв.м.
    терморегулятор в зале (самая холодная комната) стоит на 20,5 градусов.
    в мороз -15 максимум расхода - 20 кубов в сутки.
    вот глянул - расход янв. -470 куб, февраль -440 куб, это с готовкой еды на 4 чел. а также собакену еду варим .
     
    Останнє редагування: 21 бер 2018
    РЕПЕЙ та Papp Janos подобається це.

Поділитися цією сторінкою