Вибір бензопили

Тема у розділі 'Аккумуляторный, пневмо, электро и бензоинструмент', створена користувачем Placer, 26 гру 2017.

  1. Василий Левченко

    Василий Левченко Підмайстер

    Повідомлення:
    32
    Симпатії:
    5
    Я маю бензопилу Foresta FA-45P. Як на мене, то цілком не поганий варіант, втричі дешевша але якість на високому рівні. Тимпаче зараз багато підробок дорогих пил.
     
  2. Placer

    Placer Заслужений майстер

    Повідомлення:
    10.952
    Симпатії:
    31.141
    Напишете ще після 200 мото-годин праці.
     
    pic16f887 подобається це.
  3. Romek_

    Romek_ Бригадир

    Повідомлення:
    166
    Симпатії:
    141
    Якщо для задоволення - то треба було брати 241 або 261
     
    Nesterenko подобається це.
  4. Placer

    Placer Заслужений майстер

    Повідомлення:
    10.952
    Симпатії:
    31.141
    купив 260 і маю море задоволення.
     
    buddybuild подобається це.
  5. Ярослав1971

    Ярослав1971 Стажер

    Повідомлення:
    6
    Симпатії:
    10
    Я перепрошую, але втричі дешевша від якої ? І яким чином, в який спосіб, оцінили якість ?
    А таку пилку знаю - середній Китай, як на моделі 4500 і 5200. Не циганка вже, але і не з найкращих. Середня миска, свої гроші відходить (при використанні нормальних гсм).
    --- добавлено: 28 січ 2018 у 20:31 ---
    Згоден, але Мікси і Торки (сучасні екологічні двигуни) хочуть якісного бензину і масла. В іншому випадку - розчарування і гроші на вітер: якщо не в скорому часі перегрів або поломка чого небудь у двигуні, то низький моторесурс. Інформацією володію, поскільки ремонтую майже всі марки пил (не всі хочу приймати) і всіх класів, нормально ремонтую, а не пробую сили в цьому.
    --- добавлено: 28 січ 2018 у 20:34 ---
    Хороша пилка, в своєму класі - одна з найкращих. Майже те саме (моторесурс, надійність) що Хускварна 353, але програє цій Хускварні в зручності (в ергономіці, роботі і обслузі).
     
    Останнє редагування модератором: 5 лют 2018
    meroro та Placer подобається це.
  6. Ярослав1971

    Ярослав1971 Стажер

    Повідомлення:
    6
    Симпатії:
    10
    За таку - не скажу, а от Гудлак GL 4500M, напевне найкраща з усього цигано-китайського добра 4500 і 5200, і мало що поступається брендовим. По співвідношенні ціна/якість - це взагалі один із найкращих варіантів серед бензопил. Але оригінал обов'язково, оскільки є дуже багато підробок, а підробки це звичайні циганки. Такі як і інші Байкали, Зеніти, Бригадири, Дніпра М і інші такі ж циганки. Буде потреба - можу підказати як відрізнити оригінал, і сказати в чому конкретно вони ліпші від циганок. Не абстрактно, словами каталогів і тупих продаванів, а конкретно і аргументовано. Я їх усіх знаю (врешті, як і абсолютну більшість бензопил майже всіх марок і класів) як своїх п'ять пальців.
     
    Sergey1966 та Placer подобається це.
  7. Placer

    Placer Заслужений майстер

    Повідомлення:
    10.952
    Симпатії:
    31.141
    Ну я ще вирішив докупити Штіля електропилу.
     
  8. ГришаМОНТАНА

    ГришаМОНТАНА Підмайстер

    Повідомлення:
    42
    Симпатії:
    5
    цигано-китайського добра ето ты хорошо сказанул rofl
     
    Ярослав1971 подобається це.
  9. Василий Левченко

    Василий Левченко Підмайстер

    Повідомлення:
    32
    Симпатії:
    5
    До порівняння "втричі дешевше" мав на увазі таких брендів як: Oleo-Mac, Husqvarna, Makita, та подібних з наближеними характеристиками до Foresta fa-45p. Якість оцінюю по тому як часто виходить із робочого стану, за 2 роки моя тільки 2 рази виходила із робочого стану, один із них тому, що було пальне не якісне а другий - непрацював тормоз ланцюга, замінив тормозну лєнту і все працює.
     
    Останнє редагування модератором: 9 лют 2018
  10. slavko.malynovsky

    slavko.malynovsky Інженер

    Повідомлення:
    685
    Симпатії:
    634
    Адреса:
    Львівщина
    Було би ще краще як щоб ви ще й підказали де їх купити. Я вже шостий рік ріжу звичайною циганкою, звичайно тільки собі, перевага їх в тому що вони не вибагливі і дешеві в ремонті в порівнянні з брендовими.
     
    Ярослав1971 подобається це.

Поділитися цією сторінкою