Вибір бензопили

Тема у розділі 'Аккумуляторный, пневмо, электро и бензоинструмент', створена користувачем Placer, 26 гру 2017.

  1. ГришаМОНТАНА

    ГришаМОНТАНА Підмайстер

    Повідомлення:
    42
    Симпатії:
    5
    взял батэ на подарок ето чудо ускоглазойтехники goodluck_gls_6300/
    пока довольный,но мне интересно на сколько хватит ее потому что он с
    с техникой не церемониться ,сам пилу разглядывал то выполнено за такие деньги
    не плохо)))) goodluck_gls_6300.jpg
     
    Останнє редагування модератором: 5 лют 2018
  2. Ярослав1971

    Ярослав1971 Стажер

    Повідомлення:
    6
    Симпатії:
    10
    Я дуже добре знаю що таке бензопили-китайці 4500 і 5200, до яких належить і Фореста і всі інші ідентичні, поскільки відремонтував їх якщо не тисячі - то сотні вже точно. Лотерея і тільки. Звичайно, дешевші від 50 кубових брендових пил, але ж оправдано, адже порівнювати їх з ними - немає сенсу. І служба бензопили вимірюється не в роках - а в мотогодинах або літрах витраченого пального. І при рівнозначних умовах - китаєць програє бренду-однокласнику по кубатурі, деколи навіть більше ніж утричі. Ризик раптової, непередбачуваної поломки, не залежно від пробігу - на китає-циганках різних кольорових гам і назв, в багато разів більший.
    --- добавлено: Feb 2, 2018 3:14 AM ---
    Гарантії тут не може бути ніякої, але якщо використовувати нормальний, правильний бензин і оригінальне 2Т мастило (не з ринків, госптоварів і автомагазинів) - свої гроші відіб'є точно, а далі - одному Богу відомо.
    --- добавлено: Feb 2, 2018 3:21 AM ---
    Дуже добре, що працює. А Гудлак оригінальний купити не важко. Набираєте в Гуглі - купити Гудлак - оригінал. Але все рівно - потрібно знати як відрізнити оригінал, бо як прийде Новою Поштою - то якщо не оригінал - можна не взяти і відправити назад. А Гудлак - дійсно хороша пилка (за ці гроші), китайські пили не люблю (є на то підстави - досвід), але ця непогана.
     
    Останнє редагування модератором: 10 лют 2018
    slavko.malynovsky подобається це.
  3. slavko.malynovsky

    slavko.malynovsky Інженер

    Повідомлення:
    685
    Симпатії:
    634
    Адреса:
    Львівщина
    Дякую, пане Ярослав, якщо не важко то опишіть по чому можна відрізнити оригінал від підробки, думаю не тільки мені це буде цікаво.
     
    Микола2008 та Ярослав1971 подобається це.
  4. Ярослав1971

    Ярослав1971 Стажер

    Повідомлення:
    6
    Симпатії:
    10
    Запросто. Саме основне - це має бути вилитий чіткий і рівний напис Good Luck знизу-всередині на картері зі сторони маховика. Видно без розборки пили, лиш треба обернути вверх ногами. На кожній пластиковій деталі (на задній рукоятці з бачком - знизу, на кришці фільтра - всередині, на корпусі стартера - всередині, на кришці зчеплення) має бути логотип, такий: IMG11484.jpg . Це на кришці фільтра, його найлегше знайти, лише треба відкрутити кришку фільтра. Гайки кріплення мають бути високі, ось такі в порівнянні.
    IMG11485.jpg . Далі, бокова кришка має бути не прямокутна, а у формі трапеції. Бокова натяжка, нормальний паливний фільтр (фетровий), змінний ведучий перстень (зірочка).
    І ще хочу сказати: не подумайте, що хвалюся, але так - щоб на майбутнє: знаю досконало не тільки китайські пили, а майже всі, всі їхні слабі і сильні сторони, які не прочитаєте в каталогах. А також, яка марка ліпша, які ліпші для лісу, а які для дому, і т.п. І не довіряти мені в цьому, або сумніватися - собі дорожче. Врешті, можна з часом потім переконатися, на своєму досвіді (доброму чи поганому).
     
    Останнє редагування: 3 лют 2018
    Микола2008 та slavko.malynovsky подобається це.
  5. slavko.malynovsky

    slavko.malynovsky Інженер

    Повідомлення:
    685
    Симпатії:
    634
    Адреса:
    Львівщина
    Дякую за пояснення, думаю не ттільки мені одному вони стануть в пригоді.
    Шо мається на увазі під словами "
     
  6. Ярослав1971

    Ярослав1971 Стажер

    Повідомлення:
    6
    Симпатії:
    10
    Мається на увазі, які марки пил і для якої роботи. А то часто буває, що побутовими моделями працюють на важких роботах, і добре не мають поняття - які бензопили кращі і чим саме.
     
    slavko.malynovsky подобається це.
  7. sasa2

    sasa2 Підмайстер

    Повідомлення:
    29
    Симпатії:
    31
    У мене був "гарний китаєць то після першого опалювального сезону я вивчив його будову досконально на другий віддав куму. Штіль 180 6й рік в роботі закінчується друга літра мастила а це майже 100л бензину один раз чистив курбюратор.
     
    pic16f887 та Ярослав1971 подобається це.
  8. Ярослав1971

    Ярослав1971 Стажер

    Повідомлення:
    6
    Симпатії:
    10
    Хоча я відношуся до "касти" Хусководів (вважаю Хускварни найкращими бензопилами, особливо проф. класу, можу пояснити і аргументувати до найменших дрібниць), але вважаю Штіль 180-й найкращою побутовою пилкою серед брендів. Особливо, якщо попадеться з циліндром Mahle (є двох типів: Stihl і Mahle, обидва - оригінал, але Mahle трошки кращі).
     
    Placer та stryzhko подобається це.
  9. Максим Бондаренко

    Максим Бондаренко Стажер

    Повідомлення:
    4
    Симпатії:
    2
    ТОЛЬКО НЕ ПОКУПАЙТЕ STIHL, Husqvarna нового поколения - Штиль 181, 211, 262, 362 Хускварна 435, 445, 450, короче с двигателями X-torch и 2-Mix - они сырые, хватает на 1 год. Лучше что-то из старых выпусков: Штиль 260 или Хускварна 61. На ОЛХ есть парень у него много б/у Штилей с Европы, можете купить себе 360 или 361 б/у в отличном состоянии
    --- добавлено: 8 сер 2018 у 08:28 ---
    Китаец среднего качества. Из плюсов мощность и дешевые запчасти
     
    Останнє редагування модератором: 16 сер 2018
  10. Sergey1966

    Sergey1966 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    5.139
    Симпатії:
    5.816
    Адреса:
    Одесса
    Купил себе Штиль 180 с легким стартом , теперь вопрос моторного масла стоит какой фирмы лучше брать , в фирменном магазине бьют себя в грудь и предлагают пользоваться их маслом знаете красного цвета такое .
    https://rozetka.com.ua/daewoo_dacs_4516/p7068959/ с автоматической смазкой цепи и легким стартом . Как по вашему эта пилка сделана лучше гудлака , хуже или те же яйца .
     

Поділитися цією сторінкою